Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pandemi Sosyal Desteği Alan Var Mı?

Arkadaşlar ben başvurdum başvuralı 10 gün oldu ilgili vakfa incelenmek üzere iletildi yazıyor siz ne kadar sürede aldınız?

Vtecll muhtemelen sonuçlanmıştır seninki, bir ptt şubesine gidip isimden sorgulama yaptır. eğer iban numarası verdiysen sana msj gelecektir. iban numarası yoksa msj gelmiyor kendin ptt şubesine gidip öğrenebilirsin yada sosyal hizmetleri arayıp sonuç hakkında bilgi alabilirisin. normalde sonuçlanma süresi 10-15 gün arası

Arkadaşlar. bu gün yine bir internet haber sitesinde , 1000 liralık pandemi yardımının en çok ihtiyacı olan belirli ailelere bir süre daha yapılmaya devam edeceği yazıyordu. Onun için başvuru yapmaya gerek olmadığı zaten bu ailelere 2 ayda bir ödeme yapılacağı yazıyordu.
Vtecll Evet. olumlu sonuçlandıysa herhangi bir ptt şubesinden çekebiliyorsun.

4 faz dagıtılacak dendi dullara vereceklerdi ne oldu o durum acaba bilgisi olan cvp verirse sevinirim

tekrardan 1000 tl verildini duydum alan haberi olan varsa yazsın yani toplamda 2000

cep telefonum yok 144 ü ara dediler orayıda bir türlü düşüremedim

ben 1 defa 1000 tl aldim pandemi zamaninda,,
Ama duyumlar aldim 2defa 1000 tl alanlar,
3üyü alanlar varmış, Nasil aliyorsunuz diyorum,Sistem kendi belirliyormus kaydin varsa sanada yatirirlar diyorlar,, 144u aradim hayir 2defa verilmiyor diyorlar anlamadim gitti,,
Milli piyango kime denk qelirse 😅🤣😁

İstanbul sed (sosyal ekonomik destek yardımı)

İstanbul yatan varmı. 13 gunceldı yatmamıs daga

Pandemi 1.000 tl yardımı???

Arkadaşlar pandemi 1.000 tl faz 3 yardımını alan varmı? Bşvurudan ne kadar süre içinde hesaplara yatıyor acaba?

Beyefendi yazılan değil kendim bizzat pandemi yardımına basvuruda bulundum kabul edildiğini söyledi SYDV calışanları. Ben sadece ne zaman alabilirim onu öğrenmeye çalışıyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt