Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emrebey_38
ilk defa hesap açıp ziraat yada halkbank vakıfbank almayı düşünüyorum bize yakın bu bankalardan da çeken var mı?
ilk hesap açınça sorun yaşar mıyım ?
gelir belgesi yok

4. Faz yardım gündemde değil ve muhtemelen daha yardım olmayacaktır arkadaşlar bilginizem 3. Faz yardımlar dağıtıldı mı bilmiyorum fakat başvurular sonuçlannaya başlamış bir tek bunu biliyorum şu anda.

1000 almak için hiç bi işsizlik vs sosyal yardim vs almamak ,ve hanede emekli olamaması lazım.nasil olacaksa o😉tamamen oyalama taktiği,kredilerde oyle bankalara attilar kactilar bankalar veremiyo....ornek vereyim:ben işsizim ödenek vs almıyorum hane geliri 2950 emekli toplam g2 seviye olduğu icin hiçbirini alamiyorum krediye başvurdum 1 aydır sonuç yok,maske istedim heryerden hiç biryerden gelmedi🤔

emrebey_38

ptt kartınız falan mı vardı yoksa direk gişeden mi aldınız ayrıca ptt ye yattığını nerden baktınız ben de e devlette hiç bişi yazmıyor PTT kaç ta açılıyor ki

Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurunuz, formda belirttiğiniz ilçedeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına değerlendirilmek üzere iletilmiştir. Diyor acaba onaylanır mı 3 faz yardım e devlette böyle yazan var mı

arkadaslar hesaba yada adınıza yatıp yatmadığını nerden anlıyoruz nerden bakıyoruz yaniben PTT ye gitsem gişeden çekebilecekmiyim

Ben evde bakim ayligida alıyorum. Bende başvurmuştum incelemedeydi. Suan baktigimda uygun yazıyor. Hatta iban veya ptt şubesinden ödeme gerceklesecekmis

sürec devam ediyor diyo....ve bu yazarken ayrıcada yeni basvuru butonu cıktı...yeni basvuruda bulunmak istiyosanız tıklayın diyor...zaten sürec devam ediyo yazıyo.bişi anlamadım

eşim adına basvurmustum,,ben kendime basvuru yapamıyodum,baska bi basvuruda ismim gectiği için.ama şimdide basvuru sayfası acılıyo.demekki eşime olmaycak yardım.ee madem neden sürec devam ediyor diyo eşimde

Merhaba başka bir gelir varmı evde evde bakım maaşı dışında
Sewa61 Merhaba başka bir gelir varmı evde evde bakım maaşı dışında

Eşim sigortali çalışıyor sadece. Ayrica 1 hafta ide gidemedi iskurdan ödemesini aldi

Boş konuşmayın tuzu kuruymuş.Eskiden yani eski Türkiyede millet acından ölüyordu.Şimdi Devlet vatandaşına sahip çıkabiliyor.Boş şeylerin arkasına sığınıp laf salatalığı yapmayın.Millete Toplu iğne ucu kadar faydası olmayan hiçbir eseri olmayan sürekli ülkeyi aşağı çekmeye çalışan boş zihniyet çöp oldu. YENİ TÜRKİYEYE bakın artık.

ikarabay

bay tuzu kuru sen eskiden afrikada yaşıyordun sanırım ?? bu ülkede acından ölen insanları biz görmedik siz nerde gördünüz ama 2002 den sonra görme ihtimali oluştu hele hele 2020 sonrası olasılığı çok yüksek

arkadaşlar, 3. faz başvurumda sosyal yardım bilgilerinde sadece "başvuru" diye yazıyor ne demek bu böyle yazan varmı başvuru sonucunda. yani sonuç olumsuz mu oluyor.

183 sosyal destek başvurusu var birde ordan ne başvuruları alınıyor bilgi verirmisiniz

3 faz pandemi hane bazlı degil yakınıma başvurdum
hanede emekli var ailede çıktı 1000 tl

bu degerlendirme il ilçe vakıfmı yapıyor yoksa merkezimi oluyor

arkadaslar olumlu veya olumsuz geri dönen olmadı ne olacak bunun sonucu ?

Zorro

Boş boş siyaset yapmayın şu sayfada artık 😠
Burda bilgi edinmek birbirimize yardımcı olmak için yazalım

tolg@
[FONT=sans-serif]Boş boş siyaset yapmayın şu sayfada artık 😠[/FONT]
[FONT=sans-serif]Burda bilgi edinmek birbirimize yardımcı olmak için yazalım

kesinlikle haklısın.
[/FONT]

Evde bakım maası alanlara müjde!!

Evde bakım maaşı alıyorum ,1000 tl Koronavirüs desteğinden faydalanmak için CİMER üzerinden başuru yaptım .Hic umudum yokken bugün ödemenin çıktigini öğrendim..Ggüzel bi süpriz oldu :)

infirak

Nereden öğrendiniz?
Bakım aylığı alanlarada 1000 TL yardım alabiliyor mu ?
Nereden nasıl öğrendiniz

Evde bakımlarada veryomuş

Mka başvur

Evde bakım alan arkadaşlar 1000 TL çıkmış hayırlı olsun . Şartlarınız nedir bilgi verirseniz diğer evde bakım alanlarada bilği olur . Bende evde bakım alıyorum hanede 5 kişiyiz hanede emekli olanda var bana çıkar mı acaba

Evde 3 kişiyiz. Emekli de var evde başvurdum bende günü geldiğinde bakıyorum. Hayırlısı bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt