Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En ucuz engelli internet aboneliği hangisi?

Bu akşam düşük hız sorunu için Superonline'ı aradım hava yağmurlu ise hız problemi olabilir denildi komik geldi güldüm sonra asistan bazı yerlerde kablolar havadan gidiyor o yüzden dedim diye toparlamaya çalıştı. Elektrik kabloları gibi havadan giden yerler var mı yoksa benle dalgamı geçtiler anlayamadım.

tsunami_

comnet vdsl mi fiber mi, bağlantı ve hızın stabil mi, memnun musun önerir misin?

vergiler fena arttı telefondaki internete 12 lira vergi ödüyorum

Life
köydeki evde vdsl şehir merkezinde fiber kullanıyorum gayet stabil şu an için bir problem yok. 1 ay ücretsiz kullanmanız için kod verebilirim mesaj atarsanız

tsunami_

Şu an turknetteyim 10 aylık kampanyam devam ediyor ilerde geçersem size ulaşacağım:)

10 senedir superonline yalın adsl kulllanıyorum. Aynı fiyat 54 tl ödüyorum. 8 mbit kotasız. Bana yetiyor mu yetiyor. Cep telefonumdaki internet daha hızlı ama evde beni idare ediyor. Evdeki neti de genelde yabancı dizi izlemek için kullanırım. Kampanya için kaç defa arıyorlar engelleyip duruyorum. Dizi merakım da olmasa kapattırırdım neti. Evde modemin bile fişini çekiyorum. H sonu aklıma gelirse kullanıyorum. Her şey telefondan hallediyorum.

Tt net öyle bir zam yapmiski görenler inanamayip bir daha bakıyor.:rolleyes:
Aralıkta dolacak internetimi 30 temmuzda zam gelmeden yeniledim.

Son düzenleme:
Ben yerel kablosuz ( çanak antenle) hizmet alıyorum.
TTNET hattımı iptal ettirdim.

Bu yeni yerel hat kablosuz ve ön ödemeli. Hız kesilmesi yok. Kontrol ediyorum hızı çok iyi. Ayrıca taahhüt derdim hiç yok. İstediğim zaman iptal ederim fark filan ödemem.

Parayı isterseniz 6 aylık 1 yıllık peşin de ödeyip kurtulabiliyorsunuz. Ya da her ay ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapmadığınız ay, hizmet kesilir. ödediğiniz zaman otomatik açarlar.
Zamlardan etkilenmemek için diyebilirsiniz ki " kardeşim al şu parayı 2 yıllık peşin ödüyorum" :))

Tavsiyem yerel kablosuz hizmet veren şirketleri araştırın kendi muhitinizde.

Ülke de en çok parayı ödeyip en dandik hizmetin alındığı bir şeyde bu internet hizmeti. Diğeri ise cep telefon firmaları adamlar sürekli reklam peşinde ama çekmeyen çok fazla nokta var... sorsan adamlara ülkenin en iyi firmaları yer isen....

feylefus

Büyük şirketler vermiyormu bu hizmeti sadece yereller mi veriyor ilk defa duydum .

türknet kullanıryıorum engelli indirimi var nette en hızlı veren 1000 mgbit gigafiber ve upload 1000 oda kacırmayın

kendim kullanıyorum ondan yazdım tavsiye.

aykut35
Engelliye 187 lira yazıyor .zam gelince aylık taahhüt olmadığı için bu 187 lira zamlaniyor degilmi?

Büyük şirketler vermiyormu bu hizmeti sadece yereller mi veriyor ilk defa duydum .

yok, 3-5 ortak bir araya gelerek çok rahat böyle bir şirket kurabilir, binlerce abone toplayabilir ve onlara şehrin en yüksek noktasından çanak verici ile internet satabilir.. Ben de öyle bir hizmet alıyorum.

yok benim bildim bir sene abone oldunmu bir sene sonra zam geliyor
oda fazla gelmiyor
50 tl faln olur ben 179 tl abone ödüyorum engelli indirimi tavsiye ederim tr en iyi hız ve adaletli davranan tek türknet ben aldımdan beri 1 gün bile kesilmedi hızımda değişmedi kardeşim gercek sölüyorum tavsiye sen için rahat etsin diye müşteri hizmetlerini bi ara öle karar ver
100 mgbiti adamlar 300 den aşşa veren yok üstü var aşşası yok bu arada türktelekom alt yapısını kullanan internet almayın benden sölemesi.

kendi alt yapısını kullanıyor bu arada süperonline de kendi alt yapısını kullanıyor ama türktelekom kullanan başkaları ama türknet kendi alt yapısı hatta sitesine gir ordan alt yapı deste varmı öğren varsa baş vurusu yap

Ben bir buçuk yıla yakın Extranet kullanıyorum.16 mbt üzerinden..24 ay taahhütlü 84.90 TL.üzerinden.Taahhüdüm 07 Nisan 2024 e kadar devam etmesine rağmen Temmuz sonunda şirketten bir mesaj geldi.Artan maliyetler,vergiler v.s. gibi sebeplerle 01 Ağustostan itibaren 84.90 TL.olan faturanız 189.00 TL.olarak fatura edilecektir..bilginize diye..Aradım yardımcı olmadılar, şirket anlaşmayı tek taraflı fesh ettiğini söylediler..şirketin böyle bir hakkı olduğunu beyan ettiler. Bende cimere,ticaret bakanlığına yazdım..şikayetvar.com sitesine yazdım.ama bir sonuç elde edemedim..şimdi arayış içindeyim..en uygun evde internet nerden bulabilirim diye..internet araştırmasında sayfada yazılı olanla,müştrri hizmetleri tam tersi bilgi veriyorlar..Aldatmaca anlayacağınız..

musty35

Türknet ,Telekom altyapısını kullanıyordu, şimdi gigafiber olunca sırayla bütün müşterilerinin olduğu binalara kendi altyapılarını yapıyorlar bizim binaya yapıldı. Aynı ücretle 1 GBit hızda internet verdiler üstünede son sürüm zysel modem verdiler bedavaya , ben memnunum türk Telekomdayken çok sıkıntı oluyordu türknette ayda yılda bir sorun oluyor oda çabuk düzeltiliyor. Kabloluda 800-900mbit hızı görüyorum wifi 5 de 600 mbit civarı 2.4 de 200-300 mbit oluyor gündüz rakamları bunlar gece daha hızlı engelli indirimiyle 171 TL ödüyorum aylık , taahhüt yok beğenmezsen iptal et bence en ideali türknet.

ev interneti : gigaspeed fiber (ttnet altyapılı.Superonline altyapısı da destekliyor)
mobil : Turkcell (pahalı ama her yerde çekiyor)

Gerçi arnavutköyde otururken bile deneyimledim. Hiçbiri çekmiyordu. Yani mobil interneti rahatça kullanamıyordum.

Ucuz mobil ya da net kalmadı. Dünyanın en dandik internetine en fazla para ödeyen tek ülkeyiz.

Evet hepsi uçtu. Şimdi yeni moda yıllık peşin ödersen zamsız tarifeden ödeyebiliyorsun. Ben türkneti 225 TL den yıllık ödedim. Engelli indirimiyle yoksa 300 TL ödeyecektim aylık.

modem Türk telekom altyapı 14 mbit memnun değilim

Son düzenleme:
Netgsm 100 mgbit ekim ayından itıbaren w25 tl olacak şu an 180 tl ödüyorum engelli idirimiyle 35 mgbit hızından menmunum

225

şu an 100 mbit superonline 300 tl ödüyorum kasımda bitecek sözleşme bakalım ne kadar olacak ??

Kablonet, 100 mbit sınırsız, 192 TL ödüyorum şu an.

Aralık'ta sona erecek taahhüt, ikiye katlarlar en iyi ihtimalde.

şuan turknet kullanıyorum gecen yıl pesin ödemiştim 12 aylık 210 tl ye geldi aylıgı bir daki ay bitiyor kampanyam aldıgım bilgiye göre göre gelecek ay pesin ödersem 352 tl ye mi ne denk gelecek aylık ödersem 375 tl ye denk gelicek ama ocak 2025 de muhtemelen bir zam daha yapar turknet o yüzden peşin öderim muhtemelen

Üst Alt