Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizofreni ile yaşamak Adlı youtube kanalım

neron+

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
135
Merhaba arkadaşlar. 14 Yıldır psikoz tedavisi görmekteyim. Bugün bununla ilgili bir youtube kanalı açmak istedim ve bir video çektim. Beğenip takip etmek isterseniz linki bırakıyorum. sizden geri dönüşler almak benim motivasyonumu arttıracaktır. Hepinize teşekkürler.

Kanalım:

Güncel videolarım:

18.

17.

16.

15.

14.

13.

12.

11.

10.

9.

8.

7.

6.

5.

4.

3.

2.

1.

izledim dinledim seni hayırlı olsun
hayatımız problemlerimiz benzermiş
buda benden gelsin

Yeni konu açmaktansa bu başlık altında devam etmek istedim. konu kalabalıklığı olmasın diye. Videomun konusu Psikolojik rahatsızlıklar ve İntihar.
umarım beğenirsiniz. sizlerin beğenisi ve takibi benim bu işte motivasyonumu arttıracaktır. Teşekkür ederim

Psikolojik rahatsızlık ve İntihar

@neron+,
Düşman başına bir babam var onun yüzünden psikiyatri'ye gittim intiharı düşündüm fakat cesaret edemedim.

@Hayataisyan,

Allah yardım etsin ve sabır versin. İlerde inşallah sen baba olduğunda bugünleri unutmadan evladına gerekli özveride bulunup seversin

@neron+,
Hocam benim içinde bir video hazırlar mısın bana tavsiyelerin nedir ne yapmalıyım ne etmeliyim psikiyatrı ilaç verdi selectra ve gyrex 50 mg

Çözüm olarak ayrı eve çıkmak fakat kira filan o bu çok pahalı ve sürekli zam geliyor nasıl üstesinden geleceğim o'da bir sorun benim için birde işsizim sorunlar büyük.

Selamlar, bugün paylaşacagım videonun konusu hastanede yatarken tanıştığım ilginç psikoz hastalarını anlatacağım. umarım beğenirsiniz.

https://youtu.be/Fqkmnp8w_es

@kara duman,

teşekkürler hocam. Sizlerin desteği ile motivasyonum daha da artacaktır. çok sağolun

@neron+,
Bütün videolarını seyrettim ve beğeni yaptım.
Bence anlatmak istediklerini gayet güzel anlatmışsın ara sıra takılıyorsun ama ağır bir rahatsızlığı olan bir kişi için gayet yeterli.

Konu seçimlerin güzel temel konulara değinmişsin.

Oyun videoları çekebilirim demişsin oyuncusun demekki ben dinazor bir oyuncuyum hikaye tabanlı single bütün iyi oyunları oynamışımdır.

Hellblade 1 ve 2 var 2 yeni çıktı psikoz rahatsızlığına sahip bir kızın hikayesini anlatıyor mükemmel bir hikaye akışı, oynanış, grafik ve inanılmaz bir seslendirmesi var işitsel halisinasyonlar çok başarılı yapılmış kesinlikle kulaklıkla oynanması tavsiye ediliyor zaten oyun türkçe altyazı desteği sunuyor oyun yapılırken pisikoz hastaları ve pisikiyatri profesörleriyle beraber yapılmış iki oyundada oyunun yapılış süreci ve hasta ve pisikiyatristlerle yapılmış bir belgesel var içinde.
Bu konuda yapılmış tek oyun sanırım eğer oyun incelemesi yapacaksan bu oyundan daha iyi bir oyun bulamazsın.

Son olarak böyle devam et zaman geçtikçe daha iyi olacaktır.

@Pickle, Aynen hastahane videosu çok ilgi çekici ölüm hezeyanı yaşayan hasta çok farklı bir vakaa.

@kara duman,
hocam 2018 2020 arası neredeyse hiç konuşamıyordum ilaçlardan. şimdi çok şükür düzeldiğimi düşünüyorum :)

yaş 36 oldu hala oyun oynuyorum, dayanamıyorum. football manager , survive tarzı oyunlara hastayım.

@neron+, Konuşmanız gayet akıcı sorun yok👍

Dediğim oyuna bir bakın oğlu pisikoz hastası olan bir baba olarak beni çok etkilemişti siz hasta olarak olarak bire bir yaşadığınız şeyleri bulacağınıza eminim farklı bir bakış açısı katıyor insana.

Bu arada bende 54 yaşındayım eskisi kadar olmasada hala hikaye ağırlıklı oyunlar oynuyorum 20 yıldan fazladır oyun oynuyorum

oyunu indirdim müsait bir zamanda oynayacağım inşallah. allah oğlunuza şifa versin sizlere de sabır.

@Ahmet T,
sende abone olup son videomu izlersen 2024 model bmw x5i alabilirim sanırım :)
yok kardeş ne parası. hayatımda birşeyler yapmak istiyorum. konuşacak kimsem yok o kadar doldum ki. ha olurda 100 bin abone 1 milyon abone olursam öğretmenliği bırakır sadece youtube odaklanırım yalan yok

bence mesleğini bırakmamalısıın

kolunda altın bilezik

@neron+, Bence birşeyler yapabilmiş olmanın verdiği tatmin ve kendine güven duygusu çok değerli hele ki yalnız çok zor dönemler geçirmiş kendine güveni zedelenmiş kişiler için paradan bile değerlidir.

@neron+, Amin Allah razı olsun sizin de iyilik haliniz devam etsin inşaAllah.

Oyunun önce biricisini oynayın konu olarak birbirini takip ediyor ayrıca bazı sahnelerde rahatsız edici unsurlar olabilir seni ruhsal olarak rahatsız ederse oynamazsın başında uyarıyor oyun zaten böyle bir sıkıntı olursa üzülürüm vebale girmeyelim sonra.

@neron+ cok ilginç geldi bütün videoları izlemeye caliscam

@Hayataisyan,
ben benzer sorunlar yaşadım ama ben ailemle büyümedim ondan ! Ayrı eve çıkabilirsen çık ben yanlız yaşıyorum ! Ama sorunlar bitmiyo bide mesafe koycaksin zor çok zor

Bir twitch yayıncısı olarak oyun yayınları yapmamanı öneriyorum. Her yer oyuncu kaynıyor. Haa dersin ki rağabet edilmeyen oyunları oynayacağım o zaman olur. Gelir olarak bakıyorsan oyun kategorisinde işin çok zor.

Üst Alt