Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günündeymiş gibi görünüyor sanki, resmi açıklama olması gerekirdi eve teslimat olasaydı diye düşünüyorum

benim 2022 maaşımı geri versinler başka bir şey istemem

kasım da kesildi benim ile beraber 200 kişiyi de kestiler

İlginç gerçekten,ev içi gelire bakıyorlar diye biliyorum da yanlız kalmak tuhaf gerçekten

hasta adam nasıl kendi başına kalsın saçma bir sebep gösterdiler bence gerçeği söylemek istemediler böyle bir yalan uydurdular

Görüştün mü sosyal yardım ile çünkü bana gerçekten çok tuhaf geldi bu durum. Hele de bakıma muhtaç olan bizler için

Şaşırdım yani gerçekten kesilmesi için bir sebep olmadan kesilmesi tuhaf gerçekten çook tuhaf... gelir onların sınırını aşar ise evet ama öyle bir durum da yok sende sanırım

2022 maaşı alanlar otomatik ödeme aldılar. Başvuru yapılmasına gerek yoktu. Devletin sisteminde muhtaçlık kayıtlı olduğu için. 3. Faz diğer 2 fazda ödeme alamayanlar için geçerli. Siz diğer fazda zaten almışsınız. Başvursanızda bir şey alamazsınız.

2 yıl sonra tekrar bağlanabilir dediler tekrar rapor çıkarılacak kurula girdim koronavirüs den dolayı poliklinikler kapalı arayan da yok

Adamın normal 2022 aylığı kesilmiş, yardımdan bahsetmiyoruz

Evet covid herşeyi alt üst etti gerçekten de

Bu sene bitmez bence de,evde kalmak oldukça sinir bozucu. Tüm alışverişi polisler bekçiler yapıyor onlara da yazık aslında kendi gidebilenler bile benim gibi evde mahkum

adam 65 yaş üstünde köyden şehire pazara gidemiyor jandarma bekliyor gidemiyorlar oğulları çocukları getiriyor kimsesi olmayan ne yapacak evin bir ihtiyacını alamaz konuma geldik Allah sonumuzu hayır etsin Amin

65 yaş üstü evet onlara yardım her konuda şart bu covid günlerinde.onlara tehsis et 155 i 156 ı 112 yi de ama kronik hasta evde olunca işler değişiyor. Çoğu kendi alışverişini yapabilecek durumda ama neymiş evden çıkmak yasak. Ondan dedim polis bekçi evime neden gelsin kendi işimi kendim görebiliyorsam

Arıyorum 155 i geliyor alışveriş listemi paramı alıp gidip getiriyor bana ama kendim gitsem sanki daha iyi

tv de kıyamet alameti olabilir diyor kıyamet kopmasında hamile kadın çocuğunu unutacak

insanın kendi kıyameti ölünce koparmış Allah imanlı ölenlerden eylesin bizleri

Ölüm bence kıyamet değildir, sen Allah’ın emirleri dışına çıkmasıysan bu kıyametten fazla ödül olur

İkinci dalga mı olmuş oysaki sayılar fena görünmüyordu son birkaç gündür

@Zorrokardeşim bana ölmek istiyorum diye mesaj gönderip durma zaten psikolojim bozuk bir de sen bozuyosun bak yapma böyle

Iyi aksamlar

Bende sosyal yardim hakko kazandim ikamet adresimden baska bi yerdeyim
Karantina sebe iyle gidemiyorim evime.
Bu yardimi herhangi bir ptt subesinden alabilirmiyim
Ptt kartim var ama yatmamis oraya
Kac gun icinde almam gerekli bilgisi olan arkadadkm yardimci olabilirmi acaba

Doğum tarihinin son rakamına göre hesaba geçer o gün kartın ile ptt ya da ziraat atm den çekersin. Eğer resmi açıklama yapılıp eve teslim edilecek denilmez ise

Bu arada 3 ay almaz isen bloke gelir

Benim başvurum reddedildi şimdi tamamen silinmiş sistemde hiç yok çok hızlı cvp verilmişti yanlış olduğu için silinmiş olabilir mi veya sistemsel bı hata mı umutlanmalimiyim sizce aynısını yaşayan var

Geçen gün başvurunuz onaylanmamış diyordu bugün süreç devam ediyor diyor e devlette bu nasıl iştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt