Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Ortopedik Özürlüler (Yatılı) Okulu'ndan kimse var mı?

mrb ben mesut olcay

cafer bey nasılsınız görüşmeyeli bir hayli zaman oldu size ulaşmaya çok çaliştım olmadı tesadüfen sizin mesajınızı okudum vede sevindim cevap msn kaydıma aldım tüm arkadaşlara selam

Selam arkadaşlar ben Halil IŞIKLI
Ortopedik Özürlüler Okulu İçaydınlık 1984-1985 Mezunuyum.
Ahmet SELÇUK Okul Müdürü,
Raşit KAYNAK,
Orhan ÖRS,
Dinçer DEMİRCİ
Vs okul müdür ve yardımcılarının zamanında yanı 1985 yılında Ortopedik Özürlüler okulu orta kısımdan mezun oldum, o zamanlar lise yoktu.
Çok değerli ve hiç unutamadığım hocalarım.
Çiğdem AVCI,
Seher ATASOY ingilizce Öğ.
Mesut ÇİFTLİK Mat. Öğ,
Gülay BAYRAKLI Mat Öğ,
Mehdiye AĞAN,
Rezzan Öğretmen Türkçe' ci
gibi değerli hocalarımın ellerinden öpüyor, kendilerine sağlık ve sıhhatli günler diliyorum.
Okul arkadaşlarım ise Abdullah ORAL (Bolu), Necati (Zonguldak), Ali (Adana), Zeynep (Manisa), Kazım (Ankara), Sinan Kemal EROĞLU (ANKARA) daha ismini hatırlayamadığım bir çok arkadaşım vardı kendilerine selamlarımı gönderiyor ve mutlu bir hayat sürmelerini diliyorum.
Yatılı okudum ve hayatı öğrendim bu okulumuzda.

Halil IŞIKLI
i4466@hotmail.com

selamlar 1973-1981 arası sabahları kafamızda çalan zil sesiyle sekiz sene uyandırıldım sevgiler

merhaba arkadaşlar
ben 1991 mezunu mesut olcay
çorumlu cafer nasılsın

fatma arıcan mrb yasemin mrb nasılsınız msn adresimi veriyorum haberleşmek dileğiyle cevreci_cocuk@hotmail.com bu sitede karşılaştığım tüm arkadaşlara selam hepinizi çok özledim haberleşirsek sevinirim

Hülya bulut.galiba mersinliydin.unutmadım tabiki.nasılsın neler yapıyorsun.kendine iyi bak......

ben zübeyde arkadaşlarımdan haber almanın sevincini yaşıyorum. Ne güzel günlerdi o günler diyebiliyorum artık o zamanlar için.zaman hızla aktığı için biz de sürüklenip gidiyoruz işte. Hatırlanacak kadar izim kalmıştır sanırım orda. Durası beyle kantin işletiyorduk vs,den den,nokta nokta.

1995 mezunuyum ve şu an turhal ortopedik engelliler okulunda türkçe öğretmeniyim. Siteyi dolaşırken bazı isimleri gördüm ve çok mutlu oldum.ama nasıl ulaşabileceğimi bilemedim ya da başaramadım. Mesela hüseyin abim,arif sağ'ın genç versiyonu.sazını,sesini,sohbetini özledim. Alper başaran mesela.sadece mimar olduğunu biliyorum. Mesela arif...aksaray masa tenisi turnuvasından selamın geldi ama ben selama cevabı sadece buradan verebiliyorum. Umarım hatırlanacak kadar izim kalmıştır aydınlık yüreklerinizde. Hepinize sevgiler gönderiyorum.bana ulaşırsanız sevinirim.

"soğuk ve şehirlerarası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan
ve beslenme çantamda otlu peynir kokusuydu babam..."
merhaba zübeyde inan şuan sevinçten ne yazacağımı bilemiyorum ben hatay kırıkhandan fatma kartaloglu msn adresini bekliyorum mutlaka görüşelim olurmu

SELAM MEHMET KARADENİZ BEN HATAY KIRIKHANDAN SINIF ARKADAŞIN FATMA KARTALOGLU İNAN ŞUAN ARKADAŞLARIMI BULMA SEVİNCİNİ YAŞIYORUM MSN ADRESİM:fatma.kartaloglu@hotmail.com

yeşim canım benim ben fatma kartaloglu hatay kırıkhandan nasılsın inan arkadaşlarımı buldukça mutluluktan uçuyorum msnadresim:fatma.kartaloglu@hotmail.com mutlaka görüşelim

Selam arkadaşlar

Inanın böyle bir siteyi buldum için çok mutluyum ben hatay kırıkhandan 1995 mezunu fatma kartaloglu bir çok arkadaşımı hatırladım inanın tekrar o okulda sizlerle beraber olmak için neler yapmazdım ah ah o yıllar
unutmadım unutamayacığım en güzel yıllarımdı:)

slm

mrb fatma menmun oldum beni fark edipte selam gönderdiğin için ne yapıyorsun ne bi işte çalışıyonmu yoksa ev hanımımısın diğer arkadaşlardan kimle görüşüyorsun fatma msn mi veriyom görüşmek istersen cevreci
-cocuk@hotmail.com hoşçakal mutlu ve başarılı günler,aylar,yıllar senin olsun

cafer sesin çıkmıyor öldünmü yoksa caferden haberi olanlar beni haberdar ederlerse sevinirim

merh mesut nasılsın beni sorarsan iyi diyelim iyi olalım ben konya cihanbeyli belediyesinde 16 yıl çalıştım 2008 de emekli oldum 1997 de evlendim soyadım aynı oldu 3 evladım oldu 1 si vefat etti emekli ev hanımı sayılırım 2 bebeyle ve eşimle günlerim geçip gidiyo sen neler yapıyorsun bende memnun oldum okulda sürekli gülerdin msn adresini daha sonra ekleyeyim hoşcakal

fatma teşekkür ederim menmun oldum ne güzel iş bulup çalışıp emekli olup yuva kurmuşsun.başın sağolsun çocuğuyun birini kaybettiğin için.ben daha yeni işe girebildim 2007 de çevre ormana girdim 96 da düğün yaptım çocuğumuz olmadı geçinip gidiyoruz bakalım eşine selam söyle okulda sende çok güleçtin yanlış hatırlamıyorsam hoşçakal

Merhaba arkadaşlar ben doğan çağlardan

mikail berk.beni tanıyan arkadaşlarla konuşabiliriz.herkese selamlar

Dostlarım:)

:)slm ben mustafa yükçeken:) ankara özürlüler okulundan 1980-1985 yılları arasında bu okulda okuyan arkadaşlar bana msn nemden ulaşabilirsiniz hard_boy_mustafa@hotmail.com istersen facebooktanda adımla ulaşa bilirsiniz;)

okulun 1985 mezunlarından gülseren sazak benim arkadaşım,kendisi mersinde evli bir çocugu var.o dönemin arkadaşlarıyla görüşmek istiyor,tanıyan arkadaşlar yazabilirmi.

Sevgili Arkadaşlar : Ben Kadir Çakmak
1989 Mezunlarındanım

Abdullah adalı,Mehmet Gürses,Mehmet Şanlı,Hediye Şaki,Şerife kaman,Sabiha çakmaktepe,Ergün baysal,Metin akyol,Ümit özaltan,

Ve adı su anda Aklıma gelmeyen Arkadaslarım İletisim bilgilerimi yazıyorum Haberleşelim..
Messenger : i.stand.alone_@hotmail.com

Cep Tel : 0536.290.79.28 :):)

Slm bn muratcan çiçek
16 yaşındayım spastik engelliyim liseye geçtim -sbs den 463,81 puan aldım- fakat annem artık beni okula taşımakta zorlanıyor bunun için çözüm arıyorum OKUMAK İSTİYORUM
sizin okul veya benzeri okullara ulaşmam lazım. birçoğunuz abim ,ablam hatta annem yaşındasınız. okul hakkında bilgi edinmek için birkaçınızın msn"lerini ekliyeceğim lütfen affedin.
yardımcı olabilecek varsa msn"im : muratcan_cicek21@hotmail.com
LÜTFEN İLGİLENİN...

Çok değerli arkadaşlar ben de bu güzide okuldan mezunum.1990 yılı mezunlarından Şakir İlbars. Sınıf arkadaşlarım Ersoy, Orhan, Şenay, Zühal, Ayhan, Yılmaz, Fadime ,Fahriye, Gülperi, Ahmet, Elif, Hüseyin, Serap, Hasan Hüseyin ve tabiki ben deniz Şakir. Arkadaşlarıma buradan kucak dolusu selam ve sevgilerimi gönderiyorum.Gerçekten onları çok özlemişim.Gönül ister tekrar bir araya gelelim,güzel anılarımızı tazeleyelim. Ben bunu çok istiyorum.Ayrıca sitede tanıdığm bazı arkadaşlar da var, onlara da selamlarımı gönderiyorum.Herkesten mesaj bekliyorum,en güzel günler sizlerin olsun.Şakir mehmet-btlis@hotmail.com

mrb ilkay nasılsın nerelerdesin çalışıyormusun msn ni ver konuşalım uygun görürseniz tabiki doksanbir mezunlarından kırıkkaleli mesut olcay kib

----------

zonguldaklı nevzat aras,izmirli mustafa akkaya,çorumlu halil koca,kayserili nurettin başkurt,samsunlu neşe vural,kastamonulu seher coşkan,manisalı hatice eğercioğlu bursalı mehmet emin sevinç yani guliç nerdesiniz hayattaysanı8z görüşelim kadiri ararken o beni buldu kadir çakmaktan basederim

1983 de orda okudum 1987 de göremediğim degerli bi arkadaşımı arıyorum bursadan sevda eğer sesimi duyuyorsan benimle iletişim kur. sevgilerle

Selamlar eskimeyen dostlarrrrr.....

Selamunaleyküm..
Uzun zamandır giremedim siteye.aman aman kimler var kimler.kadir çakmak,çekingen ve suskun sınıf arkadaşım. Ilkay karakuş,biraz daha eski bir arkadaş,sanıyorum adanalı idin.şakir ilbars bitlis cenaplarından bir alt sınıfımızdandın değil mi?ben 1989 mezunuyum.fatma arıcan, mesut olcay ismen tanıdık geliyor.allah hepinize uzun sağlıklı ömürler nasip etsin.uzun senelerimin geçtiği okulumu çok özledim.arkadaşlarımın bir kısmıyla görüşüyorum.kalıcı samimi dostlarımı edindiğim mekana tekrar selamlar.eski, yeni mezunlar ve halen okuyan bütün dostlara hayırlı günler diliyorum. Hediye şaki öztosun...

HTML:
merhaba döndü ben erol sınıfın titrek kalecisi sizi buldugum için çok mutluyum nasılsın evlilik yaptınmı diger akadaşları bulamadım lütfen adresimi arkadaşlara ilet titrenovic@hotmail.com bana buradan ulaşabilirsiniz görüşürüz:cool:

slm arkadaşlar bende 1985 1989 yıllarında o okuldaydım adım Ayla Beytaşı öğretmenimiz ilk üçte Nimet Eren dört ve beştede Ömer Hamza Semizdi. müdürümüzde Ahmet Selçukoğluydu.Çok güzel günlerdi.

Üst Alt