Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bitmeyen tutku cilt 1&zümrüt gözlüm kitaplarım :)

OĞUZATAY

Aktif Üye
Konular
26
Reaksiyonlar
0
Sevgili arkadaşlar: yazarlık yolunda önemli bir adım atarak; 2 esere imzamı koydum. Romanımla ilgili gazeteye de haberimiz çıktı. Desteklerinizi bekliyorum. Sevgilerimle :)
8ay9ln.jpg
[/url][/IMG]
jg7v4L.jpg
[/url][/IMG]

Bitmeyen Tutku cilt 1 romanımız: tüm kitap sitelerinde satılmaktadır. Zümrüt Gözlüm kitabımız ise hatıra baskı olmuştur. Yakında inşAllah resmi baskı olacaktır. Gazete haberi linkimiz ise aşağıdaki gibidir:
Şair- Yazar Emrah Bahadır Vural, Bitmeyen Tutku Romanını Anlattı » Vatan Haberleri -DORLİON-, çiğ damlası, vilanjik :)

Sosyal medyada:Instagram: emrah_b_vural
facebook: Bitmeyen Tutku 1.cilt

Hesaplarımı takip edebilirsiniz, sevgilerimle :)

Yakındada dizi et:)

Hercai gibi :)

Ona yönetmen karar verecek :) Romanı okuyacak :)

Hercai gibi dizi görmedim böle dizi olamaz bayıldım:)

Bide mardin midyatta:)

Bizim ki İstanbul'da geçecek mecburen :) Zaten gazeteye koyan yönetmen Murat bey ve Abdullah bey :) Hele diziye karar verdi de o mu kaldı bakalım beğenecek mi : tamam diyecek mi :) Pluvia

Onlar kim tanımıyom

Hercai yazanda benim arkadaşın arkadaşının kardeşimiş

Hayırlısı olsun. Murat bey okuyup beğenirse kendisi söyler. Beğenmezse de bir şey yok! Zaten: Murat beyle tanıştıran yazar arkadaşım, dedi. Beğenirse kendi söyler: yapar, diye! Bana kendi bir şey demedi. O beğenirse o zaman konuşulacak iş :) Pluvia

Sevgili kardeşim,

Yazmak bir tutkudur.Bu tutku kimsenin etkileyebileceği bir durum değildir. Yazmayı seviyorsan asla bırakma. Nitekim Hasan da aynı görüşte yazmayı seven biri olarak.

Ben "Zümrüt Gözlüm "e sayende ulaştım. Teşekkür ederim.Zevkle okumaktayım.

"Bitmeyen Tutku" sahip olduğu duru dil ve kullanmış olduğun anlatım tekniği ile oldukça akıcı bir roman.Ellerine sağlık diyorum.Ikinci cildi de tez zamanda çıkaracağından şüphem yok.

Bu siteye üye olduğum vakit görmüştüm engelli olmanın başarıya mâni olmadığını. Zira burada öyle hayat öyküleri var ki duruşlarıyla başlı başına bir başarı öyküsü hepsi.Nitekim başarınla mutlu oldum.

Rabbim daha nice romanlar ve şiirler nasip etsin.

Ve kardeşim bir gün senin romanın mutlu bitsin.Daima sevgimle kardeşim...

çiğ damlası Güzel dilekler için çok teşekkür ediyorum. Her şey nasip kısmet: selam ve sevgilerimle... :)

Roman okumayı sevseydim, hemen kapardım. Ama edebiyatla hiç aram yok. :) Başarılar dilerim :)

Keşke kitabın ismi bitmeyen umut
Olsaydı o daha çekici
Öyle değil mi Pluvia

O daha çekici başlık isim yani
Tutku nedir anlamamki ☺

*Sevgili* Çok teşekkür ederim abla :) Zorro Tutku: Bir şeye aşırı bağlanmak demek! İstemek demek ! Umut olmuş olsa mantıklı olmazdı! Konu aşk: aşk romanına ve kurgusuna göre isim gayet iyi ! Okuyanlarda aynı şeyi söyledi.

Son düzenleme:
DYakgm.png
[/url][/IMG] Kitapseç com dan 1 tl kargo ücretiyle adresinizde :) Harici tüm kitap sitelerinde :eek:

Artık şafak söktü. İyi geceler dileyemem hurime… Günaydın demek daha doğru ! Günaydın güzelliğin üstadı... Hayatıma renk katan, karanlıklarımı aydınlatan biricik güneşim… Yaşam pınarım…

Bitmeyen Tutku 1.cilt.

Çok şükür ikinci cildinde finalini yaptık; dağlar kalktı üzerimden! Zor oldu ama güzel oldu. Baskıyı bekleyeceğiz artık :)

Hayatta hiçbir şeyi denemeden bilemezsin. Bazen denersin olumsuz sonuç verir. İkinci de başarırsın. Olmadı daha sonrakilerde. Sevgi de böyle bir şey Emrah. Bir kişiyi sevmek değil sevgi. Mutlu oluncaya dek sevmektir. Mutluluğu bulduğun anda da bunun tadını çıkarmaktır. Öyle tek kişiye aşk duyup olmadı diye acı çekmek eskilerin masalları. Şunu asla unutma. Sevdiğin kişi senin gözünde o kadar değerli. Dışarıdan biri için değil. Kendi kendine de değer verdiğin bir şey için hayatını bu şekilde geçirmene gerek yok. İçinde ki o sevgi duygunu tekrar ortaya çıkar. Bir bakmışsın mutluluk seni bulmuş.

BİTMEYEN TUTKU 1.CİLT

LlrNno.jpg
[/url][/IMG] İlk cildin ilk baskısı tükenmek üzere çok şükür :) En çok satıldığı site :)

Gözleri ki gözleri dille anlatmak mümkün değil. Ben bu kadar güzel göz ömrü hayatımda görmedim. Öylesine parlak ki gözleri sanki elmasa bakar gibi hissediyorum kendimi… Tabi iki sefer de hoş olmayan olaylarla sert haliyle gördüm. O haliyle beni bu kadar etkileyen gözleri; birde yumuşak haliyle görecek olsam acaba nasıl bakar gözleri! ? Gözlerimi yumduğum da gördüğüm gözleri var. Yakıcı bakışları yumuk gözlerimde olsa da o haliyle de görmek güzel… Öyle ki bedenimin için ayrıca gözleri yaşıyor sanki…

Bitmeyen Tutku 1.cilt

Emrah Bahadır Vural.

Ölecek miydim acaba !? Ölecek olsam ne olurdu ki: gözlerim onun odasının camında olduktan sonra...

Bitmeyen Tutku 1.cilt

Emrah Bahadır Vural

Artık biten tutku olmuştur demi emrah:D

İyi geceler yeryüzünün biricik hurisi...
En tatlı uyku senin olsun...

Bitmeyen Tutku 1.cilt

Emrah Bahadır Vural

Üst Alt