Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Sağolun teşekürler ama ücret falan yazmıyor ne zaman verileceği de belli değil

Yahu verecekleri 3kuruş para daha yatmamış hayret bir şey ya, köye gidecez gidemiyoruz bunun yüzünden,,

Köye gitmenize engel degilki herhangi bir ptt şubesinden çekebilirsiniz para yatınca

Dogalgaz başvurusu eylül ekim ayında olacak

Gulben

Köyde yok ptt o yüzden dedim, diğer yardım da hâlâ Tedarik Edilmedi/Banka Talimatı Verilmedi/Teslim Edilmedi yazıyor, ıbanı mı yanlış yazdım düşüncesi ağır basıyor artık, yoksa niye yatmasın ki, kimsede de böyle bir yazı çıkmamış hiç

E devletde ptt kamu kuruluşları tarafından adınıza yatırılan ödeme diye bir yer var orayı tıklayıp bakın, sizin onaylanmış orda ne zaman çekeceğiniz tarih yazar paranız yatmıştır yada en yakın ptt sorun

Sunaxx

Aradım umurlarında mı, bekleyin onaylanır, hesabınıza geçer diyorlar,

Az önce 144 aradım ödemeler ne zaman yatar diye sordum. Ne zaman hesaplara geçeceği hakkında bilgimiz yok dediler

Hani bayram öncesi ödemeler yapılacaktı?neden böyle bu işler?kimi 750 tl diyor kimi maksimum 600 tl diyor ne olduğu da belli değil.

Bende aradım 144 ü şuanda öyle bir bilgi yok diyor bayramdan önce yatacak diye yalan oldu buda

Kronik hasta yardımı alıyorsanız 750 tl engeli yardımı veya evde bakım yardımı alıyorsanız aldığınız paraya göre 600 ile 400 tl arasında değişiyor miktar

Ya bu para niye verdiğim ıbana yatmıyor, ziraatte borcum var oraya yatırmış, kesildi para Allahım ya

Borç varsa ibana gelince hemen keser banka bizimde öyleydi çünkü

Yapacak hiç bişi yok!
Çünkü halen başvuru aşamasında bayramdan önce yatacak denilmişdi sanırım😃

arkadaşlar aile destek ödemesi alan var mı? bayram öncesi yatırılacak deniyordu çünkü

Ayın 27 sinde başvuru yapmıştım. Süreç hâlâ devam ediyor diyor. Şimdiye kadar açıklanması gerekirdi. Aceba olumsuz mu oldu?

Benimde süreç devam ediyor yazıyor bu red alan arkadaşlar küçük şehirde mi oturuyorlar kısa sürede cevap aldılar

Ben İstanbulda yasiyomm 28 de başvurdum 30unda kabul olmuş 2gunde yani

27 haziranda başvuru yaptım 4 temmuzda onaylandı giresun da yaşıyorum

Bilen yok mu? Iban değişimi nasıl yapabiliriz, ziraate gelmesin istiyorum

Losdy

Edevlette degiştirebiliyorsun
Google yaz araştır iyi biliyom değişebiliyorsun daha önce ben yapmıştım

Arkadaşlar ben de az önce annem adına e devletinden başvuru yaptım bakalım sonuç ne olacak.başvurumuzu kabul edip etmeyeceğini umarım en kısa zamanda öğreniriz

evde kişi başı gelir 1200 üstünde olanlara yok galiba

Merhaba arkadaşlar bende 27 Haziran da başvuru yaptım süreç devam ediyor diyor bayram öncesi verilecek denmişti ama yetişmeyecek galiba

Arkadaşlar olumsuz olanlarla ilgili bile süreç devam ediyor diye yazıyor olabilirmiş.

Üst Alt