Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

16/06 da emeklılık dılekçesını verdık bakalım maaş ne zaman bağlanacak tahmınlerınız nedır arkadaşlar
emekliliğin 7 ci ayın başından itibaren hesaplanacak..8 veya 9 cu ay ortasında ilk maaşını alırsın.

haziran 26 da başvuru yaptım
03/07 de heyete girip Q raporum çıktı.
cuma günü yani 31/07 de artık dayanamadım büyük mükelleflere tel. açtım
22/07 de elimize ulaştı raporun aynı gün Ankara ya gönderdik diyorlar. eğer İstanbul Kartaldan zincirlikuyuya 20 günde geldi ise
Ankara ya gidişini gelişini ordanda işyerime ulaşmasını düşünmek bile istemiyorum
yerel seçimler zamanı evraklar ankaradan 1 ay da filan geliyordu..şimdi bilemem..ben de kartaldan aralık ayının sonunda heyete girdim..45 gün sonra evrak işyerime geldi..önceleri başvurduğumda 4 ay da filan geliyordu.

8 ekim 2014.başvuracam.benim aslında 3600 günüm dolmuş.ben ssk dan emekli olmak için ssk ya geçtim.son 1261 günü tamamlamak istedim.8 ekimde 1261 gün tamamlanmış oluyor.çalışma şeklim şöyle.ilk ssk.625.gün.sonra bağkur.2090 gün.son 1261.gün ssk.maaş sizce ne olur.

biz bitirdik şafak saymayı :)

sıra sizlerde arkadaşlar .

geçmiş sayfalar da gün gün saydık :eek:

Arkadaşlar selam. yüzde 52 rapor, 21 yıl çalışma ve 7400 prim günüyle 31 Temmuz'da emeklilik müracaatını yaptım. Şu an beklemedeyim. Merak ettiğim şu; kontrol muayenesi henüz netleşti mi yoksa artık o sıkıntı geçti mi? 19 gün oldu ne zaman sonlanır acaba süreç. Dediğim gibi en çok kafaya taktığım kontrol muayenesi.

Son düzenleme:
sonunda emekli maaşımı yarın çekecem inşallah darısı olamayanların başına

Doğum Tarihi :1979-06-20
Aylık Başlangıç Tar:01.07.2014
Bağlama Oranı :60.00
Göstergesi :9475
Hisse Oranı :1/1
Aylık Tutarı :794.86
Ek Ödeme Tutarı :84.63
emeklilik durumu :yaşlılıktan

SSK emekli aylığı bağlanmasında prim gün sayısı ve yatırılan para mı etkili
yoksa memurlarda olduğu gibi gösterge derece kademe var mı ?

burda epey bi süre şafak saydıkdan sonra hazıranın 16 da dilekceyı verdım halen daha maaş almak için beklemekteyım. geçen sgk durum hakkında bılgı almak ıcın gittiğimde orda benım dosyayla ılgılenen memur deftarlıkdan vergı ındırım yazınız ıstendı bir
1999 yılında 5 ay 10 gun bir zorunlu bağkurlu olmuştum bağkur mudurluğune o dönemde gerçekten kaydım varmıymış yada evrakda sahtekarlıkmı varmış onun için incelmeye almışlar dosyam ordan halen cevap gelmedıği için beklemedeymış bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz..

oturan boğa sayesinde emekli maaş bağlanacağı tarih 25/09/2014 29/09/2014 tarihleri arası

Benim 3600 gün dolmaya 160 gün kaldı ondan sonra sancılı süreç başlayacak :D

Üst Alt