Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbrek nakli olan kim var?

öyle Yakamozcuğum aynen:D
benim için önemli değil gül denmesi de:D

hoşgeldin Bekir :) yakamozu beğenemedin mi ? :) valla iyi göz varmış sende de Bekir hiç bişey kaçmıyor :)

hoşgeldin Bekir:)
isim konusunda ise, sen bilirsin güzel bir kombin olmuş, teşekkür ederim:)

yakamozcuğum, isminin olmadığını çoktan fark ettik de ben açıkçası sormak istemedim, sonuçta paylaşıp paylaşmamak sana kalmış, saygı duymak gerek

Evet herkesin tercihine saygı duymak gerekir, anlayışına teşekkür ederim canım :)

ben de daha düne kadar adımı yazmamıştım ama ne bileyim milletin gül demesi garip geliyordu sanki yalan söylüyormuş gibi ondan adımı yazma gereği duydum ama saygı duyuyorum herkesin görüşüne...

Bekir çok geçmiş olsun.bu ilk zamanlar insana geçmez gelir zaman, ama birde bakmışsın benim gibi bir bakmışsın 8 yıl oluvermiş.çok şükür bu zamana kadarda herşey yolunda.buradan bizim durumumuzda olan tüm arkadaşlara nice sağlıklı günler dileğiyle..

hoşgeldin Mufaaldo,
sana da geçmiş olsun
maşallah diyelim, inşallah ömrün uzun, sağlığın hep yerinde olur

Geçmiş olsun tüm hastalara şifa diliyoruz buradan. Merve ben yakamozu seviyorum Ahmet Kayanın şarkısı yakamozdan dolayı o yüzden bu adı tercih ettim:). ilerde sıkılırsam adı değiştiremez miyim yok mu öyle bir şansım ? :):)

yakamozcuğum, güzel bir isim bu, bence gerçekten güzel
istersen değiştirebilir misin onu bilmiyorum canım:confused:
belki 2. bir üyelik alırsan ama bence değiştirme ismin güzel:)

gul2011;
hoşbulduk Merve.ne diyelim hep beraber nice sağlıklı günler e diyelim.bu arada senin ne kadar oldu nakil olalı.?

12 yıl 2 ay...
hepinizin ablasıyım yani...:):):)

harika .inşallah bir sorun yoktur.bu arada ben mustafa antalya lıyım.istanbulda nakil oldum 23 aralık 2004 kadavradan.5-6 ayda bir istanbula gelilyorum rutin kontrollerim için.serbest meslekte ssk lı olarak çalışmaktayım.12 yıl aralıksız bağkur yatırdım,önceside 1989 da ssk girişim var sanırım 154 günlük.ssk dan işgücü kaybından yararlanarak 3,5 yıl sonunda emekli olmayı planlıyorum.sizde durum nasıl emekli oldunuzmu...?

yok daha işe başladın mı diye sorman lazım önce:)
ben 2000 yılında nakil oldum, o zaman daha liseye bile gitmiyordum
abla derken hani böbrek nakli olma açısından böbrek yaşım yani:)
ben de 4 ayda bir İzmir'e gidiyorum kontrollere, 6 ay demişlerdi ama hiç 6 ay olmadı, 4.5-5 ay falandı o ara hastalanınca 3 aya çektiler şimdi yine uzattılar 4 ay yaptılar
ben memnunum 3-4 ay çok değil..
şu an ömssnin sonucunu beklemekteyim inşallah yerleşirsem memur olcam:)

Sınavın nasıl geçti bende girdim ama berbat geçti :) hiç çalışmadım ki yani 96 mezunuym o bilgilerle ne yaptıysam artık :)

valla genel yetenek iyi gibiydi düşün 10dkda jet gibi çözdüm Türkçe'yi... 1 yanlışım çıktı, belki 2-3 de olabilir birkaç sorudan emin değilim
ama genel kültür berbattı, ben önlisanstan girdim
yakamozcuğum sen peki? önlisanstan mı girdin sınava?

yok canım lise mezunuyum ben ortaöğretim yani hakkımızda hayırlısı olsun . Bende türkçe iyi matematik sıfır :) hiç sevemedm o dersi genel yetenek eh işte ama az puan geleck yerleşmem zor yani, Allah herkesin gönlüne göre versin...

amin cnm ya, inşallah atanırız kötü düşünmeyelim, iyi diyelim iyi olsun
hakkımızda ne hayırlıysa inşallah o olsun

Evet Mervecim iyi düşünelim iyi olsun biz elimizden geleni yaptık artık oturup bekleyeceğiz İnşaallah güzel haberler alırız ...

hayırlısı diyelim.herşeyin başı sağlık o iyiyse yani yolundaysa gerisi teferruat.sınavda,emeklilikte...vs....teferruat.bu arada seni arkadaş olarak ekledim.benim sınavdan flanda haberim hoktu ,haberim olduğu zaman başvuru tarihi biteli 2 gün olmuştu.lise mezunuyum.

inşallah canım inşallah...
bekliyoruz işte... bir an önce açıklansa keşke...

Mufaaldo,
arkadaş tekliflerini pek kabul etmiyorum o yüzden kusura bakma lütfen...

Bekir,
ben açık lise konusunda bilgi sahibi değilim, hastalığıma rağmen okulum aksamadı, hastane zamanlarını da hocalarım tolere ettiler sağ olsunlar.. o yüzden bilgim yok maalesef:(

Bekir o konuda bilgim yok ama sanırım sitede bunla ilgili başlık vardı bak istersen geç kalma başvuru yap sende nasip çıkar belki ...

özürlü raporundan bahsediyorsan eğer devlet yada üniversitelerden alsan daha iyi olur özel hastanenin olur mu bilmiyorum ben bilen varsa cvp versin?? bende özel hastanede nakil oldum ama raporumu devlet hastanesinden aldım.

canın sağolsun merve.kabul edip etmemek senin düşüncen ben 40 yaşındayım 2 oğlum var.sen nasıl bir arkadaşlık anladınki kabul etmiyorsun, ben henüz lisede okuyan birisi değilim..kendine iyi bak....:))

nakil olduktan sonra o rapor geçersiz olur artık.yeni rapor alman gerekir ve bununda oranı başka sağlıkla ilgili sorunların yoksa eğer %70 olacaktır.

o olmaz tabi artık diyaliz yok çünkü yeni raporum % 70 benim sende alabilirsin nakil olunca yüzde 70 oluyormuş değişmez bu oran yenile yani rica ederiz ne demek :):)

mufaaldo, ben genel olarak arkadaşlık tekliflerini kabul etmiyorum bunun sizin yaşınızla alakası yok, hatta sizle alakası yok, zira ben de lise okuduğunuzu söylemedim zaten...bu konuda art niyet de aramamıştım ayrıca...

Üst Alt