Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oooooooooooooooo şafak saymak için yarışa girmişirz dostlarım.bende şafak 13 demek için gec kaldm.çok az kaldıı heycan hat seviyede herkes heyecanlı mutluu ne güzel ya allhım hiç bozmasın neşemizi hep mutlu umutlu ollalım:)

üye buluşması

Arkadaşlar gaziantep'te havalar çok sıcak gidiyor. Buluşma mükemmel olacak sanırım.
Valla organiztörolarak ben heyecanlanmaya başladım....
Kim önce gaziantep'e gelirse ona çikolata var((((((((((((((

Ramazan beyyyy. o çikolatayı kime vereceğinizi biliyorum :) bende istiyorummmmmmm yoksa çenemden kurtulamazsınız :):):) dermişim

geri ye gıtmeyi sevmem zamanın ılerısı gunun gerısı için 13 .cuma :))

ben bidenemi görim yeter çikolata falan istemem:p:p:p

bidenemmmmmmmmmmmmmmmmm:eek::eek::eek:

sırdaş;

saliş abla sensiz olmaz biliosun ama hayırlısı seni seviyoruzzzz çokkk :)

Saliha canım istanbuldaki işlerini ayarala gelmeye calıs canm.bekliyoruz seni ben kendi adıma söyleyeyeyim sende çok destk oldun bana olsun arakadaşlara olsun gelemni çok isterim senle tanışmak çok istiyorum cannım inşallah gelirssin saliş canım...

Şu şafak meselesi yanlış hesaplıyorsunuz ha zaten 18.03.2011 tarihinde orada olacağız
Bugün zaten şafak 12...

vs.vs.3-2-1 şafak bitti GAZİANTEP'TEYİZ vesselam.Heheheheeeeeee ):

abi adana da havalar nasıl burada hava bozuk

emrullah abi sana sordum

Bir haftalık soğuk ve yağışlı hava dalgası olacakmış. İnşallah buluşma günü bu soğuk dalganın gittiği, ısınmanın başladığı zamana gelir. Bu aylarda organizasyon yapmanın en beklenmeyen/istenmeyen olayı şu yağmur + soğuk.
Havaların ısınması denk gelir inşallahhhhhh.
Amin

teşekkür ederim esra hanım emrullah abi görmedi sanırım.niğde de kar yağdı yağacak çok soğuk bizim soğumuz size geliyor sanırım.ama eminim o günlerde g.antep sıcak olacaktır olmasa bile biz ısıtırız dostlar bir arada olunca

Burası bir haftadır çok güzel güneşlik hatta dün hırka ile çıktım çarşıya .çok güzeldi hava inşallah buluşmada da güzel ve güneşli olur :)

Inşallah havalar çok iyi olur canlarmmm :)

abi adana da havalar nasıl burada hava bozuk

emrullah abi sana sordum
Cemil kardeş öğlen yorum yapıp işe çıktim şimdi gördüm.Sabah hafif yağmurlu idi öğleden sonra bulutlu geçti....
İnşallah Antep havası güzel güneşli olur....

Saliş bak güzelim BU BULUŞMA SENSİZ OLMAZ......
Yoksa küserim.... :) geliyorum de hadi bakalım... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt