Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

3722 prim gün
şafak:::::::::8 GÜN
ARTIK TEK BASAMAĞA DÜŞTÜM.

Bakıyorum burdaki mesajlar eski yıl 2018 benim safak 270 hade hayırlısı

Yarın sabah evrakları veriyorum rabbim herkese nasip etsin

yeni üyeniz olarak sitede emegi geçen ve üyelere selamlar.
Temmuz 2018 de tam teşekküllü rapor vermeye yetkili sakarya yenikent devlet hastanesinden %73 sürekli raporumu aldım sgk sakarya şubesinden malulen emeklilik için başvurumu yaptım
sakarya sgk malulen emeklilik için şaetlarımın uydugunu dilekçemi kabul ettii .Fakat elimdeki raporu bütün kumlar kabul etmesine ragmen
SGK kabul etmedi ve seah sakarya egitim araştırma hastanesine sevk etti 2ay süren süreç sonucu 24 eylül 2018 de heyete girdim eksigi yok fazlası var diim heyette oran yok biz evraklari sgk yolluyoruz 3 ayiçinde sonuçlanır dediler hayırlısıyla bekliyorum herkesin gönlünce olması dilegiyle

Bugün Sgk da emeklilik için imza verdim.

Bagkurdan 4900 gün için ne kadar maaş bağlanacak bakalım.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13 eylül engelli emeklilik müracat ,1 ekim başlangıç ve sıfır gözükmekte her şey şu an...allah herkese nasip etsin sağlıkla yemek nasıip etsin..

3.738 prim gün
ŞAFAK YOK

BUGÜN 15 Yıl, %80 vergi indirimi ve 3.738 prim gün ile SSK dan emeklilik için Sosyal Güvenlik Kurumuna müracaatta bulundum ve tarafıma TAHSİS NUMARASI yazılı kağıt verdiler. Artık E-DEVLET sitesinden takip edeceğiz.

Primlerim
S.S.K.KURUMU.. : 2613 Gün
EMEKLİ SANDIĞI: 1125 Gün

TOPLAM: 3.738 gün prim

Bakalım ne kadar maaş alacağız.

ayDÜNYAvazo...hocam hayırlı olsun şimdiden...yalnız moralini bozmak istemem ama..bana 88 giriş 5661 prim ile 1304 tl alırsın dediler..senin primlerin üst den yattıysa falan bilemem tabi ki..

deathless

Senin EMEKLİ SANDIĞI
Hizmetlerin yoktu sanırım.
Senin maaşından yüksek
Olurmu orasını bilemem doğrusu.

Kimsenin morali bozulmasın,
Sadece benim değil.

Slm hocam ben is kazasi sonucunda %27.5 calisma kaybi olan biriyim 1990 sigortali olma tarihim ve suan itibariyle 4300 gun sigortam var bizlere normal emekli olmak icin bir iyilestirme varmi birde gv kesintilerinde bizde diger sigortalilarin durumundamiyiz dogum tarihim 1971 tsk

ne zaman emekli olurum

işe giriş 1 ağustos 1985 ama günüm yok 1987 de prim yatırılmaya başlanmış

Arkadaşlar Merhaba,
Vergi İndirim belgem geldi. SGK dan, Emekli olabilir yazısı almak için muracaat gerekiyor diye düşündüm. SGK dan tanıdığım bir yetkiliyi aradım. kendisi dediki, sizin belge almanız tyeterli değil, daha kabul edilmiş emekli olabilirsin anlamı taşımaz. Bir de SGK nın sağlık kurulu değerlendirecek gibi birşey söyledi. Böyle birşey var mı?
Vergi İndirim belgesi alındıktan sonra SGK prosedürü ile ilgili bir bilgi aktabilirse bilenler sevinirim. Belki daha önce yapılmıştır ama bulamadım.
Selamlar

şu an emekli olabilirim,ama 25 yıl yapıp emekli olmayı düşünüyorum.25 yıla 1016 gün kalan süre.

11.09.2018 tarihinde emeklilik için başvurumu yaptım. Hala sonucu bekliyorum. (Vergi indirimini 2012 yılında almıştım bu arada)

Evet arkadaşlar maaşım bağlanmış darısı bekliyenlerin başına

yezorbaz..hocam sonucu bekliyorum derken e devlet de çıkmadımı bilgilerin..bende 13 eylül de müracat ettim e devlet de çıktı benimkiler maaşım ek ödemem falan..?

Üst Alt