Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Ortopedik Özürlüler (Yatılı) Okulu'ndan kimse var mı?

Ben 1974 1975 yıllarında ilkokul 3 ve 4. sınıfları okudum ankara ortopedik özürlüler okulunda. Biz tabi o okulun ilklerindeniz. Hiç unutmam kıbrıs barış harekatı zamanında okudum ben o okulda. Geceleri karartma yapılırdı. ne günlerdi. haftalık 10 lira harçlık verirlerdi. Geceleri çay demlerdik. Urfalı arkadaşımız vardı onun abisi çay getirirdi bize. istanbuldan turgay arkadaş vardı. Ben bursalıyım. okula her ay sinema gelirdi. ne günlerdi. hiç unutamam.

=ayluş;
86 87 mezunuyum o topcuların arasında bende vardım karslı emin hataylı ikizler hasan hüseyin fılan :)
Hatta ilk içtiğim sweps gazozu bana içki diye yutturmuşlardı ::D

ben 74 senesın de 6 ay okudum kımse varmı 74 ler den
bana yazsın lutfen

----------

:)adnan cakır bana yazarmısın sen osenelerde okumussun

ben 1986-1987 mezunlarındayı adım talih yaşar beni tanıyanlara selamlar kayserili:D

----------

ogunleri hic unutamıyorum tatilde enson bengiderdim

slm döndü ben mehmet erolkorkmaz nasıl nerelerdesin burada bizden kim var

nerdesiniz

slm ben hulki çekici 86 91 yıllarında okudum müslüm budak filiz ersoy ramazan uyar yıldız ataman nurgül bozkurt yılmaz karacalı tülay tekin vehbi kotan ve hocam nigar bahadır nolur beni bunumaradan arayın 05415411290

Doğan Çağlar ortopedik engelliler okulu o kadar cazibeli ve çekici okul değilki
bence normal okulda okumak daha avantajlı

karizmatik;

merhabalar erol.yazını yeni gördüm kusura bakma.adresini ekledim.çok mutlu oldum seni gördügüme:)
msn den kaynatırız artık olanları olmayanları :)

ya oranın eğitiminden ve çevre koşulları olarak engellılere hıtap eden bır okul değil okulun bahçe kapsından normal ınsan bıle gırerken duser bır yerını kırar.
ortopedık engellı öğrencı her yerde okur bu okullar gereksız okullardır.ben orda çalıştığım ıcın hıc sevmedım orayı sankı ceza evini andırıyor

yagmurlar bizimde zaman zaman sizin gibi düşündügümüz oluyordu ama en güzel dostluklar ardaşlıklar yerine göre anıları sizin o cezaevini andırıyo dediginiz yerde edindik.
7 yıl bulundum o okulda hiç bir zaman ''keşke hiç gitmeseydim '' dedigimi hatırlamıyorum.okulla ilgili tek keşkem liseyide bitirebilseydim orda olmuştur...
demekki caışanlarla ögrenciler aynı pencereden bakmıyor okulumuza:)

mrb ben fatma bal

mrb ben fatma bal adıyaman dan eşiniz arif aslantürk benim sınıf arkadaşımda ayrıca alper başaran,ilknur oflas.,fatoş, inci ve diğerleri hepinizi çok özledim ama sizlere ulaşamıyorumm
alper başaran a ulaşabileceğimiz bir adres telefon numarası varsa bana cevap yazabilirsiniz..alper e ve diğer arkadaşlarıma sitem ediyorum hemen unutulduğumu düşünüyorumm..:(

11 yıl o okulda okudum hiç bir zaman sizin gördüğünüz gibi bir yer olmadı.....

çigdem hocam ben yasın arslan kayseriden 85 yılı mezunuyum hatırladınızmı

Slm ben yasin arslan gülseren sazak arkadasım sizi tanıyorumm okulun baskaniydim kayserideee yasiyorum.. :) gören arkadaslarım tanıyan arkadaslarım cevap yazmalarını talep ediorum..

Sükrüü bende 1985 mezunuyum adım yasin arslan tam olarak hatırlayamıyorum amaa okulun baskaniydim.. Diyim hatirlarsiniz belki

Milli kaleci seni tanımamak ne mümkün

Cavhar kardeş sen süperdin çok iyi bir kaleciydin tek benden gol yerdin oda ters köşeye yerdin
ha ha haaaaaaa

selam arkadaşlar 74-82 yıllarında ankarada okudum. sınıf arkadaşım ramazan, rıza, satılmış, kezban, emine.songül.sedat mehmetvartoglu,gülde, asım,garip vs hatırlayamadıklarım da var. öğretmenimiz muslüm han yaşar çifci .kezban kızılhamam.emine konya.songül ordu. satılmış zonguldak .sedat yozgat ablası gülhanede hemşireydi.kadir celik öğretmenimizden izin alıp dışarı çıkardık. arkadaşlar giresun da yaşıyorum.evli iki çocuğum var lıseyi bitirdiler. ayakkabı boyacılığı yapıyorum. arkadaşlarım la görüşmek isterim. beni bu numaradan bulabilirsiniz... 0533 205 14 95 hoşca kalın. herkese selamlar.

Selam dostlar bende 1984 mezunlarındanım nevzat arslan. Ali bayır ı hatırlıyorum ama sima olarak çıkaramadım.

osman abi 7-b sınıfın dan hasan günay girasun lu telefondan görüşelim 0533 205 14 95 selamlar

74-81 arrası bende o okuldaydım aynı sınıftaydık yonıs coşkun senı ıyı hatırlıyorum sınıfımızda ılyas kılıç cüneyit varol, öznür topuz,bir de mavişi hatırlıyorum

merhaba ben ömer 1974 de gitmişdim ortapedik özülüller ilk okuluna (ismi böyleydi) o zamanlar ankara aydınlıkevler semtindeydi yanımız körler okoulda vardı ahh ne günlerdi

O okul artık Doğan Çağlar özel eğitim meslek lisesi :) Bizimde yolumuz oradan geçti.2012 yılı mezunuyum.

Ortopedik Özürlüler Okulunda, eskiden İlk ve Orta okul vardı. Lise 1986 yılında açılmış.

Son düzenleme:
merhaba osman bey 1973 1975 yılları arası okuldaydım benim zamanımda aydınlıkevler semtindeydi ve körler okulana yakındı 1976 da bazı nedenlerden ötürü ayrıldım

merhaba arkadaşlar bende doğan çağlar öğrencilerindenim. 98 yılında liseye başladım muhasebe bölümünde 3 yıl okudum ve 2001 yılında mezun oldum. ismim hüseyin özcan. sınıf arkadaşlarımız cahit, mikail, hasan, recep, süleyman, ayşe, gülten ... güzel günlerdi hayatımı şekillendiren mihenk taşlarından bazıları doğan çağlarda atıldı ve iyi ki doğan çağlarda okumuşum diyorum.

o dönemdeki tüm öğretmenlerime ve arkadaşlarıma selam olsun. numaraların çoğunu kaybettim görüşmek isterim o dönemi yaşamak için

Üst Alt