Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bitmeyen tutku cilt 1&zümrüt gözlüm kitaplarım :)

Em7EzB.jpg
[/url][/IMG]

Roman olarak ilk göz ağrımın güzel bir resmi :eek:

Romandan alıntı:Orası öyle ama kimi kız da zamanla hoşlanır. Aşkın türleri vardır. Yaşamadan bilemezsin türünü. Ama evvelce konuştuğumuzu unutma. Aşkın ölümsüz olmasını istiyorsan aşkın kavuşamamak olduğunu ve dengeli sevmeni en iyisi olduğunu asla unutma! Ondan sen de kendini yaşa kızı akışına bırak! İşin en zor kısmını geçtin. Mutlulukla vakit geçir. Yaşa ve gör sadece. Hareketlerine, davranışlarına bak. Bu kız beni tartar mı, tartmaz mı? Bununla ömür boyu yuva gider mi, gitmez mi? Kimsenin lafıyla bu tarz şeylerde hareket edemezsin. Acı da mutlulukta senin. Kızla zaman geçirecek olan sensin. Evlendiğinizde sadece ikiniz olacaksınız. Ona göre çok sıkı adım attırman lazım. Gerçi bu konular sana fırsat verecek olursa ileride detaylı konuşacağımız konular. Şu an platonik olan bu aşkı çift taraflı dengeli sevgiye yâda evleninceye kadar sürecek olan aşka dönüştürmen lazım. Sonrasında gene karşılıklı saygı ve sevginin olduğu bir birlikteliğin olacak.
-Sen nasıl bu kadar eminsin abi! Evliliğin aşkı öldüreceğine!
Bu esnada susamıştım. Arabanın bagajından 2 şişe su çıkardım. Nail abi içmeyeceğini söyledi. Suları içtikten sonra abimin yüzü aydınlanmıştı.
-Emrah, biraz daha su içebilir misin?
-İçemem abi. Tekrar susamam gerekiyor!
-İşte, o da senin olunca istesen de bu kadar sevemeyeceksin delikanlı.
-Bunun su içip doymakla alakası ne abi?
-Şimdi, az önce çok susamıştın. Suya karşı sevgin, isteğin vardı! İçince ne oldu? İsteğin gitti. Yasaklar insana her zaman cazip gelir. Yasak olan kavuşamayacağı şeyleri çok sever. Kavuştuktan sonra da istese de eskisi kadar sevemez. Hedefe bir kere ulaşmış oluyorsun. Senin şu anda susuzluk hissin gittiği gibi oda sana ‘evet’ derse istesen de bu kadar sevemeyeceğini anlayacaksın. çiğ damlası Burayı okurken sevmiş miydin abla? :)

Güzel ve doğru tespitlerdi.
Nail su içmiyor senin ifadenle.Ancak su içtikten sonra yüzü aydınlanıyor demişsin. Orada bağ kuramadım ancak.

Bu esnada susamıştım. Arabanın bagajından 2 şişe su çıkardım. Nail abi içmeyeceğini söyledi. Suları içtikten sonra abimin yüzü aydınlanmıştı.
Sanırım burayı dedin! Ablacığım örneği verecek ve vereceği örnek için fırsat çıkmış; bunun için tebessüm ediyor.

-Emrah, biraz daha su içebilir misin?
-İçemem abi. Tekrar susamam gerekiyor!
-İşte, o da senin olunca istesen de bu kadar sevemeyeceksin delikanlı.
-Bunun su içip doymakla alakası ne abi?
-Şimdi, az önce çok susamıştın. Suya karşı sevgin, isteğin vardı! İçince ne oldu? İsteğin gitti. Yasaklar insana her zaman cazip gelir. Yasak olan kavuşamayacağı şeyleri çok sever. Kavuştuktan sonra da istese de eskisi kadar sevemez. Hedefe bir kere ulaşmış oluyorsun. Senin şu anda susuzluk hissin gittiği gibi oda sana ‘evet’ derse istesen de bu kadar sevemeyeceğini anlayacaksın...
Sonra da bu açıklamayı yapıyor :) Anladın mı ablam :) çiğ damlası
Oradan ben su içiyorum; Nail abi değil: dikkat ablacığım :) çiğ damlası

Deli oğlan onu anladım zaten.Devaminda sana tekrar su icmeni söylüyor. Oradan belli zaten.Yuzu aydinlanma kısmını anlamamıştım. Onu da açıklamışsın, tamam:)

Ne zaman çıkıyor ikincisi?

çiğ damlası Deli oğlan seni çok seviyor :) :eek: Valla teslim ettim; haber bekliyorum! 2 cilt takım olarak basılacak. 1.cildin ilk baskısı 3-4 tane kaldı; onun için yayıncım takım basalım, dedi. Sen direk ikinciyi okursun ya da komple takımı okursun, sevgiler canım :) :eek:

Insallah canım kardeşim:)

