Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Cimere yazdığım şikayet ne zaman cevap veya netice verir daha önce yazan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

tolg@
oRTALAMA 20 GÜN İLE 1 AY ARASI O ONA O ONA SEVKEDİYOR KURUMLAR ARASI

Barda5

Ben direk aile sosyal hizmetler bakanlığı kurumunu seçtim bakalım hayırlısı artık

Bu aile destek paketi onaylandı, ne zaman para yatırılır acaba, engelli maaşı gibimi olur acaba
Yardım eklenme tarihi 22,07,2022 kabul edildi yazıyor, her ayın 22demi yatar acaba

Son düzenleme:
Losdy
İYİ GÜNLER SON GELİŞME OLARAK TADP ÖDEMELERİ 29 TEMMUZ İTİBARİ İLE YAPILACAK DENDİ YİNEDE KESİN ÖDEME İÇİN BEKLEMEDE KALMAKTA VE E-Devletten TAKİP ETMEKTE FAYDA VAR

Derya yanık Twitter de paylaşım yapmış ödemeler cuma günü başlayacak diye

Bende halen değerlendirme sürecin de

Sosyal yardım bilgilerini girdigimde değerlendirme sürecinde yazıyor başvuru bölümünde onaylandı yazıyor Başvurunuza bakarken ilk başvuru yaptıgınız yerden bakın yansımıyor sosyal yardım bölümüne

Bilemiyecem ben bendeki olanı yazdım hatta SYD müdürünü aramıştım hafta içinde kuruldan gecenler sisteme anca gecer çok fazla var dedi

bakan tweet atmış aile destek paketine emeklilerde başvuru yapabilir diye şartlar asgari ücretin 1/3 geçmeyecek ben bu bunu geçmiyorum zaten geçsem engelli aylığım kesilir nasıl oluyorda red cevabı alıyorum şaşıyorum insanlarla resmen dalga geçiyorlar

Son düzenleme:
İyi geceler birşey soracaktım

Ayrıca Temmuz'da başvuru yapan vatandaşlarımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları'nca hak sahipliklerinin onaylanması halinde, bu onayı takip eden ilk ödemede başvurdukları ay dahil olmak üzere destek ödemesi alacaklardır.

Ödemeler bu cuma başlıyor. Haydi e-Devlet'e!

Derya hanım burda ne demek istemiş yani ben Haziran'da başvurdum o zaman kabul edildi Haziran parasınıda mi vericek

Yahu kabul edildi yazıyor daha neyi bekliyorlar anlamıyorum ki bu bizim memlekin sistemini

Red alan arkadaşlar Twitter dan bakanın tweet altına yorum atın ben attım sonuç elde edermiyiz bilmiyorum ama en azından tepkimizi verelim dalga geçmesinler bizlerle

Aynı hanede yaşayanların toplam aylık geliri, hanede yaşayan kişi sayısına bölündüğünde, kişi başına düşen gelir asgari ücretin 1/3’ünden az olan ailelere 12 ay süreli ortalama aylık 600 TL Aile desteği verilecektir.

Müracaatlar E devlet ya da SYDV’ye giderek yapılmaktadır…
Diyor sayın valim
Bizim gelir 3500 emekli 3350 de evde bakım evde 5 kişiyiz neden red geldi acaba

Kafalarına göre yapıyolar hiç geliri olmayan komşumuz miras olarak kalan arsa tapusu olduğu için red almış.tapu zaten 25 ortakli satsalar para etmiyor minik bir bahceymis.(degeri 25bin tl kisi basi bin tl duser satilsa)
gelirleri yok ,sgk yok, 1 çocuğu var o yardim ediyor anne babasına ona rağmen red almışlar 65 yaş ayligi bile red olmuş bağlanmamış para vermemek için öküz altında buzağı aramak bu başka birşey değil

Furkan08

Cimere yazın Twitter dan bakanın attığı tweet altına yorum atın bende gelir kriterini geçmiyorum ama banada red geldi

Son düzenleme:
Benim 1ay oldu hala süreç devam ediyor yazıyor hergun girip bakıyorum boşuna umut bağladık olmayacak demekki

Ebru101

Kaynanamın onaylandı da ne oldu hâlâ öyle duruyor para yok bişey yok

Bu aile destek paketini ne zaman yatırmayı düşünüyorlar acaba, birde ziraate mi yatar ptt mi acaba,

Yarın yatacak diyor ama e devlete falan birşey gözükmüyor PTT kurum ödemelerinden nasıl iş bu

144 ü arıyorum sistemde birşey yok ilerleyen günlerde arayın diyor

Hiç sanmıyorum cuma yatacağından

Üst Alt