Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar ben 2 gün önce baglı bulundugum kaymakamlgı aradım 2022 maası alan herkese verilcek dedi 2 nisana kadar msj gelcek size dedi

Zorro

Aynen vala aynı şeyleri soruyolar link atıyom tekrar tekrar😁

Arkadaşlar bende sosyal yardımlaşma yı aradım engelli maaşı alan kişilerin hesaplarına otomatik olarak yatıcakmış. Bana öyle söylediler.

azad21

Abi peki engelli ayligi da eklenecek mi yoksa bu ay sadece bin tl mi verilecek??

Arkadas bu nasil bir mantiksizliktir anlamis degilim Calisandan emeklisine herkese yardim var ama yuzde 90 ustu veya altinda bakim parasi alan engelliye yardim yok

Bugun resmi bilgi aldim 2022 ile 65 yas ustune alanlara verilcekmis

leon3453

Ben hiç almıyom 2022 aile gelirinden dolayı bakım parası alana vermiyolarmıymış

Sosyal yardım alıyonmu

leon3453

[FONT=sans-serif]Yok öyle birşey asılsız bilgi yaymayın sosyal yardım alan bir sürü aile var ne raporları var nede yaşları 65 üstü gıda kömür ve 3 ayda nakdi yardım veriliyor o ailelere maddi durumu zayıf yeşil kartlı olanlara da veriliyor inanmayın herşeye bence[/FONT]

Kısaca 2022 maaşı ve 65 yaş maaşı alanlar elektrik yardımı alanlar herkes alacak!
Aklınızda şüphe kalmasın..
Düzenli sosyal yardım alanlar.
Bakın arkadaşlar;
Bakanlığın açıklamasını okumadınız mı? Ne diyor orda? 2022 kanunu. Siz 2022 den maaş almıyor musunuz?

ben bu forumda Kalem abladan başka kimseye inanmam kalem ablanın kaleminden öğrenelim.. Bu konuya açıklık getirsin nerdesin kalem abla

akaale
Kalem ablaya saygılar . ama sen bizleri burada adam yerine koymuyorsun demekki Kalem abla nereden bilecek bakanlığın açıklaması ortada kesin ayrıntılı bir bilgi paylaşılmamış ki bakanlık tarafından .O yüzden kalem hanım da bilemez şu an . Bizde biraz okuduğumuzu yazdığımızı anlıyoruz azda olsa :) :) bakanlığa söyleyim sana para yok :) :) :)

buraya 200 yorum yazılıyorsa insanımız gerçekten çok muhtaç durumda 65 yaş aylığı alan 710 bin+ kişi var 750 binde engelli ve engelli yakını aylığı alan var 500 bin+ da evde bakım aylığı alan var 2019 verileri bunlar engelli ve 65 aylığı alan kişi 2 milyonsa sadece bu 2 aylığı alanlara verilecek + - yakınsa evde bakım aylığı alanlarada verilebilir
yani engelli aylığı ve 65 yaş aylığı alanlara kesin verilecek evde bakım aylığı zaten sydv den alınmıyor %1 bi ihtimal verilebilir ve buraya ne yazsakda 1 hafta içinde kime verildiği kime verilmediği belli olacak zaten boşverin 1 haftaya hesabınıza bakın

Şimdi bişey sorcam banada saldrmayın😊 aynı gün bi arkadas aradı nisan 15 ne kadar dedi ben aradgmda 2 nisan dedi peki tarih ne simdi😊

arladaslar yarin saat 5se kadar bekleyelim e devlette gorunur gorunmezse arariz tekrar 144

Normalde her ayın 26sinda guncelleniyodu.ama bazen 27sine sarkabiliyor

akaale buraya niye yazıyın inanmıyosann ona sor öğren ozamn

Arkadaşlar bin TL yardımı sydv den düzenli yardım alanlar alacakmış çocuk parası 2022 maaşı 65 yaş üstü lafın kısası benim gibi vgm muhtaç engelli maaşı alanlara yok maalesef hiç heveslenmeyin sydv gittim sordum aynen böyle dediler zaten bunu başta söylediler forumda herkes farklı yorumladı neden vermezler biliyormusunuz elektrik desteğini vermedikleri gibi bu yardımıda vermiyorlar kaç defa yazdım bimere sonuç sıfır

Alıp alamayacağımızdan pek emin değilim ama alamamak bana mantıksız geliyor. Zaten 2022 engelli maaşından faydalanan herkes alt gelir grubu. Eve asgari ücretin 3/1'i kadar gelir giren engelliler zaten bu maaşı alıyor. Eğer bu parayı alamazsak büyük bir haksızlık demektir. Zaten kuş kadar para ve mesajların çokluğundan anlaşılacağı üzere herkesin bu paraya ihtiyacı var!

Bence engelli ayliginla yatacak toplu para gibi cekecegiz ikisini bir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt