Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En ucuz engelli internet aboneliği hangisi?

Ben 2013 yılından beri Türksat Kablo Net (https://www.turksatkablo.com.tr/) kullanıyorum, gayet memnunum.

Cumartesi gecesi saat 23:00'te arıza kaydı verdiğinizde tatil günü olmasına rağmen pazar günü öğlen 12:00 civarı gelip arızayı düzeltiyorlar.

Çalıştığı için hafta içi evde olamayanların en büyük sıkıntısı işyerinden izin alıp evde teknik servisin gelmesini beklemek oluyor.

Yarın itibari ile taahüdüm ttnette sona erecek fiyat 57 liradan 96 liraya cıkıyor artı hız dusuyor dsmart :64 vodafone 77 tl ücret verdi sizce hangisi daha iyi ikiside 16mpbs hızında bu fırmalarla çalışıp sorun yaşayan varmı acaba , birde bu türksat kablo net kullanan varmı memnunlarmı bilgi verebilirmiisniz

Yıllık abonelik

Dostlar merhaba ben engelli indirimi ile Turkcell bol 6 GB tarifesini aldım tarife fiyatı aylık 45 TL yıllık abonelik yaparsak 30 TL buraya kadar anlıyorum digital operatör den bakınca bana 39.90 TL den engelli indirimi vermişler 30 TL den engelli indirimi olması gerekmez mi zaten yıllık abonelik yapıyoruz 30 TL ye engelli indirimi 39.90 TL'den indirim yapılıyor bu normal mi bilenler bilgi lütfen

30 TL ye kullanmak için yıllık abonelik yapıyoruz yıllık abonelik yaparak 30 TL yi hak ediyoruz engelli indirimi burada devreye girmesi gerekmez mi

arkadaş neyin derdindesiniz siz vesselam çözemedim..

Türknet 36 mbps hız ve sınırsız internet, artı aylık bin dakika her yöne konuşma 66 tl ödüyorum.

Kablo net 64 lira hem full paket tv hem de 100 mps hız alıyorum.

-mka
Ev teĺéfon ücreti ne kadargeĺir?
Bende sosyal tarife 21 tl geliy;or internet ayrı
Türk telekom

Zorro
ben indimli 64 ödemem gerekırkene 73 öduom gecen yıl yenıledıgımde fatrua sölenenden farklı gelınce kükremıstım seneye düşer telden dolayı demıslerdı telınde zamanı az kaldı görecek indirimmi olacak yoksa öpmeye devammı edecekler.

ben kapattım interneti evde durmuyorum boşuna 63 lira ödemek istemedim. taahhütsüz almanızı öneririm

Arkadaşlar türk telekom da internet ve + ev telefonu paketi var mı bildiginiz turknet den gına geldi yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

jackal75 75tl, 95tl, 115tl diye giden paketleri var ttelekomun. Sitesine bakıp yada müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsin.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

D-smart 7 yıldır kullanıyorum yenıledım TV kanalları mega paket + 24mp fıber ınternet ıle 76TL ındırımlı olarak

TTNet taahhütum bitiyor martta.
ocakta zam gelicek simdiden online işlemlerden yaparsam 1 ay bedava 24 ay taahhüt 102.90 tl yazıyor .bu 102.90 uzerinden mi%25 indirim vericek .online işlemlerden yenileme yapan varmi .31 ine kadar zam gelmezse tabi.

Son düzenleme:
Uzun yıllar TTNet kullandık. Üç ay önce Turknete geçtik. Oturdugunuz binanin durumuna göre 100 mbps hiz desteği oluyor. Bizde 70 mbps ye kadar çıkıyor. Gecis aşamasında ttnetten geldigimizi ve %25 engelli indirimli kullandığımızı söyledim. Aynı şartların onlarda da gecerli olduğunu söylediler. Müracaat aşamasında sağlık raporunu ve engelli kisinin nüfus cüzdanı fotokopilerini fax yoluyla gonderdim. %25 indirimli 75 TL ödüyoruz.

musty35
aynı durumdaydım bende zam gelmeden yeniledim 24 ay taahhütlü 24 mgbt %25 indirimle 94 tl oldu bence makul oldu

musty35
arayıp yaptırdım 1 ay bedava denilmedi 2 yıl 94 tl ye sabitledik bu bile yeter hergün herşeye zam geldiği şu ortamda

12mbp 102.90 online islemden 1 ay bedava .

Son düzenleme:
Bu başlık altında en uygunu şuna hangisi acaba?Yeni başvuruda bulunanlar yazabilirmi?

kutup yıldızı

Türknet engelli indirimi ile 75 TL tahahüt yok 2 yıl bağlamıyor sizi alt yapınız hangi hızı destekliyorsa onu veriyor fiber altyapı varsa fiberde alabilirsiniz fiyat aynı türknetli tanıdığınız dan kod alırsanız size de onada 1 ay bedava.

Türknet kullanıyorum, 75 tl 500 mbit donload var. Diğer evde netspeed 20 mbit 56 ödüyorum.

sUPERONLİNE 100 MBPS İLK SENE 96 İKİNCİ SENE 110 ENGELLİ İNDİRİMİ DAHİL.

merhaba

turk.net dey dim teknik aksaklık olması nedeniyle bunu kendileri söylüyor telefon hattım ve internet hattım iptal olmuş bir açıklama da yapamıyorlar yeni bir internet saglayıcı arıyorum bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var

Üst Alt