Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

En sonun da bağlandı ama daha maaş belli değil 22 sinde diyor daha yatmadı

Umarım beklentiler yüksek değildir.Ben 7200 gün ile 2140 TL alıyorum.Primlerim son 8 sene Asgari ücretin 2.5 katı yattı.

3669 prim gün

şafak::::::::::::::::::::::::::::::::::63 gün başkada yok

çok şükür primlerim doldu.

Artık son 2 AY.

ENGELLİLERE ENGEL OLAN BİR SİSTEM
13.07.2018 emeklilik başvurusu
17.07.2018 vergi dairesine yazı yazılmış
26..07.2018 başka bir ildeki hizmet birleştirmesi için o ile yazı yazılmış İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ 2. EMEKLİLİK İŞLEMLERİ (YAŞLILIK) Gelen Evrak Beklemede
30.07.2018 İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KADIKÖY SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ Gelen Evrak Kayıtlı

BU ARADA BENİMLE AYNI GÜN BAŞVURAN NORMAL EMEKLİ ARKADAŞLARIN EMEKLİLİK İŞLEMLERİ BİTMİŞ..MAAŞ VERİLERİNİN GİRİLMESİ BEKLENİYOR...NE YAZIK HALA KURUMLAR ARASI YAZIŞMALAR DEVAM EDİYOR...
EVET ENTERESAN BİR DURUM SİZE VERĞİ İNDİRİMİ İLE EMEKLİ OLUR YAZISI VERİYORLAR ONDAN SONRA VERĞİ DAİRESİNE SORUYORLAR..BU KADAR MEVZUATA GEREK VARMI..BİR KURUM DİĞER BİR KURUMA GÜVENMİYOR..E TEBLİĞATA RAGMEN....

Moderatör tarafında düzenlendi:
06/07/2018 gün doldu bankadan emekli oluyrum, ssk dan olsa banka da devam edecektim.

emir79
Emekliliğiniz hayırlı olsun. Allah güle güle yemek nasip etsin. Lütfen arkadaşlar emeklilik maaş bilgilerinizi ilgili forum bölümüne yazar iseniz çok faydalı olur. Maaş Ssk/ bağkur giriş pirim gününüz v.b. gibi yazabilirseniz çok faydalı olur teşekkür ediyorum.

Şafak 10. 15 Ağustos 2018 tarihinden sonra istediğim herhangi bir anda emekli olabileceğim. Muhtemelen 1.5 sene sonra da emekli olurum.

şafak aslında 0, ama başvuru için sgk ya işlemesi mi gerekir geçen ayın bu ay çalıştığım günler emin olamadım... işlemesi gerekirse eylülün 23 ü gibi desek 43 oluyor şafak... :) bunda aslında nasıl davranmam gerekir? işyerinden çıkışı alarak başvuru yapabilir miyim? sgk ya yatmadı ama çalıştım şuana kadar diye.

3685 prim gün

şafak::::::::::::::::::::::::::::::::::46 gün başkada yok

Artık son 1 BUÇUK aY.

yüzde 57 vergi indirim almışım dün telefonla öğrendim..gün yıl prim tamam...işyerime evrağın postalanması işden çıkış almam sgk ya müracat etmem ve beklemem....ne kadar a tekamül ediyorsa şafağım odur:)...darısı bekleyenlerin başına ve herkes için hayırlısı olsun..

Selamlar Ben %42 raporla vergi indirimi aldım 09.07.2018 sgk başvuru yaptım ve bekliyorum çok sancılı bir süreç 95 gün de vergi indirimi geldi araya 1 seçim 2 Bayram girdi ve ben hala bekliyorum istanbulda işler yavaş ilerliyor sanırım eylülde maaş bağlanır inşallah

Çok şükür şafak 25 darısı bekliyenlerin başına

3691 prim gün

şafak::::::::::::::::::::::::::::::::::40 gün başkada yok

Artık 1 BUÇUK AYDAN DÜŞTÜ.

Minikmert...aynen istanbul o konuda nüfus yoğunluğundan dolayı maalesef şansız..benim raporda 1 haziranda gitti ankara ya 3 ay oldu daha sisteme eviss e düşmedi,gerçi telefon la öğrendim yüzde 57 ile onaylanmış da işte gene de insan resmi olarak görmek istiyor işlemlere başlamak için...hepimiz için hayırlısı olsun.

2021 yılında 19 yılımı dolduruyorum ve 2689 gün kalıyor geriye Allah yardımcımız olsun.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3694 prim gün

şafak::::::::::::::::::::::::::::::::::37 gün

Artık 1 BİR AY 1 HAFTA

Vergi indirimi için beklemek çok sıkıntı şimdi ise sgk emeklilik sureci daha beter

3697 prim gün

şafak::::::::::::::::::::::::::::::::::34 gün

Artık SON 1 BİR AY 4 GÜN

erckrgzl

1-Hayır, çağrılmazlar.
2-Evet maaşlar düşük 2008 den sonra ABO %60-70 lerden %30 lara düştü.

Üst Alt