Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

benimde az kaldı fakat sayfalarda okuyorumda deneyimi olanlar hiçte faydalı şeyler yazmamış mesela özel sektörde emekli olurken tarih önemlimi ayın 1'i gibi veya sonu gibi benim yaşı doldurmam 25/12/2014 de denk geliyor o zaman çıkış yapmam o yılın zammını alırım ama 01 01 2015 de çıkış yapsam kıdem tazminatımı en azından enflasyon +8 gibi bir farkla alırım hangisi daha mantıklı veya daha farklı bir durum formül varmı.

Bülent kardeş eger 2015 te kıdem tavanını yakalabiliyorsan 2014 Ocak 29.da çıkış al 30.da SGK ya evrakları teslim et.Bence en mantıklısı bu.

valla arkadaşlar ben emekli oldum..aynı işyerim beni 2000 tl ile çalıştırmaya devam ediyor..maaşımda bir şey indirmediler..zaten onlara lazımım bensiz işler yürümüyor.belkide o yüzden.

o kadarda değil artık ne olacak içinizi rahat tutun zaten işlemler 10 dk sürüyor büyütecek bir durum yok :)

24 ayım kaldı zaman durdu geçmiyor. Emekli olur olmaz Çanakkale Geyikli , Bozcaada tarafına yerleşip hayatın tadını çıkaracağım .

Halâ e devlette bi sonuç yok 15 gün oldu dilekçeyi vereli

stres başlamış 1ay sürüyor süreç toplam bekleme süreci de 2 ayda maaşı almayı bekliyorsun hadi hayırlı olsun

Arkadaşlar vergi indirimi ile emekli oldum aynı iş yerinde çalışmaya devam ediyorum sgdp yatıyor 30 gün olarak benim çalıştığımı ayrıca bir kuruma bildirmem gerekiyor mu?

Hayır okyar gerekmiyor , işyeriniz ek destek piriminizi ödüyor zaten, bende emekli oldum ve çalışmaya devam ediyorum ..

Hayır okyar gerekmiyor , işyeriniz ek destek piriminizi ödüyor zaten, bende emekli oldum ve çalışmaya devam ediyorum ..
gül hanım merhaba maaştan kesilen miktar ne kadar oluyor bunu hsaplayabildinmi miktarı ne kadar oluyor bilebiliyormusun emekli maaşından kesiliyor çalıştığın maaaştan değil değilmi

Son düzenleme:
sayılı zaman çabuk geçmez derler kader1 ama hızlı geçiyor :)
kalan 2 :) aslına bakarsanız gunum doldu iş garanti olsun diye fazladan sayıyorum :) ALLAH izin verırse pazartesi dilekçeyi vereceğim hayırlısı ile herkesinn bu duyguyu tatması dileğiyle

free;

hayırlısı olsun .arkadaşım allahım yemek nasib etsin . :)

AMİN cümlemize ALLAH her kese nasip etsın sıkıntısız bir şekılde

Free;

başvurunu ay sonu yap maaş kaybın olmasın tabiiki aynı işyerinde devam etmeyeceksin

Üst Alt