Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Engelli maaşı alanlara vermediler en azından ben almadım

Merhaba İlçe sydv kendi sitesinden başvuru yapmıştım bayramdan önce. Bugün başvuru gıda yardımı yazıyor. Acaba miktarı ne olur fikri olan varmi?

Yarın hem ptt hem de banka hesabını kontrol edeceğim bana da yazıyor gıda yardımı

hem ptt hem de banka hesaplarını kontrol ettim yatmamış, 2022 alıyoruz

Barda5

Nakdi yardım olarak başvurmuştum başkalarına gıda yazıp nakit veriyorlar kısmet. bende 2022 alıyorum

Gıda yardımı yazanlara 200 tl ıle 300 tl arası para verılıyor bılgınıze

ESNAFA 3 BİN 5 BİN ÇALIŞANA SIGORTALIYA ALTINDA SON MODEL ARABASI OLANA 1100 ENGELLİYE PATATES SOĞAN

Dün başvuru idi gida yardimi bugünde 1 TL teslim edilebilir diyor. 1 TL mi verecekler ben nakdi yardıma başvurmuştum bayramdan önce. vakıfın sitesinden. .. soğan patatesi 20 gün önce aldım bu 1 TL o değildir ama ne ? miktar değişirmi

lm_lm
Burafa gıda ise koli nakdi ise para veriyorlar düzeltirler belki sonra

İyi akşamlar arkadaşlar

1100 yardımı aranızda alan varmi ben başvuru yaptım red edildi yoksa 2022 aylığı alan bu 1100 TL yardımdan faydalanmıyormu

Hayır

Ilac katılim parası var onu bile red ediyorlar anladim sankı cebinden veriyorlar parayı ayıp ya böyle olmazki

1 tane daha gıda yardımı gelmiş başvuru tarihi düne ait

yatacak mı yatmayacak mı belli değil

bu 1 tl gida yardımı açıklama yapmışlar ben bişe anlamadım
http://www.sabah.com.tr/gundem/2021...riyet-gazetesinin-haberine-yalanlama?paging=3
0

Sanırsam dahatılan patates soğan bedeli bana patates geldi ama hepsi çürük kokmuş olduğu gibi çöpe attım depolarda bekleyen çürümüş patatesi verdiler
dws308r.jpg

ist01
Ben patates soğan alalı 1 ay oluyor .. bayramdan önce sydv kendi sitesinden başvuru yapmıştım nakdi yardım. banada bayram sonrası 1 tl gida yardimi teslim edilebilir yazıyor bakalım ne olacak

Olan hep engeliliye oluyor zaten arkadaşımı evi var çocuğunda araba 3 kere aldı bu nasıl bi iş anlamadım

Vallahi böyledir benim iki çocuğum engellidir 1cuvak patates tek verdiler 😀 arkadaşlarım var evi var çocukları arbalari var 3 kere aldılar

2 çuval patates getirdiler bir çuval soğan geldi kapıyı çaldı in aşağıdan al diyor bana engelliye harika dağıtım yapıyorlar 3. Kattan inip soğan patates taşıdım engelli halimle merdivenlerde kalacaktım az kaldı tavırlar tuhaf sanki kendi malını dağıtır gibi kaprisler falan neyse

İzmirli78 Dostum aşağı inmen hata. Ya getir yada s.git deseydin. Hakları o. Emin ol getirecekti yukarı. Getirmek de zorunda. Kimsenin bi engelliye öyle deme hakkı yok. Onun işi o dağıtımı yapmak zorunda. Bu yüzden maaş alıyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hopsin

Benim bir tanıdığım yardım alıyor ve yukarı çıkartmıyorlar dedi. Kapının önüne bırakıp gitmişler.🙁

Oscar ben bu tür şeylere hic başvuru yapmadım bugüne kadar. Hic bu tür yardım da almadım. Sadece gecenlerde 1 cuval patates getirmişler kendileri. Ben o an evde degildim. Kardeşim almış. Hani evde tek olsaydım iceri kadar getirebilir misiniz durumumu görüyorsunuz derdim. 1 damla bile vicdanı olan mutlaka getirirdi, ama demekki 1 damla bile vicdanı olmayan insanlar hala varmış...

Dostum bizim buralar da o tür insanlar yok cok şükür.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gıda yardımında dalga geçiyorlar 25 TL almadığım taktirde teslim edildi diyor bu para kime verildi nereye gitti hesap kartına da yatmamış PTT kartına da 1.100 Lira da vermediler engellileri çok mağdur ettiler çok

Patates sogan bana da geldi rica etseniz çıkarırlardı ben rica ettim sagolsunlar istediğim yere koydular, 2çuval patates 1çuval sogandı valla hiç onlara oy vermedim ama haklarını da inkar edemem hepsi sapasaglamdı,

3 Mayıs'ta Cimer üzerinden bilgi talep etmiştim. 17 gün sonra Aile sosyal bakanlığı o talebi bulunduğum ilçenin sydv'ına iletmiş. Onlar da "gerekli inceleme yapılıp heyete sunulacaktır." Yazmıştı, dün E Devletten baktım başvuru yaptığım görülüyor 20.05.2021 tarihinde. Bu zamana kadar sadece 1 defaya mahsus 200 lira aldım 2018'de. Umarım bir şeyler çıkar çünkü sadece 2022 aylığım var.

arkadaslar.sizi.aydınlatım.
kronik.hastası.herkes.alacak,
1100tl...vs

Doğuştan kronik hastayım, niye almadım, gitti bitti o 1100tl daha sen oradamısın kardeş, bu arada bu e devlette maaşın karşısında devam ediyor yazısı kalkmıştı daha gelmemiş ne saçma işler ya, şu memlekette bir şey düzgün gitmezmi arkadaş ya

Üst Alt