Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 yılında bankaları emeklilere verdiği promosyonlar ne kadar olur?

ben bayram sonunu bekliyorum bakalım bir atılım olmazsa bende ing ye geçerim..

@mgursoy,

Evet kesinti oluyor. Dediğim gibi ing bankasına 2 ay önce başvuru yaptım. Emekli maaşım yattıktan 3 gün sonra da promosyonlar yattı.
Nisan başında tüm özel bankalarda promosyon beklentisi var şuanda. Devlet isterse özel bankalara talimat verebilir.

@HakanEs26,

Teb ve garanti bankasi 16:00 dan sonra para transferi yaparsan komisyon alıyor. Ayrıca kare kod ile bankamatikten 5k fazla para çekersen limit aşımı kesintisi, kart ile 10k fazla para çekersen günlük para çekme limit aşımı ücretini hemen keserler. Resmen hırsızlık ama devleti yönetenleri dahil edersek eğer balık baştan kokmuşa benzemiyor mu? 1milyon kişi günlük para çekme limitinden fazla para çekse bankaların kâr payını hesapla, camiler bom boş ne inanç kalmış ne bayram herkes ruhunu şeytana satmış. At hırsızları iş başında...

@Reborn,
yapı kredinin tek kötü yanı eft havaleden fastten ücret kesiyor.. ama para çekme 15K şuan benim kart ücreti kesmediler. onla da idare ediyorum artık..

@Reborn,

Valla yapı kredide kalacağım gibi bakalım %80 şimdilik o görünüyor... bir kımıldanma olur herhalde bayrama kadar..

Benım 3 yıllık ing bank promosyon onumuzdeki şubat ayında doluyor o zaman mıllet 5-7 alırken ben 2.200 aldım kazıklandım anlıyacagınız süresini dolmasını beklıyecegım kart oldugu ıcın iptalı duşunmuyorum erkenden.Banka şubelerı azalıyor gittıkce mahallede olan banka önce gaziosmanpaşa merkeze taşındı sonra şu an 4 cü leventte ölme eşeğim ölme bir işimiz düşse engelli halimizle yandık asıl değiştirme sebebim o olacak.Faiz olarakta bu ay %52 veriyor ayrıca promosyonun bedelını çoktan cıkarttım anlıyacağınız.

@faruk34,
Bizim ilde bulunan ing şubeside kapatıldı. Ama 6 tane bankamatik mevcut hala kullanımda. Şube ile işim gücüm olmaz zaten. İng promosyon başvurusunuda kamera sistemi ile görüşerek onaylattım. İng kredi kartı da teklif etti kabul etmedim. Yapikredi kredi kartı kullanıyorum.
Özel bankalarda maaşı bulunan tüm emekliler 3 nisan gününü beklesin 😉😉

bende ıng nin nakit kartını kullanıyorum aydat yok zaten taksitle işim olmaz.Evet bankamatik var ıng-akbank-iş ortak atm ler.

@Reborn,

Eft havale ve farklı ödeme olanlara tavsiyem Enpara hesabı kullanmaları. Enpara da herşey ücretsiz. Enpara da hesap açtırmak 5 dk sürüyor ve çok basit.

@deasn12,
Otomatik ödemelerde herhangi bir kesinti yapıyor mu banka? Yada ek hesap var ise ve limitiniz yetersiz olup ek hesaptan ödeme yaparsa faiz i yüksek mi alıyorlar?

@m.okanoyun,

Kesinti yapmıyor. Önemli olan ödemenin gerçekleşmesi. Mesela ben faturanın günü gelmeden de ing bankasından ödeme yapiyorum onu bile yönlendirme yaparak otomatik ödemeye yönlendirme yapıyor ödeme yapıyorum. Bankaların kuralı otomatik ödemeden öncede ödeme yapacaksanız yine bizden ödeme yap kabul görelimdir.. Önemli olan faturanın son ödeme gününün geçmemesi. Son ödeme gününü geçen faturayı kendisi otomatik ödeme yaparak ceza kesiyor emekli maaşından hemen kesiyor.

@deasn12,
Enpara kullanıyorum ama teb kullanıyorum

@m.okanoyun,
Bazı bankalar otomatik talimat ücreti almaya başlamış. Bugün haberlerde okudum ve yeni güncelleme altında otomatik fatura ödemelerine ücret yansıtmaya başlamışlar.

@Reborn,
Aç köpek gibi saldırmaya ve ne kadar kıl kopartirsam kardır demeye devam ediyorlar desene. Eeee ne olacaktı Hükümet iffet filminde ki gibi kafamızı arabanın camına sıkıştırdı artık arkamıza geçen gecene

@(Gölge),

Yapikiredi son durum bu:

• Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.499 TL'ye kadarsa 4.500 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 5.250 TL; 7.500 TL - 9.999 TL arasındaysa 6.750 TL; 10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.500 TL nakit promosyon ödenir.
  • Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 1.500 TL ek nakit ödül ödenir.
  • Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde asıl bireysel kredi kartları ile toplamda 1.000 TL harcama yapılması durumunda, maaş baremi bağımsız 2.000 TL ek ödül ödenir. Ödeme, ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ay içerisinde yapılacaktır.

Bankaların verdiği emekli promosyon paraları hesaplarınızı yattı mı benim henüz yatmadı da

Banka promosyonu banka banka tarih tarih değişir.onu kendi bankaniza soracaksiniz

@HakanEs26, mobilide aktif ederseniz dediler 2 bin tlde ordan veriyordu toplam12500 TL ediyordu şimdi aradım güncellenmiş 7500 düşmüş bu nasıl iş yükselmesi gerekirken düşmüş

@(Gölge)
Düşme yok yapikredi emekli maaş promosyon 7500 devam..
Ek promosyon ödemeleri ile 12.500 tamamlanıyor..
Emekli maaş promosyon ile ek ödeme promosyon karıştırma.
Hesap kitap yapmayı az öğren artık..

Son düzenleme:
@deasn12,

haklısın ek ödemelerle o para oluyor normal hali 7500... ben 3500 maaş alırken 7,250 TL promosyon almıştım.

@(Gölge),
7500 diğerlerini sayma sana düz ne veriyorlar onu hesapla ;)

bak örnek ing bank 15000 diyor ama net 10 bin 5 binde 5 tane otomatik ödeme verirsen veririm diyor..

@(Gölge),
Yapikredi güncelleme yapıldı..

Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 9.999 TL'ye kadarsa 5.500 TL; 10.000 TL - 14.499 TL arasındaysa 8.750 TL; 15.000 TL - 19.999 TL arasındaysa 11.000 TL; 20.000 TL’ nin üzerindeyse 13.000 TL nakit promosyon ödenir.

Yeni emekli olacak arkadaşlara tavsiyem dilekçe doldururken yapikredi bankası ile başlamalarıdır.

Son düzenleme:
Taahhüt süremin dolmasına henüz 1,5 yılım daha varmış. Yenilemek istediğimde 3.760 TL geri istiyor, yenisini İş Bankası 12.000 TL veriyor. 3 iş günü içinde de hesaba aktarılıyormuş. Yeniledim gitti.

@hozgul,
Özel bankalar arasında en yüksek promosyon veren banka şuanda yapikredi bankası. Emekli aylığı en düşük 10.000 olanlara 8750.00 veriliyor.
İşbankasından 12.000 promosyon alman için emekli aylığının 20.000 olması gerekir.. 🫠🫠

Unutmadan tüm özel bankalar 28 mart günü aynı anda güncellemelerini yaptı ve Sgk ile özel bankalar protokol imzaladı.

Protokol asıl amacı güncelleme yapılan promosyon ödemesinin 4 günde ödenmesi..

Kamu bankaları ile arasında hiç bir fark kalmadı gibi birşey oldu..

@deasn12, maaş 9500 ilk aradım 12500 dediler sonra aradım güncellenmiş dediler düşmüş yükselmesi gerekirken düşmüş

Bidaha ne zaman güncellenir

Otomatik ödeme talimatı ile daha yüksek rakam alırsınız. En az 3 faturayı otomatik ödeme talimatı vermeniz lazım. Elektrik, su ve dogalgaz faturaları olur.

Üst Alt