Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SARUHAN çok haklısın,hükümetin bile haberi yok bu haberleden,çıkan haberler doğru olsaydı maaşsız insan kalmazdı.hikaye cok,önemli olan bunlara inanda çok...

1000 tl yardım onceden alanlara bi daha ne zaman verecekler acaba

@basari

Devlet engelliye birkere 1000TL verdi birdaha vermiyor haberlerde Pandemi Sosyal Destek Programı 1. 2. 3.diye gecen haberler hepsi yalan durum sundan ibaret nisan ayında 1000TL alamayan engelliyemayıs ve haziran aylarında verdiler bu verdikleri parayıda sanki herkese tekrar tekrar veriyormuş izlenimi yapmak icinPandemi Sosyal Destek Programı 1 kur 2 kur ve 3 kur olarak carpıtıp cahil ve bilincsiz kişilere birkerelik verilen 1000TL parayı sanki her ay dagıtılıyormuş izlenimi veriyolar zekice hazırlanmış bir politika

amire memura emekliye zam yagdırdı ama engelliye su bile vermedi

bir carpıtılmış haber daha haberi milliyet gazetesi yapmış https://www.milliyet.com.tr/ekonomi...i-yapilmasiyla-ilgili-detaylar-6203111haberin asıl başlıgı şu şekilde evini ketsel dönuşume veren vatandaşlarınkira günü uzatıldı 36 aydan 48 aya cıkarılmış ama milliyet gazetesi haberi sanki devlet fakire kira yardımı yapıyormuş gibi yazmış buyrun okuyun

1 buçuk ay oldu basvuralı hala sürec devam ediyor yazıyo.vermiyceksen red yaz bari..

Ben başvuru yapmadım bu gün gitim 1000 tl yatmış. Evde bakım hesabıma Allah devletimize zeval vermesin

mayis ayinda maaslar 1 mayista yatmisti bugun yok gununde mi yatacak yoksa bilginiz varmi

Pandemi 1.2 3 faz yardımı

Birinci derken ilk alanlar 2022 sonra 2022 maaşından 1.fazdan yarlayamanlar 2.Fazda 1 fazdan alıp 2022 alamayanlara teslimat oldumu sana 2 .faz 3. Faza gelelim 3.fazda engelli yakını yani evde bakım maaşı alanları kapsayan onlarda verildi oldumu sana toplam sosyal paket pandemi yardımı hayırlı uğurlu olsun kimse anlamadı dimi

Yani demem sudur acikliyim 1.faz dedikleri 2022 maaşını alip yoskul demek zate ilk dağıtıldığı da alamayanlara 2 faz adı altında verildi yani ilk önce 2022 maaşı alanların çoğuna dagiltidi alamayanlara da 2 faz adı altında verildi burasıda güzel 3 fazda şu şekilde verildi oda evde bakım maaşı alanlara çevrenizde yada tanıdığınız veya akrabalarımız da evde bakım maaşı alanlara sorun 1000 bin TL alan olmuştur alamayanlara da hesaplarına yatacak 3 faz dedikleride budur anladınız mı kelimelerimce anlatma çalıştım anlayan anlar anlayamayan anlamaz

2022 aylıklar acaba neden hala güncellenmedi? Bilgisi olan var ise yazabilir mi acaba?

Forumda geçen ay benle iddialaşan hatta saygısız üslüp kullanan adını hatrlamıyorum şimdi . Hani bu yardımlar 3 ay devam edecekti hani neoldu o yaptığın tafralar neyse :)

Arkadaşlar yeni nakdi yardım yapılacakmış 8 10 temmuz da bilgisi olan var mi

8-10 Temmuz Nakdi Yardımları

Arkadaşlar bakan açıklama yaptı 8/10 temmuz nakdi yardım yapılacakmış bilgisi olan varmi?

Bizlik birsey yok arkadaslar umutlanmayin

Haziran Ayına İlişkin Ödemeler 8-10 Temmuz Tarihleri Arasında Yapılacak”

Bakan Selçuk, “Haziran dönemine ait nakdi ücret desteği ödemeleri, yoğunluğun önlenmesi amacıyla 8-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Ödemeler 15 Mart’tan sonra iş akdi feshedilen ancak işsizlik ödeneğine hak kazanamayan işçilere Temmuz’da, işverenler tarafından ücretsiz izne ayrılan ve kısa çalışma ödeneğinden yararlanamayan işçilerden T.C. Kimlik Numarasının son hanesi 0, 2 ve 4 olanlara 9 Temmuz’da, 6 ve 8 olanlara ise 10 Temmuz’da yapılacak.” dedi

[FONT=Poppins]8-10 TEMMUZ ARASINDA

Bakan Selçuk şunları kaydetti:[/FONT]

[FONT=Poppins]"Haziran dönemine ait nakdi ücret desteği ödemeleri, yoğunluğun önlenmesi amacıyla 8-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. 15 Mart'tan sonra iş akdi feshedilen ancak işsizlik ödeneğine hak kazanamayan işçiler için 8 Temmuz'da, işverenler tarafından ücretsiz izne ayrılan ve kısa çalışma ödeneğinden yararlanamayan işçilerden T.C. Kimlik Numarasının son hanesi 0, 2 ve 4 olanlara 9 Temmuz'da, 6 ve 8 olanlara ise 10 Temmuz'da ödemeler yapılacak"[/FONT]
hocaoglu21
İŞSİZLİK ÖDENEGİ ONLAR BİZLERE DEĞİL YANİ

Nakdi yardım yapılacakmış bilgisi olan Var mi bakan açıklama yapmis

Nakdi ücret desteği

Arkadaşlar, Aile, çalışma ve sosyal güvenlik bakanı "Haziran ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerini 8-10 Temmuz tarihleri arasında yapacağız" şeklinde bir açıklama yapmış. Bu yardım engellileri, sosyal yardım alanları kapsıyor mu acaba?
bit.ly/2YSIpQn

Başka başlıklarda yazılmış bu.
Ödenecek olan kısa çalışma ödeneği ve ücretsiz izine çıkarılan çalışanlar için devlet desteği.
Yeni bir sosyal yardım yok.

Sosyal kart bakiye öğrenme..

Dostlar merhaba,

Sosyal kart bakiye öğrenme bunu forumda yapan arkadaşlarımız var. Bir kaç kez sordum ama detaylı bir cevap alamadım.
Bunu nasıl yapıyorsunuz? Tarif eden arkadaşımız olursa iyi olur. Bu konuda bir çok kişi yararlanır diye düşündüm.
Teşekkürler...

bu dağıtılan yardımları eşit adil bir şekilde dağıtıldağına asla inanmıyorum...
bende engelliyim + işten çıkartıldım bu bin tl para olayına bende başvurdum ama çıkmadı bu parayı ne adamlar aldı adamın dağ da domuzu eksik ama yinede alıyor o parayı bz alamadık...
adaletin bumu dünya !!!

Ben engelli raporum olmasına rağmen engelli maaşı alamıyorum ve iş de bulamıyorum gel de derdini anlat anlayan yok herkes kendi derdine düşmüş

Kwonmusti

İnternet üzerinden bakiye öğrenemezsin. Ancak telefon numarası üzerinden kimlik bilgilerini vererek bakiye öğrenebilirsin. İnternet üzerinden bakiye öğrenebilmen için normal hesabın olmalı sosyal kart değil. (Bu bilgiler de yeterli gelmezse ptt'yi ara 444 1 788 hem bakiyeni öğrenirsin hem de kafandaki soruları sorarsın)

cankin

Pttkart normal hesabımda var. Bundada görünmüyor. Neyse sağlık olsun:) Teşekkürler:)

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan bugün (10-07-2020) saat 20:53'te yüce ve asil Türk milletine seslenecek.Bakalım engellilere tekrardan bir sosyal yardım paketi açıklayacak mı?Hepimiz merakla ve coşkuyla bekliyoruz.

Talihsiz Bedevi
Ayasofya camii ile ilgili sanırım konuşması daha yeni zam yapıldı 2022 maaşlarına öyle bir açıklama olacağını sanmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt