Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

dilekçeyi ayın 30 unda vericem çıkışımı alıp arkasından temmuz ayında girişim yapılack

teşekkür ederim amin:) darısı siizn başınıza

arkadaşlar yüzde55 raporum var 2002de memur olarak başladım ne zaman emekli olabilirim bilgisi olan varmı sgkya gittim memur olduğum için bilmiyorlar kurumum bu konulardan bi haberler nerden hesaplattırıp öğrenebilirim sağlık raporumuz yetiyormu emeklilik için

arkadaşlar yüzde55 raporum var 2002de memur olarak başladım ne zaman emekli olabilirim bilgisi olan varmı sgkya gittim memur olduğum için bilmiyorlar kurumum bu konulardan bi haberler nerden hesaplattırıp öğrenebilirim sağlık raporumuz yetiyormu emeklilik için
2017 yılında,15 yıl üzerinden emekli olursun.

16/06/2014 dilekçeyi verdık hayırlısıyla şimdi sgk evrak takıbınden baktım deftarlıktan onay beklıyor gözüküyor bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz darısı tü arkadaşlara

çok teşekkürler bende öyle biliyordum ama olamazsın dediler üzüldüm

şafak sayalım :)46 askerlik gibi zor vallahi şafak saymak

Bugun ılk emeklı maasımı aldım tuaf bır duygu Rabbim gun sayan arkadaslara da nasip eylesin bereketli olsun.

efe kardeşim allahım güle güle harcamanı nasıp etsin .işallah bizede hayırlısını nasıp eder

kader 1 teşekkür ederim 40 gun sonra senınde basvurup 1 ay ıcınde maasını cektım yazını okuruz hayırlısıyla

effe;

işallah dediğin gibi olur hayırlısı olsun

safak 34 istanbul:eek:

hayırlı olsun arkadaşlar sayılı zaman çabuk geçer derler :)

benim şafak 0.
Ankara vergi dairesindeki vatandaşların keyfini bekliyorum

bende 1.5 ayı geçti başvuralı edevlette önce ek ödeme göründü bi 32 yazdı iki gün sonrada 84 yazdı hala cv veya sistemde birşey görünmüyor

haziran 26 da başvuru yaptım
03/07 de heyete girip %51 raporum çıktı.
cuma günü yani 31/07 de artık dayanamadım büyük mükelleflere tel. açtım
22/07 de elimize ulaştı raporun aynı gün Ankara ya gönderdik diyorlar. eğer İstanbul Kartaldan zincirlikuyuya 20 günde geldi ise
Ankara ya gidişini gelişini ordanda işyerime ulaşmasını düşünmek bile istemiyorum

16/06 da emeklılık dılekçesını verdık bakalım maaş ne zaman bağlanacak tahmınlerınız nedır arkadaşlar

Üst Alt