Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese selam iyi geceler..
Yorumları Okudum, Evde Bakım Maaşı Alanlar 1000 Tl Yardım Parası Alacakmış Diye..Bunu Nerden Alacağız Ptt'mi Yoksa Evde Bakım Parası Yatan Ziraat Bankasından mı..?
Annem Nereye Gitmeli
Bilgilendirirseniz Çok Sevinirim
Herkese iyi Geceler

3.ncü faz dağıtıldı
Ben 1 de aldım diye 2 ve 3 te vermediler
Yeniden başvuru açılmış
3.ncü fazda red yazısi vardı

Pluvia

1.ncide aldım
2 ve 3 te vermediler
Şuan yeni başvuru var bunuda deneyecem
Sonuçta ihtiyaç sahipleriyiz engelli ve maddi durumu olmayan çalışıp kendine bakamayacak durumda olan TC vatandaşlarıyız

MAĞDUR.

Bikere alduysanız bida vermiyomuş

Uyarı çıkıyomuş sonucu

Dene bakalım

3cü fazda red gelmiş yazdın bida olckmı başvuru

Pluvia

Benim tc nom 8 cumaya denk geliyor
Deneyecem
3.ncu faza başvurum red edilmişti
Bu 3.ncü olsaydı başvuru ekranı çıkmazdı
3 gün öncesine kadar red yazısı vardı
Şimdi e göre başvuru günleri var
Cuma başvurup bildiririm buradan tabi unutmazsam

Evde bakım aylığı alanlara 1000TL Yardım ödeniyor.

Bu 1000TL Bakım aylığı aldığı hesabamı ödenıyor yoksa engellinin adına PTT'ye mı ödenıyor arkadaşlar.

Evde Bakım Maaşı Alanlardan 1000 tl alan varmı..Alan Varsa Nerden Gidip Çekilecek,Lütfen Yardımcı Olurmusunuz..

Arkadaşlar 1000 tl ye başvuru yapıldıktan sonra, süreç devam ediyor diye yazması. Ne anlama geliyor? Bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim..

nuç Açıklama
Sosyoekonomik durumunuzun uygun olması durumunda; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından hanenize Ekonomik İstikrar Kalkınma Paketi Destek Programı Faz ödemeleri kapsamında 1.000 TL Nakdi Yardım yapılmıştır/ yapılacaktır. Sosyoekonomik durumuz hakkında yapılan araştırmalar sonucunda Pandemi Sosyal Destek Programı yardım başvurunuzun ilgili yardımın red kriterlerini taşıması durumunda Mütevelli Heyetince kabul edilmeyecektir. Henüz Pandemi Sosyal Destek Programı yardımına başvurmadıysanız, başvurunuzu e-devlet veya alo 144 üzerinden yapmanız durumunda talebiniz Pandemi Sosyal Destek Programı kapsamında işleme alınacaktır. Bilgilerinizi rica ederim. Bu ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz

Ağaoğlu Halil

ben aldım evde bakım aylığı alıyorum birşey yapmanıza gerek yok evde bakım aylığımın yattığı hesaba yatırmışlar ptt aracılığıyla maaş hesabınızı kontrol edin internetten bana ayın 18 inde yatmış bugün tesadüf girdimde öyle farkettim :)

Evde bakım aylığı alanlarada 1000 tl destek verilmeye başladı.

arkadaşlar evde bakım aylığı alanlar maaşın yattığı hesabı kontrol etsin 1000 tl destek oraya yatırılıyor e devlette bilgi gözükmesede para hesaba yatıyor.

Anneme söyleyeyim ziraat bankasından çeksin yarın cok teşekkür ederim inş bizede yatmıştır..Keşke atm'den çekebilsek bu paraları ama mecburen vezneden çekeceğiz annrmde

selamlar arkadaşlar evde bakım aylığı alıyorum ve pandemi için başvuru yapmam lazım mı.?
Benım adıma paranın yatıp yatmadığını nasıl nerden ogrenebılırım.?

Şimdi ziraat bankasından geldik..
Evde bakım maaşı hesabına evde bakım maaşı alanlara yatacak olan1000 tl yatmamış..
Artık kime neye inanacağımıza şaşırdık kaldık..

Ben başvuru yapmıştım. Dün hesaptan parayı çektim. Başvuru oldugu içinmi yatırıldı yoksa otomaktik mi yatırıldı, bilmiyorum. Başvuruda. Süreç devam ediyor yazıyor.

her evden 1 kişi alabilir deniyodu,nasıl oluyo ozaman evde bakım maası alanlar 1000 tl alması.zaten baktıgı engelli alıyo bide kendisi aynı evde nasıl alcak.mesela abim aldi engelli.ona bakan annem nasıl alcak aynı evdeler ?

emrecix

Bence vermezler annene çünkü abin almış . Misal bende evde bakım alıyorum . Baktığım engelliye faz 1 faz 2 de vermemişlerdi . Faz 3 Te ben yazıldım bana verdiler

Sanırım bir kaç kişi aldıp tekrar başvurmuşlar. Pandemiden dolayı verildigi için bir defa verilir diye düşünüyorum..

3 ayda 1000 tl harca harca bitmez ama lafla evden cikmayin diyorlar evden cikmayin birbirinizi yiyin simdi tuzu kurular yazarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt