Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 16-17 Aralık / Clup Falcon - Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canım bidenem aynen bizim gibi 2011 yılının son dertlerinide sıkıntılarınıda katılımcı tüm arkadaşlarla beraber denize dökmelerini ve 2012 yılına tüm dertlerimizden ve sıkıntılarımızdan kurtulmuş olarak girmek ve dinlenerek , eglenerek evlerimize dönmek . Işte bütün güzellikler sizlerle olacaktır . Bende çok özledim ya seni bidenem. Az kaldı :eek::eek::eek:

bidenemm canım benim aynen az kaldı :) hersey mutluluk için :)

Bana 4 kişilik Aradaşlar daha var yer ayırırsanız sevinirim arkadaşlar

Kenan erenulug
celal utar
ali aslan
mehmet avan
gaziantep bizleride kayıt ederseniz memnun oluruz

Arkadaşlar çok üzülerek belirtmek istiyorum kontejyan sıkıntımız oluştu.Bu sıkıntıyı aşmak için uğraşacağız.Otel yönetimi ile tekrar görüşeceğiz....Kendi aramızda çözüm yolları arıyoruz ama çok üzgünüz şimdilik listedeki 80 den sonraki arkadaşara söz veremiyoruz...YÖNETİCİ ARKADAŞLAR LÜTFEN LİSTEYE KİŞİ EKLEMESİNLER..Görüşmeler sonucu tekrar bu başlıktan bilgiendirme yapacağız...

peki kontejan dışı kalanlar başka otelde kalma şansı olabilir mi ?

Antalya da olanların günübirlik buluşmaya katılabilme imkanı varmıdır? Var ise bende katılmayı düşünmekteyim..

Hasan Bey,
Bizde dört kişi olarak katılmak istiyorduk. Sıkıntı dediniz ve planlarımız suya mı düştü şimdi. Eğer sorunu çözebilirseniz beni de +4 olarak ekleyebilir misiniz?:confused::confused:

80 kişi mi? yoksa 80 numaraya kadar mı?artıları sayarsak ekstra olan sayı bayağa fazla arkadaşlar yapın birşeyler sizler birtanesiniz

arkadaşlar hasan hocamında belirttigi gibi otelden biz 80 kişilik bir kontenjan almıştık ama son gün bir çok katılım istegi geldi . bizde otelle görüşmeden kimseye bir söz veremiyoruz. lütfen bizide anlayışla karşılayınız. otelin kontenjan sorununu aşabilirsek 80 kişiden sonralarıda tabiki aramızda görmekten memnun oluruz. 80 kişi derken zaten 80 numara oldugunu belirtiyoruz. tabiki eger otelle kontenjan sorununu aşamazsak listedeki 80 kişiden sonrakileri üzülerekte olsa bir dahaki buluşmada beraber olmak isteriz. arkadaşlar tabikii antalyada olan arkadaşlarımız günü birlik bizlere katılmasını istiyoruz bunuda ilk başlıkta belirtik . saat 14 de otele giriş ve gece 23 te çıkış yapmak koşuluyla o saatler arası her şey dahil olmak üzere ( akşam yemegi, eglence ve bu aradaki sınırsız sıcak ve yerli alkollü içeceklerde dahil olmak üzere 35 lira karşılıgında) aramıza katılabilirler.gelmek isteyen arkadaşlarımız tabikii başka bir oteldede konaklayabilirler ama bizlere katılmaları yukarda belirttigim gibi ( 35 tl ) otele ödemeleri gerekecektir bilgilerinize..

Selamlar, kontenjan imkanı 80 üzerine çıkarsa benide +2 (Eşim ve ben) listeye alın lütfen.

arkadaşlar bizleride yazarsanız seviniriz
Necdet kuday
Yaşar aslan
Mehmet Bozkurt

GAZİANTEP

beni baştan yazdığın için tşk.ler hasan hocam kontenjan konusunda bi çözüm üretebilirseniz istanbuldan ayşeyi + 1 olarak yazarsanız sevinirim..

arkadaşlar sanırım organizasyonu düzenleyen hasan hocamın ve benim yazdıklarımı okumuyorsunuz , biz kontenjan sıkıntısı nedeniyle burda ugraş veriyoruz otelden olumlu bir cevap alamıyoruz ama bazı arkadaşlar yorumları okumadan halen benide yazarmısınız diye yazıyorlar.zaten otelden olumlu cevap alabilsek listedeki 80 kişiden sonraki arkadaşlarımıza öncelik tanıyacagız .

ben gelmek isterdim ama gelemeyecem imkanım yok
hepinize iyi eğlenceler

Katılımcı listesinin olduğu ilk sayfaya "organizasyona katılım için kontenjan dolmuştur" diye bir not düşülse sanırım bu tarz yazışmalar olmayacak...

kontenjan sınırlıdır denilmiş bulusmayı gerçekten takip edenler konuyu öğrenirler....

güzel bir etkinliğe benziyor gelmek isterim hayırlııyla bir sıkıntı cıkmazsaa tabi:)ekler misiniz

aleimisema, düzenleme için bilgine :) (senden başka kimse iplemeyecek bu olayı :eek:
konu :Katılımcı listesinin olduğu ilk sayfaya "organizasyona katılım için kontenjan dolmuştur" diye bir not düşülmesi....

Arkadaşlar biletini almayı düşünenler lütfen erken saatlere alsınlar.Ve aynı ilden gelecekler lütfen aynı saatleri seçsinler r....Geçtiğimiz sene bu sıkıntı olmuştu...Misal olarak İstanbuldan gelen misafirlerimizin br kısmı 9 da bir kısmı 11 de bir kısmı da 13 de gelmişti...Aynı saatler ve erken saatlar olursa otele transfer sıkıntısı yaşamaz misafirlerimiz...Önemli bir ayrıntı olarak bunu dikkate alalım lütfen....

Not: Biletini alan arkadaşlar bize saatlerini bildirsnler lütfeen...

İstanbul Sabiha Gökçen-Antalya 16.12.2011 saat 08:00
Antalya-İstanbul 18.12.2011 saat 13:50

antalyadaki emegı gecen dostlarımıza şimdiden teşekkurler ilerleyen zaman ıcerısınde netlesecek ısım yazdırma pozısyonum saygılarla .

"engelsiz bir yaşam için el ele""

Kahramanmaraş 15 Aralık 2011 Saat 16.00
Antalya 16 Aralık 2011 Saat Sabah 09.00

Antalya sana susamalı Benim sana susadığım kadar Bu hasret Antalya'ya da koymalı bana koyduğu kadar...

Ben özel aracımla gelmeyi düşünüyorum inşallah hava şartları engel teşkil etmez.engel olursa artık otobüsle geleceğiz.güzergah sıkıntılı bir bölge konya- seydişehir arası hayırlısı olsun

Nasıbımızde varsa bırlıkte oluruz yoksa da önemlı degıl daha çok buluşmalar organızasyonlar olur cunku bız kocaman bır aileyiz .bu tur organızasyonlar gönül işleri kolaydeğil zor hasan hocama,kocaçorumlu ahmet abıme ve dıger degerlı dostlara teşekkur ederım .

"engelsiz bir yaşam için el ele""

Ben özel aracımla gelmeyi düşünüyorum inşallah hava şartları engel teşkil etmez.engel olursa artık otobüsle geleceğiz.güzergah sıkıntılı bir bölge konya- seydişehir arası hayırlısı olsun
Cemil bey,
Biz Mersin-Antalya arası gitmeyi düşünüyoruz bakalım nasıl olacak en tehlikeli yollardan birsi sayılıyor bu güzergah ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt