Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Capricorn] Capricorn'un kaleminden düşenler !!!

Teşekkür ederim Islık, zor olanları yapabilmek, başarabilmek bizim elimizde yine de değilmi ? Teşekkür ederim yorumun için..

Ne gözümü alabildim,ne de göze alabildim ! Emre Aydın'ın şarkı sözlerindeki vurucu etkiye benzer bir şey sezinledim bu şiirde ve devamında da aynı paralellikte duygu yoğunluğunu,ikilemlerini yine çok güzel bir şekilde kelimelere dökmüşsün,klavyene,yüreğine sağlık kapris :)

resident evildeki köpeklerle bağdaştıramayacağım kadar tatlı bir köpekcik olsada burdaki köpeğin yinede zinciri kırıp,milletin can havliyle kaçıştığı ve sonrasında kurbanını seçip hedefe odaklandığı o sahnede gözümün önüne gelen tamda buydu.Önemli olan 4 dişle kurtulup birde dersini almış olmak galiba ne diyelim yinede bir daha yoluna intikam hırsıyla dolu bir beyaz köpeğin çıkmamasını dileyim bellimi olur bakarsın bir köpek bu görev için yeniden caprinin semtine uğrayabilir.sen yinede gözünü dört aç dostum:confused:

İkilemlerin kaleme düşürdüğü o gölgede serinlediysen amacıma ulaşmışımdır minişşş :) Güzel yorumun için teşekkürler..

Ne o köpek resident evilde ki köpeklere benziyordu ne de ben o filmde ki o çatlak karıya :D O yüzden başka bir köpek görevi tamamlamak için geri gelirse halim duman, hem o zaman daha küçücüktüm kız gibi çığlıklarımı kimsenin duyması umrumda değil ama şimdi yaş itibari ile rezil olmayayım diye çığlıkta atamam:D Anan diyiiiimmm :D

neden bu kadar küfür acını anlatmanın çeşitli yolları var mesela göz yaşı gibi

Parktaki velede neden verdin o zaman sigara ülen?:) yanına arkadaşmı arıyon dert konusuda:)

Sende gördün abicim direndim vermemek için:D Ama dertsiz başımıza dert almayalım dedik :D

Yağ be şair,bu gece ve her gece yağ aşka...Yıka yüreğini ve yağ aşka

He gördüm direndin doğru:) dert olsa ondan ne olur :D

Yağdıkça yeşerir mi aşkın budaklı dallarında filizler..:rolleyes:

Emin ol,eski dallar yeşermese de yeni filizler atacaktır hayat ağacın.Kim bilir belki de eskiden daha güzel ha!

senin kuzen bostan korkuluğumu la orda?:D benim yiğenide çağırırdık:D

Yeni filizler açmıyor denesen bile emin ol, aşk doğacaksa zaten var olan filizlerle tomurcuklanacaktır yeniden küllerinden doğarcasına..

Açtırmayınız o halde...Ne diyebilirim ki!...:(

Gözlerim silüetinden mahrum bu aralar..
Göz kapaklarım sensizliğe kapanır durur,
Ve bazen iki damla yaş damlar,
Kalbimin tam ortasına.
İşte o an canım çok yanar..
Yansın ki hissedeyim seni isterim,
Hissedeyim ki beynimde uçuşsun senli anılar..

Kulaklarım sesine hasret, gülüşlerinden mahrum,
Gecenin karanlığında can acıtan sessizliğe mahkum..
Acıtabildiğin kadar acıt beni isterim,
Acıt ki kendi hıçkırıklarımı duyayım hiç olmazsa.
Duyayım ki sana adanmış bir ses olsun kulaklarımda.

Ellerim sağ elinden uzak, teninden mahrum,
Üşür avuçlarım o sıcaklığından yoksun.
Üşüt ellerimi sevdiğim titretircesine, bırak donsun..
Donsun ki uyuşsun sana tekrar dokunana kadar.
Hissetmesin yokluğunu,
Çünkü yokluğunu anlarsa, ellerim yüreğimi boğazlar..

Yazan: Capricorn_____________19.07.2010

ne zordur o hastenede bırını beklemek bekleyenede beklenenede bıtmez saatler cıleler yuregıne saglık arkadsım sıırleın yıne muhtesem:) ıznınle bunu calabılırmıyımkııı

Teşekkür ederim arkadaşım, elbette çalabilirsin :)

Kapri uyusu iş yerindeyim öğlen arası bir 2 saatliğine neti açıyorlar(Allah razı olsun) o arada önce bir site başlıkları sonrada dalıyorum bloglara ama senin bloğa daldığımda bir zahmet iş yerindekiler okumasın,duygusal boyuta çabuk geçen sulugözler mümkünse girmesin gibi bir takım uyarılar olsa hiç fena olmaz hani senin deyiminle bizi fazlasıyla alıp götüren bu yazıların nedeniyle şimdi sövdürtecen kendine ya (o da bana göre değil) harika bir yazıydı her zamanki gibi en çok yüreğine sonrada eline sağlık dostum:)

İnşallah sonu iyi gelmiştir sayılamayan saliselerle geçen bu zor zamanların...

Ellerinin arasına verme yüreğini çünkü o yürekten dökülecek daha ne hayatlar ne yazılar var bize ulaşacak...O yüreğin gücünü sevgisini hisedecek belki ne yürekler çıkacak karşına kimbilir :confused:Bazen aklımızdan,yüreğimizden usulca kayar gibi olsada ümitlerimiz yinede onu bırakmaya pekde yok niyetimiz o yüzden sevdiğim,değer verdiğim dostlarım için güzel dilekler dilemek ve bir gün "bak işte oldu" dediklerini duymak gibi bir ümidim var hala pek bırakmayada niyetim yok ona göre:cool:

Öğle arasında, kısıtlı vaktini yazılarım ayırdığın için sana çok teşekkür ederim can dost, duygusal sanatın kraliçesi sövme sen bozma ağzını şimdi durup dururken:D Hanım hanımcık çizginden kayma yok yere .:)

Henüz bilmiyorum ki saliseler nereye koştu..:confused:

Bir gün "bak işte oldu" diyebilmek ümidiyle sevgili dostum, sen o ümidini bırakma bende benimkini.. Elbet birinden biri olacak.. :rolleyes:

Ulan zaman mı yavaşladı, geçmek bilmiyor..
Yoksa ben mi boğuyorum kendi kendimi.
Ulan saatleri kim alıyor geri,
Daha az önce aldım aynı küflü nefesi..
Sabahın körü, uğursuz kargalar ötüyor yine.
Ulan daha dün yaşadım bu cellat sahneyi..
Herkes işine gücüne giderken, aklım yine düşlerde kovalar seni.
Biliyorum ordasın,
Biraz uzaktasın ama varsın, benimle aynı zamandan çalıyorsun saliseyi.
Ulan öyleyse niye duyamıyorum ben o sesini..

Yazan: Capricorn_______________05.08.2010

Biraz uzaktasın, ama varsın! benimle aynı zamandan çalıyorsun saliseyi.
Ulan öyleyse niye duyamıyorum ben o sesini..:(

Capri bitirdin ulan beni!..:( Uzun zamandır bu kadar içime dokunan satırlar okumamıştım.. Ooof ooff batsın bu dünya ulaan!..:D

Aaa onca zaman oldu bilirim capri diye bir uşağımız var, ama ben ancak fark edebildim sendeki cevheri tüüü bana..:D Sen neymişsin bee abi..:D Yazık olur bu şiirler kitap olmazsa! çok yazık! Her şiiri sevmem beğenmem ben..:)

Vay beee eski beni hatırlattın bana ben de yazardım şiir ilham perim geberdi! Yazamıyorum artık içimden de gelmiyorki..:(

Üst Alt