Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Arkadaşlar bu edevlette devam ediyor yazısı gelmemiş yerine detay gelmiş oda alacağın parayı tarihi gösteriyor, devam ediyor yazısı niye gelmiyor cimere yazsak mı acaba düzeltilsin diye

bugün elektrik faturası yatırmaya gittim birde pantemi durumunu öğrenmek istedim kimlik ile sordum 1100 TL adına hiç bir bilgi yok
e devlette sadece patates yardım gözüküyor gelirse bir patates atarız fırına yeriz afiyetle 😀😀😀

Arkadaslar bu yardımı çekebilen varmı banka vermedi bugün gittim ibb den e mail gelince dedi bankacı "Degerli Istanbullu Hemsehrimiz, Tarafiniza nakdi sosyal yardim yapilmasi uygun bulunmustur. Nakdi yardiminizi en yakin Yapi Kredi Subesi'nden 09:00-12:30/13:30-16:30 saatleri arasinda cekebilirsiniz. Yapi Kredi Subelerine basvururken kimlik ve HES kodunuzu yaninizda bulundurmanizi rica ederiz Saglikli ve Iyi Günlerde Kullanmanizi Dileriz. B002

Hâlâ 1100 lira soranlar var bitti o iş kardeş yok yok verilmeyecek

Aradan 1-2 ay geçti hala 1.100 lira muhabbeti dönüyor para yandaşlara zengine gitti ufak tefek fakire verildi gösteriş adına engellilere verilmedi verilmeyecek boşuna umutlanmayın bu konuyu kapatın

Bitti o iş
Hadi haĺay çekelim hoppaaa

Aman bu konuya fazla olumsuzluklar yazmayın arkadaşlar burada ajanlar var bazı yerlere mesaj vererek sizi provoketorlukle suclayabilir

fbf.png

e-devlette hala bu mesaj görülüyor. hiçbir ödeme yok. muhtemelen bu yardım, patates olarak dagıtıldı. bana da patates, soğan getirdiler. üstünden bir ay geçmiş, yasak masak kalmamış, hala ödeme yapma ihtimalleri var mı emin değilim. gelirse patates gelecek arkadaşlar. umarım gerçek ihtiyaç sahiplerine maddi yardım ulaşır. sakızın bile fiyatı ikiye üçe katlandı, aldığımız engelli maaşına kuş kadar zam geliyor, bu paradan başka geliri olmayanların allah yardımcısı olsun.

afiyet olsun.

https://finans.mynet.com/haber/deta...egi-odemeleri-bugun-hesaplara-yatiyor/421155/

böyle bir haber var ama bu konuyla mı ilgili emin değilim.

bu galiba çalışanlara ödenen ödemeyle ilgili?

1100 tl için cimere başvurmuştum aile bakanlığına sevketmişti.bu sabah itibarıylada bakanlıktan bulunduğum ilin valiliğine sevk edildi görünüyor..ne çıkar ne çıkmaz bilmiyorum artık

trapper45
Kurban bayramında 250 -300 alırsın oda olumlu karşılanırsa tabi ki şartların :)

trapper45

Ben de aynı şekilde CİMER'e yazmıştım
Valilikten bulunduğun il/ilçedeki SYDV'na sevk ediliyor. Daha sonrasında mütevelli heyetinde görüşülüp öyle karara bağlanıyor ancak halihazırda bir maaş alıyorsan ki buna 2022 ve EBM de dahil, bu yardımdan yararlanamazsın. Zaten tam kapanma sosyal yardımı yani 1100 TL'lik yardım çıkanlar sosyal yardım bilgileri sorgulama ekranından kontrol edebiliyor. Eğer size çıkmamışsa o yardımın size verilme ihtimali yok.

Bende yazmıştım cimere bugün cevap gelmiş anlamadım biri anlatabilir mi gelen cevap bu

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından incelemeye alınmış olup bahsi geçen Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı kapsamında; 29 Nisan 2021 tarihi itibariyle Biz Bize Yeteriz Türkiyem II ödeme listesine girmiş kişiler ile Pandemi Sosyal Destek Programı Faz III ödeme listesine girmiş kişilerden hak sahipliği kriterleri devam edenlerin hanelerine ödeme gerçekleştirilecektir. Bu doğrultuda SYD Vakıflarından ve e-Devlet kapısı üzerinden başvuru alınmamaktadır.
Bilgilerinizi rica ederiz.

Cimere yazmıştım e devlette diğer aile yardımı 07.06.2021 başvuru tarihi çıkmış.. bir şeyler çıkarmı bundan. 4 ay önce engelli maasi bağlanırken 500 TL diğer aile yardımı çıkmıştı bakalım bundan çıkacakmı.

Devlet vatandaşa yalan söyledi daha verilecek 1100 TL yardım avcumuzu yaladik kısaca vermediler televizyon da Show yaptı bizlere birşey yok vermezler bu saatden sonra yalan dolan işte yalakalık yapmaya gerek yok kim bilir kimlere gitti o para yazık kendi halkını ezen bir devlet var Suriyeliler baş tacı oldu ülkede

Nakdi yardım

Nakdi yardıma sydv nin kendi İnternet sitesinden başvuru yaptım 5 gün önce sayardım sonuçlandı yazdı olumlu yada olumsuz bişe yazmıyor e devlete de bişe düşmedi ne yapmam gerek

Üst Alt