Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Bayrama kadar ptt karta yatsada maaşımız azda olsa rahatlasak ne bileyim hep bizmi mağdur olacağız

Maaşımız yatmamıştı şimdi e devletten kurum ödemesinde merkez şube ödeme istediginiz ptt şubelerinden çekebilirsiniz diyor

Ptt müşteri hizmetleri ni arıyorum daha ödeme yapılmamış deniliyor ilerleyen günlerde arayın deniliyor

Anlaşılan bayramada alamıycaz maaşımızı yani bi yardım verdiler millete maaş alanlar daha çok mağdur oldu

Arkadaşlar biz engellileri insandan sayan yok malesef kimse kusura bakmasın gerçek bu acı ama gerçek

11 05 diye yazıyor son ödeme yarın da vermezlerse bayram sonrası na kalacak gibi

İsmail7363

05.11.2021 yani o tarihe kadar çekilebilir anlamda bugun aradım vakıfı pandemidrb dolayı gecikme yaşandı cuma gününe kadar geçer diyor😂

Evde bakım aliyorum,1100 konusunu CIMERE yazmıştım Cvp geldi..Sydv na yönlendiriyo..Form doldurup başvuru yapin diyo:)

Merhaba arkadaşlar siz hala nasıl alamadiniz maaşınızı ben normalde ayın 8 de alıyordum Çarşamba günü Vakıfbank ATM üzerinden çektim maaşı sizlerinde alması gerekiyor normalde

1100 TL alan oldumu acaba yada evine gelen

Bir arkadas benm gibi 2022 maasi alıyor o da ümidi kesmisti bu1100 liradan sabah msj gelmis ptt den gidip cekebilirsnz diye gitti cekmeye bukezde hesabınıza daha geçmemiş denilmiş bayram sonuna kadar bekleyn denilmiş bu nasl adaletsiz bir sistemdir arkadaş şok oldum tanidigim 2.kişi bu yardimi alan

Sizin maaş arada kim vurduya gitmese iyidir,yeni bakanın acemiliğine geldiniz..Inş çabuk toparlar sonuçta herkes ihtiyac sahibi.

Ebru101

Onun farkndayım en kısa zamanda alırsınz insallah alamyan herkes sadece en yakınımda olunca insan şaşırıyor tabiki

bazen ptt müşteri hizmetlerinde gozukmeye bilir almayan arkadaşlar ptt şubesine kimligiyle gitsin

Artık bayramdan sonra gideriz napalım bi erken ödeme çıkardılar başımıza ayın kaçı oldu alamadık sistem allak bullak oldu edevlet karışmışdurumda kimsenin kimseden haberi yoktur

Arkadaşlar ben ve çevremdekiler 2022 engelli maaşını 5 mayısta aldık. Normalde kimimiz ayın 9'unda, kimimiz 8'inde alıyoruz ama tümümüz 5'inde aldık(Adana).
Ayrıca Evde bakım aylığı her ayın 15`inde yatıyordu, bugün baktım yatmıştı.
Ben anlamıyorum, vakıflar bu işi ilk defa yapıyorlar sanki.
İnsanları mağdur etmeleri ne kadar trajik...

Kızım hasta
bende adanadayım eve getirmişlerdi evde bulunmadıgımdan postaneden alsın demişler ama halen yatan bi maaş gözükmüyor

Bende Adanalıyım bugün aldım maaşımı, yalnız edevletten bu 1.100tl için 4defa başvurdum 1fazı aldığım için hakkım yokmuş, alan nasıl alıyor ya, bide edevletten devam ediyor yazısı kalkmış, çok saçma ya

bu bizim engelli arkadaşlarda okuma sıkıntısı var veya anlamam sıkıntısı var galiba burada yüzlerce kez dedik yok inadına aynı seyi tekrar ediyorlar sorun aslında bizde

bakın engelli maaşı eve gelecek diye mesaj gelen veya engelli maaşı ptt çekemeyen arkadaşlar maaşlarınız eve gelmediyse bulunduğunuz ilçenin posta dahatım merkezine bırakılıyor ilçenizin posta dahatım merkezine gidin maaşlarınızı alın aksi halde 15 gün sonra hesaba geçer

yani şu yazılanları okusanız bukadar problem yaşamazsınız ama okumama derdiniz var sizin

Bi kişi saat veriyordu nerdeyse kesin yatar diye yok iste kimse almadi 1100 lira

Yav iki milyon haneye 1100 TL yardım yapıldı dendi hani nerde sn.bakanım.

Üst Alt