Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Askerden muaf oldum. Sisteme ne kadar sürede düşer?

Muaf olmuşsunuz... Herhangi bir sıkıntı yok.

Sistemsel gecikmeler olabiliyor,güncellenir merak etmeyin.. @Skyline,

nisanın başında muaf olduğumu belirten yazı e-devlete düştü. bugünde askeriyeden kağıt geldi muaf oldunuz diyor . süreç bitti benim için .

@Skyline, evet artık askerlikle ilişiğiniz kalmadı. Ama savaşta ve barışta muaftır mı yazıyor yaksa sadece barışta muaftır mı yazıyor?

@dreamfail,
Karar kısmında barışta ve seferde askerliğe elverişli değildir yazıyor. atipik psikoz ve kilo fazlam var.

@Skyline, bu konu başlığında eski mesajlarınızı gördüm ve tüm sorularınız cevaplanmış. Ve kesin cevabınızı

@OğuzHan112 bey cevaplamış. Israrla neden sordunuz onu anlamadım.

@dreamfail,

Yanlış anlaşılma var, ben soru sormadım son durumumu yazdım. sorduğum soruları cevaplayanlarada teşekkür ederim

@kara duman, ben askerlikten muaf oldum ancak ehliyet alıcam muaf raporunda zeka geriliği diye yazıyor sıkıntı yaratır mı bu bana

@kara duman Arkadaşa diğer başlıklarda cevap yazdım.. tatmin edemedim bir türlü 🙂

@bayram icen
F78.9: Diğer zeka geriliği, davranış bozukluğu belirtisi olmadan. zeka geriliği var ancak davranışlar normal kabul edilmiş.

Ehliyet almanıza mani değil.

Diğer başlıklarda gerekli tüm cevapları yazdım size.

Son düzenleme:
Üst Alt