Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar nisan ayında almış olduğumuz 1000 tl lik yardım bu ayda verilecekmi bilgisi olan varmı acaba? yoksa sadece nisan ayına özelmi oldu o yardım? herhangi bir haber göremedim bu konuda...

Biz 1 fazda yardım aldık simdi gene basvurduk vermiyorlar 1 fazda aldık dye e devlete oyle yazyor

1. Veya 2. 1000 liralık yardımı alanlar 3.faz 1000 liralık yardımı alamazlar.

KAPSAM DIŞI (FAZ 1-2)Hanenizde Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 veya Faz 2'den yararlanmış kişi tespit edildiğinden başvurunuz değerlendirilmeye alınmamıştır.
malaaseff :/

Merhaba Arkadaşlar
Yardım alamayan zor durumda olan bir engelliyim Evliyim bir çocuğum var kirada oturuyorum faturalar ev gideri kira hep gider gelir olmayınca boğulup kaldım artık biri gıda getirse biri zekat fitre verse diye bekler oldum yapacak hiç birşeyim yok zengin bir ailenin çocuğuda değilim istedim herkesten ama eş boş yine boş kendim için birşey istemedim yavrum için istedim hayat sınavından buraya kadar dayanabildim Biri akıl versin Ne yapıcamben Çıldırıcam artık

yani yardımlar 1 kereye mahsus yapıldı.
demek istediğim 1.2.3. fazlar değil . bu yardım bir kerelik yapıldı sadece sonrası yok . 3 ay devam edilecek deniyordu bir ara. onun için sordum teşekkürler

Az önce engellı aylığını atm'den çektim.
son rakam 6 ıdı bugun aldım.

Extra 1000 tl yoktu herkesın bilgisıne...

Kaneki

senin aylik erken mi yatti ayin 8di bekliyorum ben

baktim yatmis telefondan gordun

1. Veya 2 fazdan yardım alanlar , 3.fazdan yardım Alamıyor

Başvurum gözükmüyor pandemi kısmında, duyuru var sadece bilgilendirme amaçlı.

3faz yardım hala gelmmedi peki edevleti olmıyanlar cep telefonu olmıyanlar nerden nasıl başvuracak ?

Serdar2719
Başvuru sırasında Tc son hanen hangi gün ise o zaman gözükür yada cumartesi -pazar gününü beklemelisin. Herkes haftasonu başvurularına bakabiliyor.

3. FAZ dağıtımı ne zaman yapılacak

arkadaşlar 3. faz dağıtımı ne zaman yapılacak ya hergun erkenden kalkıpbeklıyorum

kira yardımı başlamış bilgisi olan varmı kimler başvurabilir

Paranoya
Dediğiniz durum her zaman var bulunduğunuz il veya ilçedeki sosyal yardım ve dayanışma vakfına başvurmanız lazım onlar değerlendiriyorlar

3.faz yardımı alanlar var mı? aranızda bu hafta başlıyacağını duydum
ayrıca pttkart ve ziraat halkank kredi kartı ile çekiliyormuş bankadan çeken var mı ? bu şekilde

Tekprens

edevletten demişsiniz ama cep telefonu olmadığından işlem yapılamıyor denedik olmuyor zaten maddi durumumuz kötü başka türlü başvuruya imkan sağlanır herhalde nereye müracaat edilmeli ?

ben 3 farz pazartesi ptt aldım edevlette ptt yatmış diye gözüküyordu gittim aldım çok şükür

emrebey_38
PTT ye mi gittiniz ben 144 ü aradım eve getirecekelr dediler ama; ayrıca arkadaslar kira yardımı e devletten mi yoksa SYDV den mi yapılıyor

4.Faz sosyal yardim başvuruları kimleri kapsiyacak.

4. faz yardım kimlere dağıtılacak? Duyan varsa kaynak verip paylasabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt