Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Olumsuz olunca zaten yazıyor reddedildi muhtaçlık olmama durumu vs diye ,süreç devam ediyor demek daha bakilmamis onaylanmamis demek

Bilerek sallıyorlardır zaten bayram sonrasına kalsın diye bir kaç kişinin kabul edildi oda bayram öncesi yatmadı paraları yalan dolan işleri yaparsa akp yapar

Kurban bayrami nedeniyle Hanenize uygun gorulen Yardimin IBAN hesabiniza 07/07/2022 tarihinde aktarilmasi planlanmaktadir. SANCAKTEPE KAYMAKAMLIGI SOSYAL YARDIMLASMA ve DAYANISMA VAKFI bana bu mesaj geldi acaba bu Türkiye aile destek programı mi çünkü iban vermedim ben iban vermeden nereye yatırıyor bunlar

Arkadaşlar başvuru yaparken eve giren gelir nasıl hesaplanıyor? Evde bakım maaşı alanlar başvuru yaptınız mı? Sonuç ne oldu?

Haalada değerlendirme sürecinde diyor.Umarım sizin dediğiniz gibi olur arkadaşlar.Böyle boş şeylere umut bağladık.Ben 18 inde falan vakfa gitmeyi düşünüyorum.Rabbim nasip ederse tabiki

Benim sorunun cevabını bilen varmı üste yazdım

Bu attığım mesaj diğer bayramda gelmişti bayramda tek yatyomus bu yardım

Ben dün gittim vakfa sordum eve giren tüm gelirler engelli maaşı da dahil hepsi toplanıp hane sayıma bölünüp kişi bası 1800 u geçerse bağlanmaz dedi

Ama kişi başı geliri arttı bu zamlardan sonra

Özlem

Engelli maaşı gerçekten gelire dahil ediliyorsa iyice saçmalamışlar ayağına sıkmaya devam ediyor akp

tolg@

[FONT=Arial]Hiçbir derdimiz kalmadı da, Türk toplumunun sırtına kene gibi yapışmış ampül partisinin istikbaline mi dertleneceğiz?
Ya da sana bana mı kalmış bu tuzu kuruların siyasi bekalarını düşünmek? [/FONT]

tolg@[FONT=sans-serif] İstanbulda Yaşıyorum küçük sayılmaz pek[/FONT]

Ben evde bakım maaşı alıyorum benim başvurum reddedildi kardeşim sormussunuz söyliyeyim dedim sız yinede başvurun ısterseniz şans birkaç tane türkün arasına sizede çıkar belki gerisi nereye gidiyor mechul6

Arkadaşlar benimde onaylanmış hesabıma 750 lira yatmış bu bir kereye mahsus mu yoksa tekrarlanacak mi?

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim 12 ay boyunca tekrarlanacak dediler inşallah öyle olur

Bende arafe günü 750 lira ptt den almıştım . Yalnız aile destek programı red cevabı geldi muhtaç olmama nedeni gerekçesiyle fakat 750 lira yardım ''devam ediyor'' anlamadım gitti

mavibalikdory

[FONT=Arial]750 liraysa aldığın,Türkiye Aile Destek Programı (TADP) dahilinde bir para değil. TADP'in gelir düzeyine göre verilebilecek maksimum yardım 600 liradır. O verilen amorti ya da teselli ikramiyesi babında tek seferlik bir şey.[/FONT]

Red alanlara 750 TL mi veriliyor teselli ikramiyesi gibi anlamadım 750 TL aldım diyen çoğalmaya başladı

tolg@
O 750 lira da standart bir rakam değil. O SYDV'nın bütçesi ne kadar el veriyorsa... Bana mesela 600 lira verildi, tabi TADP reddedildi denilerek.

Bayramda bile sonuçlar belli oluyormu ,yoksa şuan resmi tatildelermi?

Selamün aleyküm benim onaylanmış oluyor değil mi 12 ay boyunca aylık. Bazı bilgileri gizledim

1s4flih.PNG

Evet ama ödeme daha sonra yapılacak muhtemelen bayram tatilinden sonra olur

Üst Alt