Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 16-17 Aralık / Clup Falcon - Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasankrmn

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
Organizasyonun Tanımı: Tanışma(Gerçi tanışmamı kaldı artık kocaman bir aileyiz biz,bu aramıza yeni katılanlar içinolsun), bol muhabbet,eğlence ve tatil….
Organizasyonu düzenleyen kişi: Kuyucak, Koca Çorumlu (0 533 428 9366), hasankrmn (0 532 665 3234),EYLÜL HOCA
OrganizasyonTarihi: 16/12/2011 CUMA öğleden sonra başlayıp 18/12/2011 PAZAR öğleden sonra sonlanacak
Organizasyonun gerçekleşeceği yer: Clup Falcon otel - Lara/Antalya / 0242 323 06 40
Organizasyonakatılım için gerekli katılım ücreti: Herkes kendi ücretini karşılayacak.Ücretler otele girişte ödenecek.
ÇİFTKİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI HERŞEY DAHİL 50 TL
TEKKİŞİLİK ODA HERŞEY DAHİL 75 TL
ÜÇKİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI HERŞEY DAHİL 47 TL
HERŞEYDAHİLSİSTEMDE ;
NOT:Günü birlik katılımcılar için ücretlendirme : -Saat 18:00 tesise giriş ve gece 23:00 tesisten ayrılış 30 Tl

Diğer açıklamalar: Artık evimiz olarak gördüğümüz clup falcon hotelde geleneksel hale gelen 3. Antalya organizasyonu için geri sayım başladı…Otelsatış ve pazarlama müdürü Nur hanım bize yakın bir ilgi alaka gösterip gerekli kolaylıkları sağladı ve bundan sonraki süreçte de sağlayacağından kendi adıma eminim…

DAHA ÖNCEKİ BULUŞMAMIZDA İKİ AKŞAM YEMEĞİNDE VE AKABİNDEKİ EĞLENCEYİ SUNAN SANATÇIMIZ FATİH BEY YİNE BİZLERLE OLACAK..FATİH SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.. :))))

Otel animasyon müdürü ; tavla,satranç ,masa tenisi yada diğer aktivitelerle bizlerle olacağını bildirdi.
ORGANİZASYON İLE İLGİLİ BİRKAÇ AYRINTI DAHA EKLEYECEĞİM.TARİH KESİNLEŞTİĞİNE GÖRE BİLETLERİNİZİ ALABİLİRSİNİZ...

Dostlar! Bu Organizasyonu düzenlerken bizler, gerek otelin bize verdiği kontenjan sınırı, gerekse biz organizatörlerin hizmet ve kişilere yetişebilme sınırı olarak 80 kişiyi düşünmüştük. Ancak gelen yoğun talep üzerine otelden bu sınırı kaldırtma talebimiz işe yaradı.

Ancak biz organizatörler için en önemli sorun, gelen arkadaşların transferi ve diğer hizmet talepleri oluyor. Eğer bu sorunları ben kendim karşılarım diyen varsa bu etkinliğimize herkes davetlidir. Arkadaşlarımız adını yazdırmaları yeter...

[FONT=Tahoma]
[/FONT]

KATILIMCI LİSTESİ;

[FONT=Tahoma]1- Kuyucak
2- Koca Çorumlu
3- Hasankrmn
4- Mediha
5- Murat Türkot
6- Buğulu gözler + 1
8- SphiNX + 1
10- Aliye + 4
15- Havva Ayhan
17- Ada + 2
20- Emrullah + 1
22- Denizkızı
23- Melek0180
24- Murat0180
25- Canan
26- Aynur
27- Gülsen
28- Ömer
29- Sırdaş
30- Reklamcı07
31- Tolga06 + 1
33- Duygu Bahçesi
34- İKİ HAMMAL BİR KAMYON
35- Serpil
36- İlker + 1 ve kızı
38- Elif Kız
39- Şef + 1
41- Altuğ Uugun + 1
43- Yares
44- Dilektuba
45- Dartanyan + 9
55- Ayşegül 01
56- Güllerdiyarı
57- Doğan-Ankara
58- Mervan
59- Armağan – Adana[/FONT]
[FONT=Tahoma]60- DERBEDER
61- Cuma KILINÇ + 1[/FONT]
[FONT=Tahoma]63- Selda* +1[/FONT]
[FONT=Tahoma]65- Fuzuli[/FONT]
[FONT=Tahoma]66- Fenerliyim[/FONT]
[FONT=Tahoma]67- Ümmügülsümbalcı +1 [/FONT]
[FONT=Tahoma]69- Hakko 0101[/FONT]
[FONT=Tahoma]70- Kalbiye[/FONT]
[FONT=Tahoma]71- Prens Esat[/FONT]
[FONT=Tahoma]72- Liebe[/FONT]
[FONT=Tahoma]73- Cicikıs
74- Cemil + 1
76- Prenses + 2
79- Cilginfizikçi + 1

[/FONT]
[FONT=Tahoma]
GÜNCELLEŞMİŞ LİSTEYİ HEMEN HAZIRLAYIP EKLİYORUM....
[/FONT]
[FONT=Tahoma]
[/FONT]
[FONT=Tahoma]
[/FONT]

'' Biletini alan arkadaşların, bilet saatlerini hasankrmn'a msj olarak gönder[FONT=Tahoma]melerini rica ederiz.. "[/FONT]
[FONT=Tahoma]
[/FONT]
[FONT=Tahoma]

NOT : Akülü sandalye [/FONT][FONT=Tahoma]ile katılmak isteyen arkadaşların dikkatine.Otel odaların bir kısmı manüel sandalye ile girmeye uygun değil.Geçtiğimiz iki organizasyonda hem oda giriş hem de banyo kapısında sorunlar yaşadık o arkadaşları uygun odalara gönderildi.Fakat daha önce akülü ile kalan hiç arkadaşımız olmadı.Sorun olabilir diye sıkıntılarımız var.Eğer akülü sandalyenin genişliği manuel ile aynı ölçülerde ise sorun yaşanmaz.Bu konuyu dikkate alalım..Akülü sandalye kullananlar mutlaka belirtsinler..[/FONT]

Hadi bakalım ilk yorum benden olsun herkesi güzel sıcak Antalyamıza bekliyoruz...

Baya bi güzel geçeceğinden eminim...

Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak dileğiyle hoşçakalın...

Emeği geçenlerin eline sağlık. İyi çalışmalar...

Kesinlikle katılıyorum Cuma KILINÇ +1 kişi Kahramanmaraş

kısmet olursa katılacağım beni de +1 olarak yazabilir misin hasan.

Şimdiden emeği geçen dostlara teşekkürler,güzel iki gün bizleri bekliyor,sevgiler selamlar.....

mrb..

bu buluşmaya katılmayı çok istiyorum fakat birkaç sorum var..tek kişilik oda fiyatı kişi sınırlaması var mı ? ;)

ayrıca son katılım tarihi nedir ?

ben kararı son günde bildiririm herhalde...:D

eyvallah hasanım ellerine sağlık . arkadaşlar hasan hocamın yukardaki yazısına bende bir ilave yapmak istiyorum. bizler bu yıl buluşma yapmayı düşünmüyorduk ama gerek amasya ve gerekse konya buluşmalarında ve gerekse telefonla bizleri arayan arkadaşlarımız aralık 2010 yılında yapmış oldugumuz yılın son buluşmasını 2011 yılının son ayında yeni yılı karşılama adına tekrar yapmamızı istediler. bizlerde yapmış oldugumuz otel araştırmasında gerek kur farkından dolayı ve gerekse yiyecek ve içeceklere gelen zamlarla, geçen yıl 45 liraya yapmış oldugumuz buluşmayı bu sene için çok fazla bir fiat alacagımızı tahmin ediyorduk. . ama daha önce 2 defa buluştugumuz CLUP FALCON OTEL LE YAPMIŞ OLDUGUMUZ görüşmelerde satış ve pazarlama müdürümüz NUR hanımın yakın ilgisiyle karşılaştık, ve nur hanımın otel genel müdürümüz SUPHİ beyle yapmış oldugu toplantıda daha öncede 2 defa buluşma yapmamız dolayısıyla yukarda yazılan fiatları takdir ettiler. biz arkadaşlarımızla CLUP FALCON OTELİ ENGELLİ DOSTU OTEL DİYE İLAN EDİYORUZ. KENDİLERİNİ İLGİLERİNDEN DOLAYI ÇOK TŞK EDİYORUZ. hadi arkadaşlar bir an önce gerçekten gelecekseniz isminizi yazdırın diger buluşmalarda bazı arkadaşlarımız önce isimlerini yazdırıp sonrada biz gelemiyoruz diye bazı alışkanlıklar edinmişlerdir . lütfen o kişiler biraz EMEGE SAYGILARI VARSA isim yazdırmasınlar onlar kendilerini çok iyi biliyorlar.:eek:

tek kişilik oda sınırlaması varmı derken sorunuzu anlayamadım açarmısınız soruyu. ve ayrıca zaman olarak bişi söyleyemiyoruz belirlenen kontenjan doldugu anda liste kapatılacaktır .

+1 veya +2 ile katılmaya karar verdik ama oluşacak fiyattan dolayı tek kişilik oda tutmayı uygun bulduk diyelim bu +1 bu fiyata dahil mi ?

arkadaşlar yukardaki açıklamada her şey ayrıntılarıyla anlatılmıştır. birde ben burdan yazayım . TEK KİŞİLİK ODADA KALMAK isteyen arkadaşımız tabiki yalnız olarak 75 tl ( tek kişilik odada + kişi olamayacaktır) .... 2 kişilik odada kalmak isteyen arkadaşlar kişi başına 50 tl ( yani 2 kişi toplam 100 tl verecek ) .. 3 kişilik odada kalmak isteyen arkadaşlarımızda kişi başına 47 tl ( yani toplamda 3 kişi 141 tl ) vereceklerdir. bu fiatın içine yukardada yazıldıgı gibi her şey dahildir. yani SABAH KAHVALTISI, gec kahvaltı, ÖGLE YEMEGİ, ilkindi atıştırmalık pastalar, AKŞAM YEMEGİ, canlı müzik ,eglence, GECE ÇORBASI.. VE OTELDE İÇİLEN TÜM SICAK İÇECEKLER, meşrubatlar,VE ALKOLLÜ YERLİ İÇECEKLER ( bira , şarap ve rakı ) üçretsizdir . bilgilerinize.:eek:

Yine yaptınız yapacağınızı ve patlattınız bombayı.. :) ya ben neden çok seviyorum bu Antalyalıları ya :)
Eminim yine çok güzel olacak, eminim herkes hayran ve mutlu olacak ve yine eminimki siz her zamanki güleryüzlülüğünüzle başından sonuna götüreceksiniz bu işi...
Diyeceğim şu ki; kaçmayacak bir organizasyon ve gitmek için şartları zorlayın diyorum... :)
Sevgili(M) Hasan, değerli Hasan Kuyucak ve can abim (kısaca) Koca Çorumlu; kolaylıklar diliyorum size... :)

canım kardeşim flofi ( feyza). arkadaşlarımızın ısrarına dayamadık desem. inş hep beraber eglenecegiz ve dinlenmiş bir şekilde evlerimize gidecegiz . tabikii sensiz olmaz bunuda biliyosun deelmi.. :eek:

Biliyorum abicim ve şartları zorluyorum :) bilgine... :)

eyvallah kardeşim benim ha bu arada ANTALYA da seni çok seviyo biliyosun deelmi ?:eek:

Hasan ve Antalya grubu emeğinize sağlık artık sınavım falan yok. sonuna kadar insallah yanınızda olacağım ilk kez katılacak arkadaslar inanın bana çok mükemmel bir organizasyon kaçırmayın derim. Hemso beni unutup gitme Allah' ın izniylen gidecem bu kez!!!!!!!

Ben şimdi görüyorum bu başlığı ama adım listenin en başlarında yazılmış bile.. Çok sevindim hemşoların bitanesi teşekkür ederim.. Yine Antalya ekibi olarak Hemşom, Ahmet abim ve Hasan Kuyucak abim emeğinizi ortaya koydunuz ve mükemmel bir buluşma hazırladınız.. Biraz uzakta olduğum için size çok yardımım dokunmuyor maalesef ama yinede bana düşen bir şey olursa söylemeniz yeterli biliyorsunuz.. Sizlere kolaylık diliyorum. Bir aksilik olmadığı sürece, ben ve Murat'ta Antalya grubu olarak orada olacağız inşallah..

İsmimi tekrar bu liste de görmek çok güzel.Ahmet abim Hasan hocam ve Hasan Kuyucak abim şimdiden allah kolaylıklar versin.Görüşmek dileğiyle...:)AYŞEGÜL_01:)

İlk şafakta benden olsun :eek:ŞAFAK 51:eek: Yaaaaaa 51 Gün Geçermiii:eek::eek:

Arkadaşlar ilginiz için teşkkürler...Organizasyon ana hatları ile bu...Ufak tefek düzenlemeleri ve güncellenmiş listeyi düzenleyip yönetici arkadaşlarıma ileteceğim...Siz adınızı yazdırın , biletinizi alın ve gün saymaya başlayınnnn.....

Katılımcı arkadaşlardan çok önemli bir ricam var...Lütfen kesin olmayanlar isim yazdırmasın..Ve isim yazdranlar da '' Kesin katılıyorum ,listeye ismimi eklermisiniz '' diye yazsınlar..Yani açık cümleler olunca yönetici arkadaşlar listeye ekliyor ve bu durum sorun olarak geri dönüyor..Bu konuda biraz dikkat edelim...

''Hiç şüphesiz dünayanın en güzel şehri Antalya'dır'....Atatürk'ün sözüyle ve bu yıl Türkiyemizin yaşanabilir en iyi 2. ili seçilen Antayamıza bekliyoruz... :) Nasıl.... Sağlam reklam oldu ama demi ....

Uçak biletlerini aldık...ölüm olmazsa, hastalık olmazsa ordayız :)

Hepinize bol eğlenceler arkadaşlar:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt