Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

qeles2727

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Cumhurbaşkanı Ailelere Yeniden Başlatılarak 1.100 tl yardım dağıtılacağını duyurdu.. engelliler,evde bakım bu kapsamda yenıden yarlanabilecekmi? fikri olan varmi?

Bahsettiğiniz emekliye verilecek olan bayram ikramiyesi1100 tl

qeles2727

0 dan başlanıcağı için verirler diye ümit ediyorum ama tam bi bilgi bulamadım bu konuda bende çok araştırdım inşallah verirler.

[FONT=Arial]Şöyle bir haber var. Haberi veren birkaç önemli haber sitesi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İhtiyaç sahibi ailelere hane başı verilen 1000 liralık nakdi yardımı 1100 liraya çıkartarak yeniden başlatıyoruz.

Memur, emekli ve esnafa müjde! Resmen başlıyor

https://www.milliyet.com.tr/siyaset...rken-odenecek-destekler-1-ay-uzatildi-6493808

https://www.internethaber.com/cumhu...iren-mujdeleri-pes-pese-siraladi-2181105h.htm

Buda haberin videsu

[/FONT][FONT=Arial]
https://twitter.com/trthabercanli/s...ndan-emekliye-memura-esnafa-mujde-576918.html

[/FONT]
[FONT=Arial]

[/FONT]

azad21

Var Azad var. Haberin videosunu da ekledim. Birçok haber sitesi de bu haberi geçti.

2 milyar 540 bin Lira kaynak ayrıldığına göre daha önce 1000 TL'den faydalanan herkes tekrar alacak.

Daha önce yapılan 1000 Liralık yardımda 2 milyar kaynak ayrılmıştı.

[FONT='inherit']Cümle aynen şöyle :
İhtiyaç sahibi hanelere 1000 lira verilen nakdi yardımı 1100 liraya çıkartarak yeniden başlatıyoruz.[/FONT]

[FONT='inherit']Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarına da yine ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için 183 milyon lira ilave kaynak gönderdik.
ama tam net değil anlamak engelller içinmi olduğu[/FONT]

Bana sosyal yardimlasmadan 200 lira cıkmış. Yarın vakıf acik mi acaba çekebilir miyim bu parayı

Barda5

Burada vakıf makbuz veriyor. Vakifbanktan çekiliyor
Yarın vakıf acik olur mu acaba

Emekli ikramiyesi başka bu tekrar dar gelirli ailelere hane yardımı 3 saat önce açıklandı gecen sene verilen 1000 TL bayram ikramiyesi gibi 1100 TL ye çıkartılmış 2.5 milyar kaynak aktarılmış

Dar gelirli vatandaşlara verilmek üzere 1100 er TL toplamda 2.5 milyar kaynak aktarılmış bayram ikramiyesi ile karıştırmayın bunu bu verilecek olan 1100 TL pandemi destek ödemesi geden sene ki gibi

Az önce Cumhurbaşkanının açıklamasına göre daha önce 1000 ₺ yardım alan ihtiyaç sahiplerine tekrar 1100₺ olarak yardım başlatılacakmış bilginize..!

Allah aşkına, biri birşey söylüyor, doğruluğu teyid edilmeden diğeri hemen atlıyor, inşallah hesaplara yatar diyor. Yahu arkadaşlar, sözünü ettiğiniz 1100 lira emekli bayram ikramiyesi!

Barda5

Bahsedilen 183 milyon Lira ayrı. Bunu eski bakan Zümrüt Selçuk 1 ay önce açıklamıştı. Bu para gıda yardımında kullanılıyor. Ayrıca Erdoğan 183 milyon için ilave kaynak ifadesini kullandı.

Hanelere verilecek 1100 TL için, Bunun için 2 milyar 540 milyon liralık bir kaynak tahsis ettik ifadesini kullandı. Daha önce 1000 TL alan herkes tekrar alacaktır.

[FONT=Roboto]-İhtiyaç sahibi ailelere hane başı verilen 1000 liralık nakdi yardımı 1100 liraya çıkartarak yeniden başlatıyoruz. Bunun için 2 milyar 540 milyon liralık bir kaynak tahsis ettik[/FONT]

183 milyon rakamı ile ilgili haber.

[SIZE=4]Ramazan öncesi ihtiyaç sahipleri için 183 milyon lira kaynak[/SIZE]

https://www.cnnturk.com/ekonomi/ramazan-oncesi-ihtiyac-sahipleri-icin-183-milyon-lira-kaynak

https://www.trthaber.com/haber/gundem/ihtiyac-sahipleri-icin-1832-milyon-lira-kaynak-568006.html

Engelli maasi alanlara verilir mi

Verilecek.

Engelli maaşlarının şimdiye kadar güncellenmemiş olması verilecek 1100 liralık yardım ile alakalı olabilir. Erdoğan'ın açıklanması beklendi. iki yardımın aynı anda yansıtılacağı kanısındayım.

Normal sartlarda 27 28 gibi guncelleniyordu bugun 29u guncellenmedi.demekki 1000 tllik yardim 1100 tlye cikarildi ve tekrar verilecek.yeniden baslatiyoruz dedi cunku

Bu devlet daireleri yasakda yarı kapasite acik olacak deniliyor. Acaba sosyal yardimlasma vakfı acik mi bilgisi olan var mı

illegal aynen bencede.vede ptt kurum odemesi bile ayliklar 2022 sitesinde guncellenmeden 1 gun once ptt kurumda gorunurdu ama hala gorunmedi.vede seninde dedigin gibi 1100 tllik destekle beraber guncellenecek.sosyal yardimlasma adinda hane bası 1000 tl destegi 1100 tl ye cikartip yeniden baslatiyoruz demis cumhurbaskanı.

engelliler mutlak alır 1100 tl yardımı cunku engelli maaşları sosyal yardım statüsünde oluyor yardıma en çok ihtiyac olan kesin oluyor.

Aynen hocam.zaten aile ve sosyal hizmetlere 2 milyar 540 milyon para aktarilmis.engellileri yaslilik ayligi alanlari sehit yakinlarini gazileri kisaca gecen sene 1000 tllik yardim alan herkesi kapsiyor bu yardim.gecen senede 2.1milyar para aktarilmisti ve 1000er tl yardim alinmisti .ve ayni sekilde 1000 er tl yardim alanlar simdi 1100 tl yardim alacaklar

Arkadaşlar 1100 lirayı hiç alamayan alacak diyenler var. Gecen sene 1000 lira alanlar alamayacakmış. Facade öyle konuşuluyor

Üst Alt