Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep 18-20 Mart tarihleri arasında yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hay maşallah bayağa kalabalık olacak bu buluşma..:) Arkadaşlar sadece fotoraf çekinmeyin video da olsun.. Antalya buluşmasından videolar vardı daha güzel oluyor öyle bence...:) Ses var görüntü var..:) Şimdiden iyi eğlenceler hepinize.. En çok sıra gecesini merak ediyorum, ama lütfeeen videosu olsuuun..:) Gaziantep'in yemekleri oof oof yani..:) Hele hele kuru patlıcan, biber dolmaları Allaah Allaah mideniz bayram edecek haa..:)

Siteden bir arkadaşımızın Facebook sayfasında.. Çok kısa görüntülerdi ama fotoraflardan daha etkili bence..:)

ada + 1 arkadasım senide ekliyorum listeme hemen

evet süper bir buluşma olacak antepte tarih yaratacagız yepyeni :)

İki bayan oynuyordu evet..:) Ara ara da çevirmiş kim çektiyse videoyu diğer masalara..:) Çok detaylı bir çekim değildi yani benim izlediğim..:)

EDİP DAYI cafer abiyide yazsana bizim ekibee:)snazahmet

Dualarımız senınle miko hatta bızım cami comaatına soyledım onlarda dua edecekler :D

Sen eksik kaldın zübüş? Yanında bırıyle gelırsen senıde goturellım :)

Edip başkan bunu diyeceğini biliyordum . yanımda kimse olmadığı için gelmiyorum.zaten sende tek gelirsem götürmezsin :)

abdullah bey sizide ekleyelim mi :)

Necmettin bey sizi de ekliyorum hatay dan biri daha gelecek olması bizi mutlu ettii..

benim yanımda bir kişi daha geleçek yanıma bir kişi daha ekletmek iştiyorum lütfen

kadro tamam gibi ankaradan hiç bana teklif gelmedi ankaralı vefalı arkadaşlarım saolun :D

Arkadaşlar organizasyon işlemleri tamam. Gaziantep sizleri bekliyor. Hiç bir sıkıntı yok. Hepinizi Gaziantep'e bekliyorum...

Fatih Aslan;

Valla ankaradan gitmek isteyenler dedim Fatih hariç dediğimi hatırlamıyorum gara yeğenim Teklifim geçerli Ankaradan gitmek isteyen varsa cumaya kadar bildirsinler ona göre kadro kuracağız

zübüş arabayı minübüsle kucaklaştırdım :) 2 haftayı geçermiş tamir olması

Benim arabayla gideceğiz Zübüş
Geçmiş olsun Fatih alıştın artık kucaklaşmaya :)

Geçmiş olsun fatih abi.canın sağolsun mal a gelsin can a gelmesinde

1 ay gibi bir süre var :)

Yaradan nasip ederse oradayız ...Sadece zamanın geçmesini bekliyoruz

ßirtan +2 yaparmısnız !!! Mersinden gelen 3 kişi daha oldu :)

Birtan Mersinden bayağı katılım olacak herhalde 2 ben 3 sen ali doğan ve ekibi filan 10 kişi olduk herhalde...

birtan + 1 arkadasım seni birtan + 2 olarak değiştiriyorum hemen .
evet mersinden gelen çok olacak buluşma organizatörlerinden bende de mersinli olarak sizleri gaziantep organizasyonunda görmekten mutlu olacagım hemşehrilerim :)

77 kişi oldu suan canm ilk sayfayı sürekli günceelliyoruzz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt