Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 16-17 Aralık / Clup Falcon - Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar otel sorunu çözülürse Ankara'dan iki arkadaş daha katılmak istiyor.

Osman Bolat ve Necla Kılıç.

arkadaslar merhabalar;

HASAN HOCAMLA GÖRÜŞTÜM, 80 E KADAR İSMİ LİSTEDE OLMAYAN ARKADASLARIMIZ BİLET VS.DİĞER İŞLEMLERİ YAPMASINLAR.

OTEL İLE İLGİLİ SORUN HALLEDİLİRSE BURDA PAYLAŞILIP SİZLERE BİLGİ VERİLECEKTİR.

LÜTFEN LİSTEYİ TEKRAR TEKRAR İNCELEYİNİZ.......

Ilker bey o yoldan bir kere geldim evet biraz sıkıntılı bir yol zaman olarak uzun sürüyor aslında bende o yolu düşünüyorum ama işte yol ve zaman uzuyor bakalım en azından kar sıkıntısı yok manzara muhteşem allah yolunuzu açık eylesin

Cemil bey,
Biz Mersin-Antalya arası gitmeyi düşünüyoruz bakalım nasıl olacak en tehlikeli yollardan birsi sayılıyor bu güzergah ...

O yolu bilirim sıkıntılıdır konya üzeri daha rahat gelirsiniz yol yormaz okadar aksekiden antalyaya inersiniz...

Yolda bazı bolumlerde calısma var okadarda bozuk degıl fıstık gıbı yol kormadan devam edın yolunuz acık olsun .

o yolu bilirim sıkıntılıdır konya üzeri daha rahat gelirsiniz yol yormaz okadar aksekiden antalyaya inersiniz...
yol güzel sorun yok ama kar yağarsa sıkıntı olur diye aracı yeni aldım kar tipi lastikte alamadık daha o yüzden bakalım inşallah kar olmazda rahat gider geliriz

Valla hocam o günler de akseki yolunda zirve dinlenme tesislerinde kar mecburen olur... ama o zirvede bir gün bi sefa yapacağım ahtım var :)

O kadar arkadaşımız vardı,facebookta olsun,telefonla iletişim olsun, bir tanesi de demedi ki organizasyon olacak gelirmisin ? Şimdi de kontenjan doldu deniliyor.Ben kendime kızıyorum ki o kadar organizasyona katılıp,herkese haber verip,hatta ulaşmaya çalıştığım halde kimse bana bilgi vermedi.Demekki tek bir dost kazanamamışım yazık.Neyse Sizlere iyi eğlenceler...

ßirtan;
zaten sıkıntı orada hayırlısı olsun olmazsa ya otobüs ya da mersin üzeri gideceğim bakalım

cdisci;
Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın...
Kar olursa sahil yolunu tercih edin yada zincir alırsanız daha rahat edersiniz.

S©o®PioN;
Kimseye sitem etmene gerek yok... herkes ansızın yakalandı :) bende şans eseri siteyi gezerken gözüme takıldı.

arkadaşlar selamlar listede 80 kişil içinde olan antalyalı olan arkadaşlarımızın günü birlik gelme imkanları varsa günü birlik gelirlerse ek kontenjandan bazı arkadaşlarımıza yer açılır benim gibi ilk kez geleceklere fırsat doğmuş olur şimdiden bu isteğimi yerine getiren tüm arkadaşlara teşekkürler arkadaşlar kusura bakmayın bu yazıyı yazdım fakat bir şeyi düşünemedim çünkü bizler engelli olduğumuz için gece geç saatlerde engelli arkadaşlarımız evlerine dönmekte zorluk çekecekleride bir gerçek fakat ben onu sonradan düşündüm ve antalyalı arkadaşlarımdan özür dilerim kısmetse kontenjan açılırsa bizlerde antalyayı ve siz değerli arkadaşları görme fırsatımız olur

Evet kadir arkadaşımın dedigi gibi antalyada günü birlik gelecek olanlar listeden çıkartılırsa diger arkadaşlara yer açılmış olur. Durum belli olmadıgından bügün uçak biletini kesecektim ama vaz geçtim kontajanda 81.sıradayım

İlgili arkadaşlarımın bilgisine bugün uçak biletlerimizi aldım.Ben-kızım-şef-ve eşi 16 aralık cuma sabah saat 9.50 de Adana Pegasus ile Antalya'ya 10.50 de bir aksilik olmazsa uçuyoruz.Bizle beraber Esra ve Armağan'da aynı uçakta olacaklar.İnşallah tüm katılımcılar sağ sağlim gider gelirler....

İlgili arkadaşlarımın bilgisine bugün uçak biletlerimizi aldım.Ben-kızım-şef-ve eşi 16 aralık cuma sabah saat 9.50 de Adana Pegasus ile Antalya'ya 10.50 de bir aksilik olmazsa uçuyoruz.Bizle beraber Esra ve Armağan'da aynı uçakta olacaklar.İnşallah tüm katılımcılar sağ sağlim gider gelirler....

evet inşallah abicim, armagancım ve bende sizlerle Alahın izniyle cok hoş bi yolculuuk geçircez :)

ah ahhhh bende o uçaka binmeye nasiplenmiştim. deme ki her işte vardır bir hayır

arkadaşlar günü birlik gelecek olan antalyalı arkadaşlarımız bu listede yazılı degiller. o yüzden lütfen ne olur kendimizi düşünerek antalyalı başka arkadaşlarımız için onlar gelmesin biz gelelim demek yakışık almıyor. biz aslında otelden 60 kişilik kontenjan almıştık ama olan ilgiden dolayo bu kontenjanı otelle görüşerek 80 kişiye çıkardık ama daha fazlası için kimseye şu an söz veremiyoruz. gerekirse daha sonra burdan acıklama yapacagız. bizde istiyoruzki antalyaya gelmek isteyen tüm arkadaşlarımızı aramızda görebilelim ama şartlar ne gösterir onu şimdiden bilemeyiz. bayram sonrası burdan tekrar en son gereken açıklamayı yapacagız . umarım bizide anlayışla karşılarsınız.

İnşallah ahmet abi bayramdan sonrasında otelle görüşmeleriniz olumlu sonuçlanır...

Ayrıca otelde kalıcak Antalyalılar dedinizde arkadaşlar otele giriş 14:00 çıkış 23:00 kısa bi süre ki Bizde Antalyaya gelen arkadaşlarımızla yüzyüze tanışıp birbirimizi daha iyi tanımak istiyoruz... ve eski dostlarlada özlem gidermek istiyoruz.... bizi de hoş görün lütfen...

selamlar ahmet bey. sözlerimizi yanlış anladınız. biz o listede antalyalı arkadaşların yazılı olup olmadıgını bilmiyorduk. bizimki sadece bir öneriydi. yoksa kimsenin yerini alacagız veya onlar gelmesin biz gelelim diye bir söz yazmadık.hani nerede yazılı onlar gelmesin biz gelelim. lütfen yazılarımızın daha dikkatli okunup ona göre yorumlarsanız güzel olur. saygılar

Günaydınlarrrr herkese.... güneşin sıcacık yüzünü göstermesiyle yeni birgün basladı ve haydi gülümseyelimmmm hiçbişeyi kafamıza taakmayalımm :) :)

haydi şafak sayalımmm 44 olsun mu olsun be BİDENEM :)

SphiNX;
Teşekkür ederim arkadaşım yalnız ben zincir takmayı beceremiyorum neyse bir çaresine bakacağız:)

cdisci;
Cemil abi insanlık ölmedi daha yolda biri mutlaka yardım etmek için durur... bide gelmeden lastikcinin birinden yardım alabilirsin nasıl takılıp çıkarıldığı konusunda seve seve yardım ederler...

denizkızı88;
Günaydın esra çok sabırsızsın :)

Emrullah abinin uçak biletlerini aldık demesi beni de uçağa yönlendirdi bende 16 aralık cuma pegasus uçağına biletimi aldım eşim ve bende uçakla geliyoruz.
Emrullah abi aynı uçaktayız görüşürüz

Abi bilgiler için teşekkürler not ettim..Odalarınız hazır...sağ salim gelin inşallah...

Listeye katılamayan arkadaşlar için çok üzgünüm , sitemlerini çok iyi anlıyorum...Bende bu buluşmaya katılamasam çok üzülürdüm...Ama inanın elimizden gelen bu...Çok istememize rağmen 80 kişiden fazlasını alamıyoruz......

cdisci;
Hadi hayırlı olsun abi en iyisini yapmışsın...

cdisci;

Bence çok iyi yaptınız hen rahat hem ekenomik hemde birlikte geleceksiniz...Otele transferinixde kolay olacak inşallah..Sağ salim bekliyoruz inşallah..

Yakısımlım hasan abicim tosunumunda bileti hazır aynı ucak :) maşallah cogumuz aynı ucak :)

Teşekkür ederim arkadaşlar evet korkulu rüya görmekten iyidir.bizde uçak bakalım emrullah abim ile hadi hayırlısı görüşmek üzere hoşçakalın

O uçağı daha havalanmadan istila edip keyfimize bakacağız demekki!Cemil kardeş seninle şahsende tanışmak güzel olacak,Muradım tosunum sen ortada otur denge meselesi anladın! kardeşim benim...Valla ben herkesi çooooooook özledim Antalya bekle geliyoruz....

[FONT=Verdana]Sayın yönetici arkadaşlarıma ;
Son 3 mesajı silen arkadaşımdan bir ricam var, bazı şeylerin üye arkadaşların aklında kalmaması ve arkadan arkaya konuşulmaması için o mesajların geri getirilmesini istiyorum...Bende bu konulara açıklık getireyim elimden geldiğince...

Sayın Akdenis ;
Siz emin olduğunuzu belirtmişsiniz ama ben yinede bir açıklama yapayım....Bu organizasyonu 4 kişi yapıyoruz..Bu 4 kişiden biride engelli olmayan biri Mehmet abimiz...Sürekli bizlerle ,bizle dost olmaktan çok mutlu olduğunu düşünüyorum.Ki bizde onunla birlikte olmaktan çok mutluyuz....Bizim grubumuzda Mehmet gibi birçok dostumuz var...Ve bu dostlarımızdan hiçbiri bizim yanımızda en ufak bir fayda dahi görmüyorlar....Aksine bize çok yardımıcı oluyorlar....Mesela Konya da mehmet abi sandalyemi itmekten kas yaptı...Ama hiç gocunmadı bu durumdan...Ve hiçbir buluşmada sadece engelliler gelecek ,sağlam kişiler gelmeyecek denmedi...denmeyecektir..
İkinci konu ise ;
Bizim bir ilkemiz var kesinlikle biz orda burda engelliler adına bir şey istemiyoruz...Engellilerin sürekli bir şeyler isteyen konumunda olması bize ters geliyor...Yani sizin deyiminizle ''ucuz tatil'' olarak belirttiğiniz organizasyonda biz gidip te kimseye işte biz sakatız bize şunu yapın bize bunu yapın demedik....Tur şirketi gibi çatır çatır pazarlık yaptık..Sağolsun otel yönetimi de yardımcı oldu...
Bu bir eğlence ; gidipte birilerine biz eğleneceğiz bize otel ayarlayın yemek verin demek çok abes kaçar...Herkes parasını verecek ve kendi parasıyla eğlenecek....Kimseye minnet etmeden.Yani ortada ucuz tatil diye bir durum yokkk.Biz herkes gibi temmuzda ,ağustosta değil de aralıkta tatil yapıyoruz...Olsun bizim gücümüz buna yetiyor..Ama bizim gücümüz kimsenin yardımız değil.....Bizde sadece aracıyız..gönül işi bu...Keşke daha çok kişi katılabilseydi ama olmadı...80 kişi ile sınırlı kaldık...Sırada bekleyen 80 kişi daha var çok üzgünüm keşke bu kadar erken açmasaydık başlığa ama bu kadar talep olacağını ve kontejyanın 80 kişide kalacağını hesaplayamadık....[/FONT]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt