Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pandemi destek yardımı olan 1000 liralık ödeme, hane geliri hesabına dahil edilecek mi!?
Pandemi destek yardımı olan 1000 liralık ödeme hane geliri hesabına dahil edilecek mi!?
Eğer dahil ediliyor ise gelir kriteri aşılıyor. Bu durumda evde bakım aylığı kesilir mi?
Ne yapmalıyım!?
PTT de adıma yatan 1000 lirayı çekmesem olur mu?
Lütfen bilgi...

Evde bakım parası alanlara yatırılıyorsa. Yapmamız gerekenler neler?

bakım parası alanlara

bakım parası alanlara pandemi için 1000 tl yatırılıyor ptt den kimlikle sorgulayın

bakıcınız kimlikle beraber ptt müracat ettsin veya bankanızda hesabınıza bakın

arkadaşlar 1 ay oldu bu hala neden başvuru süreci devam ediyor diyor anlamadım hiç bir sosyal destekden yararlanmıyorum da babam vefat ettiği için annem babamdan alıyor para o da az bi ücret 1 yıla yakındır çalışmıyorum da anlamadım bir yerde hatamı yaptım

infirak
nasıl başvurdunuz acaba

sunnshine

ne yazacağız cimerden, hocam o kadar önemli konu varken sadece gecikme için cimere yazıyorsanız yazık ya dünya kadar yazılacak sey var, canınız sıkıldıkca cimere yazmayın bence hocam

herokobra

hocam anlatamıyorum galiba ben 1-1.5 aydır bekliyorum nerdeyse benden önce ve sonra başvuranlar aldı ama ben bi yerde hata yapmışsam onu öğrenmek istiyorum sadece yada en azından bir şey söyleseler olumsuz diye vb

Pluvia

yatıomusda ben başvurmadım.şimdide kararsız kaldım yav
sen naptın başvuru ettın mı

-mka başvur sende kararsız klck ne var

Bin tl alan yoksa ailede başvur

Arkadaşlar yeni haberim oldu. Burda yazılanlardan e devletten başvuru yapmamiz gerekiyormu?. 1000 tl için .. başvuru yapmadan olurmu?

-mka

abi sende hayret bişeysin yaa,hakkın varsa başvur al,o senin hakkın demekki? sen yalan beyan edip almıyorsunki? olsun yinede ben yemem dersen,mahallede 3 tane çocugu al götür magzaya,ihtiyacını karşıla,en azından sevap olur,çocuk sevindirmek çok büyük sevaptır bilirsin az çok:D

Evde bakım maaş hesabına ptt den 1000 lira gelen varmı?

Evde bakım maaş hesabına ptt den 1000 lira gelen varmı? bana sabah geldide o yüzden soruyorum.herhangi bir başvurum yoktu edevlettende sosyal yardımlara baktım oradada gözükmüyor

monser bende evde bakım alıyorum . Bugün benimde hesabıma yatmış evet e devlette süreç devam ediyor yazıyor . Başka bilği yok e devlette Ama ben e devletten başvuru yaptım faz 3 e . Demek başvuru yapmasamda evde bakım alanlara çıkıyor mu acaba . Evde bakım alanlar yazarsa Bilgi olsun diğer arkadaşlara da inşallah .

Furkan08 1 veya 2. Faz dan 1000tl yardım almışmıydın.

hesabım derken banka hesabına mı yoksa ptt ye mi 1000tl yattı.

benim hesaba biraz önce ptt vasıtasıyla1000 lira yatırılmış. Başvuru falan yapmadım.
Yalnız şöyle bir haber var.
[FONT=-apple-system]Yardımdan otomatik olarak faydalanacaklar ise şöyle:[/FONT]
[FONT=-apple-system]Yaşlı Aylığı[/FONT]
[FONT=-apple-system]Engelli Yakını Aylığı[/FONT]
[FONT=-apple-system]Silikozis Aylığı[/FONT]
[FONT=-apple-system]Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Düzenli Nakit Yardım[/FONT]
[FONT=-apple-system]Muhtaç Asker Ailelerine Yönelik Düzenli Nakit Yardım[/FONT]
[FONT=-apple-system]Öksüz Yetim Yardımı[/FONT]
[FONT=-apple-system]Şartlı Sağlık Yardımı[/FONT]
[FONT=-apple-system]Çoklu Doğum Yardımı[/FONT]
[FONT=-apple-system]Psiko-Sosyal ve Mali Kayıp Yaşayan Tüberküloz ve SSPE Hastalarına Yönelik Düzenli Nakdi Yardım Programı[/FONT]
[FONT=-apple-system]Engelli Aylığı[/FONT]

Bu alanların içinde faz 1 veya faz 2 den 1000 TL alan varmı ve doğum tarihi son rakam kaç alan arkadaşlar

zeynep71
başvuru e devlete tıkladınmı hemen anında karsına sayfa gelıo ordan edıon

hakan06
hakancım güzel kardeşim haklsın.bende öyle düşündüm almazsam gerçek ihtiyaç sahıbıne gıder mı dıe düşündüm. alıp ben ıhtıyac sahıbı olana verıym birazını da ben yıym dıe düşündüm de ayar oldugm ksım şurası hem gelıre bakılmaksızn dıo hemde başvuruda gelırlerı soruo .gerçi gen esınırı geçmıom ama genede o kısma takıldım kaldım
bugn de mesajlara baktım başvuru etmedıgı halde alan varmış
yahu ebm yı bu ay 2 taksıtle aldık bankadan hepsını aynı anda vermedıler.ayrıca emeklı maaşıda 15 20 si arası verıelcek denılıodu edevlette 6 .ayın maaşı ödenmıs görunuo ama hesaptta para yok almadık.annemın hıssedıne düşen maaşında yarıdan azck fazlasını aldık yarısıda dıebilirik.ne oluo nasıl oluo nıe böle oluo anlamış deilim

sunayca
ben yetim yardımı almıom ama yetim maaşı alıom bide ebm alıom
engelli yakını aylıgı ve engelli aylıgı 2022 oluo.siz demekki 2022 alıosunuz ondan verıkler size

Zorro
bilmıom kı noldu.ebm için kala nbakıye dıe maaş görunuodu sıkıntı olmadan aldık ama normal yetım maaşı nanay bankada hesapta görunmuo ama e devlette görunuo.

Fener1982

yok ben değil zaten kardeşim için evde bakım alıyoruz vasise benim.ilk defa aldık.Sabah evde bakım maaşı aldığım hesaba geldi.başvuru falan yok ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt