Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pluvia PTT DENMİ ÇEKECEGİZ ZİRAAT BANKASINDANMI ÇEKİLECEK 1000 TL PTT KARTINAMI YATACAK

@BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM!
Engelli mağaşını nerden alıyosun ordan çekersin

Edevletetde görürsün sanırsam

Hesabına yatacak ne kullanıyosan

Merhaba arkadaşlar 1000 tl ziraat bankasına yatacak dediler sizde böyle bir bilgi var mı?

somefun
herkesin ziraat bankasında hesabı yok ki sosyal yardımlar ptt ye yatıyor neyse önemli değil çıksında bir bekleyip görelim kimlere verilecek :)

1000 lira yardım

Slm kalem abla neden acıklama yapmıyorsun 1000 lira yardımı kimler alacek engelli ler ve 65 maaaşi alanlar alcekmi
Bir acıklama yaparsan sevinirim
Ve nezaman yatar bu yardım acıklamanı bekliyorum

Dursun45
Kalem abla nereden bilsin bakanlık açıklama yapmadıktan sonra bu haberden başka bir bilgi yok ki nasıl yorumlarsan yorumla işte :)

[FONT=roboto_condensedregular]Bakan Selçuk, "Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakıfları aracılığıyla yapılan gelir testlerine bağlı olarak en alt kesime 2 milyar liralık yardımı dağıtacağız" diyerek şartları taşıyan ihtiyaç sahibi hanelere 1000'er lira destek vereceklerini duyurdu. Ancak sosyal yardım şartları henüz açıklanmadı.[/FONT].

Dursun45 bağlı bulunduğun ilcedeki sosyal yardımlaşna müdürlüğüne telefon aracılığıyla veya internet sitesinden başvuru yapabilirsin. daha önce sosyal yardım alanlar ve dosyaları olanların baş vurmasına gerek yok. dosyası olanlara otomatik hesaplarına yatıcak. sorup anladığım kadarıyla. 2022 maaş ı ve 65 maaşı alana yok bu yardım. sadece maaş harici sosyal yardım alanları kapsıyor.

Kesin bir bilgi hala yok.enelli maaşı alanlar alcakmi almicakmi .hala bekleyiş icindeyiz

Başka yorum yapanlarda engelliye ve 65 yaş üstü maaş alanlara verilmicek diyor .yokmu saglam bir kaynak.herkes bir bekleyiş içinde. Vereceklermi vermiceklermi .

fkrtce
katılıyorum size sosyal yardm kömür gıda 3 ayda maddi yardım alanlara verilecek sanırım bu para

Barda5 geçen kaymakamlığa gitdim sordum baş vuru dediğim gibi alıyorlar. açıklama yapıldı en geç 1 nisana kadar ödemeler başlıcak başvuru yapıcaklar burada biri bişey desin diye beklemesin baş vuruda bulunup dosya açtırsınlar.

fkrtce
Aynen vakıfda kaydı olmayanlar gelir düzeyi düşük yeşil kartlılar başvuru yapsın daha önce alanlar zaten kayıtlı gitmelerine gerek yok yani hiç kaydı olmayanlar gitsin

Barda5 yani burdakilere tek tavsiyem o bunu dedi bu şunu dediye bakmasın. 10 dakikasını ayırıp arasın sosyal radımlaşmayı bağlı bulunduğu yerdekini net cevap alsınlar virüs ten dolayı. telefon numarasını bırakanı bile arıyorlar.

Alo 144 u aradim engelli maasi alan herkes bu yardimdan faydalaniyor aklinizda celiski olmasin.

azad21 ne zaman aradınız. Kesin bilgi dimi.bazilar engellilere yok diyor bazıları var diyor. Çelişkide kaldık valla

Bu gun aradim birebir cagri merkeziyle detayli konustum engelli maasi aktif olan herkes alacak dedi..

azad21 tesekkurler.ben bugun 144u aradım ama hep mesgul.azad arkadasımız gıbı 144 u arayıp ulasan arkadaslar varmı aramızda

Bu konuda cep telefonuna mesaj gelen varsa forumda yazsın lütfen arkadaşlar

Peki diyelim Bı evde 2 kişi engelli maaşı alıyor ikisinde 1000 para yatacak yoksa hanede Bı engelliyemi

Kronik hastalığı olanlar nasıl çekecek maas ve bu yardimi ?

arkadaslar kesın sonucu bekleyıp gorecegız..ınsallah engellı aylıgı alanlarda verırler bu yardımdan...bu tur kesın bılgılere ulasanlar burdan bılgı verırse ınsanlarıda aydınlatmıs oluruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt