Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En ucuz engelli internet aboneliği hangisi?

merhaba ucuz internet arıyorum turknet 150 tl yaptı haziran ayı itibari ile önereleriniz için şimdiden teşekkür ederim

Members
haziranda 139,90 olacak ama %25 indirimimiz var ben şu an 75 ödüyorum fiber 100 mphs hıza limitsiz taahüt yok en iyi turknet yine bence

merhaba

GIBIRNet hakkında bilgisi olan var mı yada kullanan var mı

Millenicom firmasına yarın geçiş yapıyorum. 120tl fatura %25 engelli indirimi ile aylık 90tl fatura ödeyeceğim.

Şuan Turknet firması ile çalışıyorum ve 250tl oldu. %25 engelli indirimim ile 200tl fatura ödeyeceksiniz dediler. En kazığı Turknet ile Vodafone ev İnterneti

Netspeed firması engelli indirimi yapmıyor.

Pa_Pi

hocam millenicomdan kesinlikle uzak durun gerçekten sıkıntılı bir firma.. bir sorun yaşarsanız asla çözüm üretilmez ben comnete geçerek zor kurtardım kendimi

Valla en iyi superonline ve Türk net . ben superonline kullanıyorum şuan 1 ay önce yeni sözleşme yaptık 1 yıllık 100 Mbps limitsiz internet 122 tl engelli indirimi ile birlikte.

@HakanEs26

Millenicom ile sıkıntı yaşarsam superonline geçmeyi düşünüyorum. Şuan en uygun Millenicom firması 90tl 100mbps hızı ben turknet firması ile yakalayamadım. Alt yapı 16 ile 24 destekliyor. Modem vdsl 5ghz olmalı benim modem adsl 2.4

@tsunami_

Comnete fiber galiba engelli indirimi yapıyor mu? Benim olduğum yerde fiber yok!

Valla en iyi superonline ve Türk net . ben superonline kullanıyorum şuan 1 ay önce yeni sözleşme yaptık 1 yıllık 100 Mbps limitsiz internet 122 tl engelli indirimi ile birlikte.

Turknet pazara doydu. 250tl şuan faturam sürekli zam yapıyor. %25 indirim ile 200tl fatura kesiyor. 10 aylık peşin ödeme yaparsan 155tl düşüyor. Turknet pahalı Hakan şubatta hepsi zam yapıyor. Telefon hattım vodafone onu şimdi engelli tarifesi ile ucuza getirmeye çalışacağım.

Son düzenleme:
Hocam ben 25 mbps sınırsız + temel yayın + gümüş sinema paketi 24 ay taahhütlü 70+ lira ödüyorum aylık hiç yoktan işimi görüyor.

@HakanEs26

Millenicom ile sıkıntı yaşarsam superonline geçmeyi düşünüyorum. Şuan en uygun Millenicom firması 90tl 100mbps hızı ben turknet firması ile yakalayamadım. Alt yapı 16 ile 24 destekliyor. Modem vdsl 5ghz olmalı benim modem adsl 2.4

@tsunami_

Comnete fiber galiba engelli indirimi yapıyor mu? Benim olduğum yerde fiber yok!

Turknet pazara doydu. 250tl şuan faturam sürekli zam yapıyor. %25 indirim ile 200tl fatura kesiyor. 10 aylık peşin ödeme yaparsan 155tl düşüyor. Turknet pahalı Hakan şubatta hepsi zam yapıyor. Telefon hattım vodafone onu şimdi engelli tarifesi ile ucuza getirmeye çalışacağım.

evet köydeyken vdsl2 kullanıyordum ve bana indirim tanımlamışlardır comnette..

Millenicom geçiş yaptım. 24 saat içinde Turknet kurtuldum. Hız Turknet daha iyi 90tl aylık Turknet 250tl oldu. Netspeed firmasını engelli indirmi yapmadığı için ayrıca kınamak lazım.

merhaba GIBIR.NET ile ilgili bilgisi olan var mı TURK.NET den GIBIR.NET geçmeyi düşünüyorum

jackal75 donanımhaberde kullanlar memnun olduklarını belirtmişler, aldığı paranın hakkını veren nadir firmalardan biri diyorlar, turknetin çok fazla zam yapması sebebiyle alternatif iss'lere geçiş yapan baya müşteri var.

Life

Turknet Firması piyasayı ele geçirince bir tarafları kalkıp sürekli olarak zam yaptı. 1 yılda %100 zam çaktılar. Şimdi herkes kaçıyor zaten verdiği hızı şuan millenicom firmasında 90tl alıyorum. Turknet firmasında devam etsem 200tl bu hızı alacaktım. Millenicom şuan gayet iyi hem WhatsApp dönüş hem direk telefon açarak kolaylıkla müşteri temsilcisine bağlanıyorum. İki gündür sorunsuz kullanıyorum bakalım şimdilik memnunum millenicom firmasından. Turknet en hızlı internet reklamı yapıyor ama boş yalan dolan hız testi yapmıştım aynı hızın daha iyisini millenicom dan alıyorum.

Türknetin 1000 mbps. fiber altyapısını 2 senedir kullanıyorum engelli tarifesi 104 tü fakat zam geldi 249 normal aboneye oldu . bize ne kadar olduğu bu ayki faturada belli olur.İnternette hız önemli artık tvler akıllı , film ve iptv izlemek internet hızına bağlı.Yinede Türknet fiberde rakiplerine göre ucuz.

faruk34

%25 indirim ile 199.99tl ödeyeceksin. Hız testi yap verilere bak! Turknet hız konusunda 200tl veriyorsun diye herkese iyi hız vermiyor. Alt yapı ve modem bile hızı etkiler. Uzaktan bağlanma bile %60 hız almanı sağlar. Hız önemli diyorsan parayı basacaksın.

Pa_Pi
Kablolu bağlantıda 980 mbps indirme -yükleme , kablosuz hız 300 mbps bu dedğim gercek fiber optik hız, bakır kablo ustunden gelen fiberden bahsetmıyorum.Sınırsız paket türknet yinede en uygunu.

Vallahi diğer firmaları bilmiyorum ama Turkcell Superonline fiber sınırsız internet 4-5 yıldır benim aboneliği unuttu sanırım 54 TL'ye devam ediyoruz :)

Turkcell tv+fiber internet toplam ayda 90 TL gibi bir rakam ödüyorum...

Merhaba arkadaşlar ev interneti alacam hem uygun fiyat olsun hemde hızlı olsun önerebileceğiniz şirket varmı engelli indirimli

Ayda ne kadar ödüyorsunuz skyn şok net nasıldır 128 tl soylendı tavsıye eden olurmu 300 tl modem satın almam gerek 257 tl balantı ücreti şok net

Merhaba, faturam aşağıdaki gibidir (TV+ ile birlikte);

FATURA ÖZETİ Tutar İndirim Toplam
İnternet Ücretleriniz 156,00
TV+ ve Fiber Daha Hızlı Kampanya 331,00 -175,00 156,00
100 Mbps Limitsiz(20 Upload)

Ses Ücretleriniz
0,00
Aylık Her Yöne 100 Dakika Ücretsiz 14,00 -14,00 0,00

Sosyal Yardım İndirimi
-55,01 -55,01

Tv Ücretleriniz 64,00

Turkcell TV + Hizmeti 152,80 -88,80 64,00

Fatura Tutarı 165,00

Superonline kullanıyorum 12 Mbps. test yaptığımda genelde 7 çıkıyor hız ve beni aradılar geçen gün önümüzdeki ay sözleşmem bitiyormuş 12 Mbps ilk 6 ay 120 TL sonraki 6 ay için de 150 TL olacakmış sizce hem çok düşük hız hem de çok pahalı değil mi ? arıyorum başka kampanyamız yok deniliyor.

Analog Kablo TV (Temel Yayın + Gümüş Sinema Paketi + Alıcı Cihaz Kiralama)
100 Mbps Akıllı Sınırsız İnternet Tarifesi (25 GB Saklama Alanı Kablo Bulut + 00.00-19.00 arası 100 Mbps - 19.00-00,00 arası 25 Mbps)

Fatura Tutarı: 107,89 TL (bu ay olacakmış, önceki ay 81,80 TL ödüyordum)

Üst Alt