Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bitmeyen tutku cilt 1&zümrüt gözlüm kitaplarım :)

Hayırlı olsun canım. Rabbim nicelerini nasip etsin inşallah.

Çok teşekkür ediyorum. Finale göre uygun tasarım buydu. :) :eek: Çok kısa bir süre sonra baskısı geliyor inşallah. Selam ve sevgilerimle :)
Bu arada tasarımı kendim düşündüm :) tapasya Pluvia çiğ damlası vilanjik

9YG98r.jpg
[/url][/IMG] Bu güzel ve anlamlı hediye için Ahmet beye sevgiler, teşekkürler :)

2.Ciltten alıntı:Bu şekilde düşünceler halinde ardıç ağacının altında uzanırken: gözlerim Ay’a takılmıştı. Ne de güzel parlıyor; ışık veriyordu: sıcacık yaz gecesine büyüleyici bir güzellik katıyordu. Gökyüzünü kıskanıyordum; o karanlık mavilikleri böylesine güzel bir yıldız aydınlatıyordu: oysaki benim kalbimin gökyüzü karanlıklar içerisindeydi; çünkü onu aydınlatacak en az Ay kadar güzel yıldızım: Zümrüt’üm benim kalbimin gökyüzünden uzakta olduğu için benim kalbimin Ay’ını aydınlatamıyordu: bundan dolayı kalbim karanlıklar içerisindeydi... Kalbimin gökyüzünde en küçük bir ışık yoktu: Zümrüt’üm olmadan da bu can tende oldukça asla aydınlanamayacak ve gökyüzünün ihtişamına kavuşamayacaktı…

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim:)

Daha nicelerine...

Teşekkür ederim. Bakalım 2.cildi de beğenecek misin abla? Bu daha güzel oldu bence. çiğ damlası. vilanjik Teşekkür ederim abim. Amin diyorum. Nice güzel eserlere. :)

Hayırlı olsun abicim hemen alıcam elimde romanım var son 60 sayfam kaldı hemn seninkinide alıp okucam heyecanlanıyorum merakla☺️🙏

Eminim güzel olmuştur. :)

2. baskı demek, bu harika bir haber, tebrikler :eek:

SERAFİM Abi çok teşekkür ederim. :) selda* Hanım çok teşekkür ediyorum ama ikinci baskı değil; ikinci cilt: bu roman seri. :) İnşAllah onu Da görürüz. :)

Alıntı: Zorlu kış öncesi yakacakları temin ettiğimiz için evimiz kara kışta sıcacıktı. Ara sıra kar yağışının durduğu zamanlarda: Murat ağamın hediyesi olan kar suyu geçirmeyen botlarımla köy meydanında volta atıyordum. Soğuk bıçak gibi kesiyordu: ancak sürekli evde oturmak da beni sıktığı için mecburen ara ara dolaşmaya çıkıyordum. Hava da soğuktu; gönlümde! Onu ısıtacak ateşi yakacak olan uzaklardaydı: ancak Halil dayımın dediği söz aklıma geldikçe yanmış yüreğime azıcık ferahlık veriyordu…

Allah'a çok şükür 2.cildin ilk yorumu çok güzel geldi :) Bookstagramımız Aslı'ya sonsuz teşekkürler :eek: Instagram kullananlar EMRAH_b_vural hesabımı facebook kullananlar Bitmeyen Tutku 1.cilt sayfasından takip edebilirler :)

Bitmeyen Tutku 2.cilt alıntı:Artık köydeki deyimle ‘tapikleme’ vaktiydi. Dudaklarımdan mırıldanarak şu sözler çıkmıştı: ‘İyi geceler kalp atışlarımı hızlandıran, düşündüğümde dünyayı unutturan, beni gerçek sevgiye ulaştıran biricik meleğim.’! Köydeki ilk gecemde hatırladığım son cümle buydu! Sonrasında ise uyumuşum sevgili günlüğüm...

Bitmeyen Tutku 2.cilt alıntı: Zümrüt'ümü ardımda bırakmanın zorluğu hepsinden zor gelmişti. Sanki dünyayı sırtıma vermişlerdi de al git demişlerdi. Öylesine zordu ki onun olduğu yerlerden uzaklaşmak... Sık sık yüzüklü kolyeyi çıkararak öpüyordum. Ellerinin değdiği yere dudaklarımın değmesi bir nevi içimi tatmin ediyordu...

Üst Alt