Mübarek Ramazan ayında böyle üzücü bir hadiseyle karşılaşmayı istemezdik. 2013 yılında basılmış Zümrüt Apartmanı isimli roman Abdullah Şevki tarafından yazılmış ve içindeki çocuk pedofili barındıran ahlaksız eseri bir avukatın mahkemeye vermesi sonucu ilgili kişi hakkında (bu kişiye yazar demem) tutuklanma ve kitaplarının satıştan çekilme işlemleri yapılmıştır.Ancak daha sonrada serbest kaldı. Bir şair-yazar olarak bu durumu protesto ediyorum. Biz yazarların siz okuyuculara elimizden geldiğince sizlere bir şey katacak eserler üretmeye çalışıyorken bir adamın kalkıp masum çocuklarımıza uygunsuz şeylerin yapıldığı had safhaya ulaştığı şu dönemde böyle şeylerin yazılmış olması ve bunun bugün gün ışığına çıkmış olması da şüpheleri beraberinde getiriyor. Acaba ülkemizde pedofili sorununun nedeni bu şekilde yazılanlar mı sorusunu akla getiriyor. Bizlere de düşen görev öncelikle kendi okuduğumuz kitapları sıkıca inceledikten sonra okumak ve kendimizin emin olmadığı kitapları çocuklarımıza okutmamaktır. Böyle bir şeyin tekrar yaşanmaması dileğiyle. Saygılarımla.
Şair-Yazar: Emrah Bahadır Vural.
Not:Çocuk Pedofili yazan yazarlar için protesto yazısı.

Çok şükür ikinci cildinde bitti. Baskıya gidiyorsun :)

M1P76M.jpg
[/url][/IMG] İkinci ciltten :) :eek: Baskı öncesi tanıtım amaçlı paylaşıyoruz :)

İkinci cildimiz çok yakında basılıyor. Hayırla gelsin :)

Buluştuğumuz gün üzerimde olan kırmızı tişörtümü ise bir poşetin içine ayrıca koymuştum. Oda hep aracımın içinde duruyordu. Onu artık giyemezdim. Onun kokusu ve gözleri en çok ona değmişti. Yanımda yoldaşım olarak benimle gelecekti. Onun kokusu sinmişti. Artık yıkayamazdım. Sadece yanımda tutabilirdim. Kokladıkça günışığımın kokusunu içime çekecek ve hasretiyle ciğerimi dağlayacaktım. Tekrar ne zaman görüşürdük? Onu da bilmiyordum. Bildiğim tek şey bir an önce İstanbul’u terk etmekti. Artık buralarda duramazdım. Yüzüklü kolye ve kırmızı tişörtle yola revan olacaktım. Onun ellerinin değdiği şeyler yokluğunda bir nevi beni avutacaktı…

Bitmeyen Tutku 2.cilt. çiğ damlası ablam nasıl :) Deli oğlanın ikinci romanından bu :D

Tamam kardeşim. Biliyorsun merakla bekliyorum :)

Tamam kardeşim. Biliyorsun merakla bekliyorum :)

Biliyorum ablam. Deli oğlan bunu da bitirdi. Peşine az dinlendikten sonra yeni kitaba başlarız. Kapak resmi çok tatlı; küçük bir düzeltme olacak. Sosyal medya çökünce sabaha kaldı. Atarım gelince :)

Tamam canım. :) Hayırlısı ile nice kitaplara inşallah.

Kitaplarınız neler isimleri acaba OĞUZATAY☺️🙏BNDE alcm kitabinizi Allah nasip ederse ☺️🙏hayırlı olsun inşallah

tapasya Merhaba çok teşekkür ediyorum. :) Şiir kitabımın ismi Zümrüt Gözlüm: ancak o resmi baskı olmadığı için internet üzerinden satılmıyor. Hatıra baskısı oldu. Daha sonra yenilenmiş olarak İsbn li resmi baskı yapılacak.
Romanımın ismi Bitmeyen Tutku. 2. ciltlik seri roman. İlk cildi basıldı. Kitap seç com dan alabilirsiniz. Emrah Bahadır Vural Bitmeyen Tutku cilt 1 diye yazarsanız çıkar. İkinci cildi de çok kısa bir süre sonra inşallah çıkacak. Buradan bilgi vereceğim. İlginize çok teşekkür ediyorum. Sağ olun. :)
https://www.kitapsec.com/Products/Bitmeyen-Tutku-Emrah-Bahadir-Vural-Ates-Yayinlari-343240.html Bu arada son 1 adet kaldı, burada. Kargosu ücretsiz.

Çok teşekkür ediyorum hayırlı olsun senin adına 🙏☺️hemn bkıcm ama başka badılmıcak mı ilk romnanınız peki

Çok teşekkür ediyorum hayırlı olsun senin adına 🙏☺️hemn bkıcm ama başka badılmıcak mı ilk romnanınız peki

Elbetteki basılacak da daha ikinci cilt çıkmadı. İlk cilt çok beğenildi. (@emrah_b_vural Instagram kullanıyorsanız buradan yazar hesabımı takip edebilirsiniz.) İkinci cildinde beğenilmesi durumunda sonraki baskı takım olacak. Yani şu an ilk cildin basılması söz konusu değil. Diğer sitelerde de 3-4 adet kaldı. Ben alma ihtimalinize karşı ekstra kargo vermeyin diye bu siteyi önerdim.
Yani sonraki baskılar ikinci cildin durumuna bağlı. Oda tutarsa çabuk giderse sonraki baskılar da çabuk olur; ağır giderse ağır olur.

Hayırlı olsun kardeşim rabbim bol kazançlar versin 🙏☺️

Tutkulu aşkın simgesi kırmızı gül ve asaletin rengi siyah fon.Zevkli bir seçim yapmışsın Emrahcığım :)
Başarılar dilerim.

Üst Alt