Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Ben 30.10.2017 pazartesi işlemleri başlatıyorum 30.31ekim 2 günüm var umarım yetişir

allahın izniyle seneye bu zamanlar emekliliği hak ediyorum.

Emeklilik gününe 100 günden az kalanlar buraya.

Emeklilik gününe 100 günden az kalanlar
LÜTFEN BURADA TOPLANALIM.
100 GÜNDEN AZ OLAN ŞAFAGIMIZI BURAYA YAZALIM.

2236 ssk + 1125 em.san =3361 PRİM GÜNÜ

ş a f a k .........379 GÜN

kısmetse yarın ilk maaş ı alacam 961 tl maaş baglanmış

5 Ekim 2017 hak ediyorum
Ama ben 30 Ekim pazartesi günü
Başvuru yapacağım maaş 1 Kasım'da
Başlıyor Muş doğrumüdür saygılar

1 şubat itibarıyla emekli oldum arkadaşlar..iş yerim kabul etmediği için ayrıldım..boş boş vakit geçmiyor..eğer iş yeriniz kabul ediyorsa tavsiyem çalışıp hem emekli maaşınızı hemde çalıştığınız aylığınızı alın derim..tabi isterseniz..gerçekten zaman geçmiyor..

engelli emekliliği maşşı nekadar alıosunuz bnm 100de45 raporum var 7 yıl sonra bende emekli olucamda

2242 ssk + 1125 em.san =3367 PRİM GÜNÜ

ş a f a k .........373 GÜN

Şafak 14 hayırlısı bakalım(8 ekim 2017) kısmetse hemen başvuracam iş yerimden de onay aldık bakalım inşallah çalışmaya devam

Hayırlısı ile bi emekli olalım bakalım duruma göre bakacağız artık

[FONT=Tahoma]2207 Gün 4A + [/FONT][FONT=Tahoma]937 Gün 4C + Askerlik. Durum nedir bilmiyorum :D[/FONT]

benim de sorum olcak benim

4A Hizmet Dökümü

İlk İşe Giriş Tarihi
11.07.2011 YAZIYOR LAKİN,

İLK SİGORTA YATIŞ TARİHİ 04.07.2013

BENİM EMEKLİ OLMA YAŞIM KAÇ ? VE emekli olduktan sonra gün bekleyecekmiyim ? 50 küsürlere kadar .
Ve emekli olunca İKRAMİYE olarak ne alırım SON 1 yıl ASKARİ ÜCRETTEN YATTI... ??????????????????

2249 ssk + 1125 em.san =3374 PRİM GÜNÜ

ş a f a k .........366 GÜN (SENEYE BUGÜN İNŞALLAH)

Üst Alt