Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

MaluLen emeklilik için SGK dan görüş istedim. SGK nın görüşüne göre şafağım 3 gün ancak ben malulen emekli olmayacağım. Erken engelli emekliliği için başvuracağım onun için daha çok çalışmam lazım ;)

2432 ssk + 1125 em.san =3557 PRİM GÜN

EKSİK PRİM:::::::::::::43 GÜN.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::176 GÜN BAŞKADA YOK.

2435 ssk + 1125 em.san =3560 PRİM GÜN

EKSİK PRİM:::::::::::::40 GÜN.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::173 GÜN BAŞKADA YOK.

Arkadaşlar emekli olduğunuzda Emeklilik bilgilerinizi SGK pirim (v.b) Maaşınızla birlikte ilgili emeklilik formu bölümüne yazarsanız bizler için çok faydalı olur teşekkür ediyorum...

Herkese merhaba
18.05.2018 de emekli olacağım allah izin verirse
1.sorum çalışıyorum ayın 18 inde hemen dilekçe vermek daha iyi olur yoksa ay sonunu beklemek mi
2. Sorum ne kadar maaş alabilirim

2440 ssk + 1125 em.san =3565 PRİM GÜN

EKSİK PRİM:::::::::::::35 GÜN.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::168 GÜN BAŞKADA YOK

2448 ssk + 1125 em.san =3573 PRİM GÜN

EKSİK PRİM:::::::::::::27 GÜN.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::160 GÜN BAŞKADA YOK

yahu arkadaş şafak mafak bir halt kalmadı iş yerine emekliden sonra devam edeyim dedim yok dedi ee şirkette başka emekliler var dedim. Onlar torpilli dediler bu ne saçma sapan hayat ya. Senin personeline bir iyiliğin dokunsun aidiyetlik duygusu artsın ama yok olmaz ...... Offf be arkadaşlar sıkıldım yaa, nereden para arttırcaz nasıl geçinicez araştırmaktan kafada saç kalmadı .....

2469 ssk + 1125 em.san =3594 PRİM GÜN

EKSİK PRİM:::::::::::::6 GÜN.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::139 GÜN BAŞKADA YOK

2475 ssk + 1125 em.san =3600 PRİM GÜN

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::133 GÜN BAŞKADA YOK

ÇOK ŞÜKÜR PRİMLERİM DOLDU.

Emeklilik başvurusundan sonra beklemek bu süreçten daha sıkıcıymış.20 gün oldu hala gelen bir evrak yok

bağkur engelli emeklilik için 750 günüm var.

Hepimize inşallah hayırlı emeklilikler nasip olsun.

750 gün 380'e indi, buna da şükür.

şafak: 380

Son düzenleme:
3601 prim gün

şafak::::::::::::::::::::::::::::::::::132 gün başkada yok

çok şükür primlerim doldu.

3604 prim gün

şafak::::::::::::::::::::::::::::::::::129 gün başkada yok

Arkadaşlar hayırlısıyla bugün oldu inşallah.Benim size şöyle bir sorum olacak :Bugüne yetiştir ki Mayıs maaşını da alabil ve ayrıca ikramiyeden de faydalan dediler sigortada.Yetiştirmek için vergi dairesine gidip vergi indirim yazıma hızlıca cevap vermelerini rica ettim ve işlemler bitti.

bu fotoğrafa bakarak şimdi ben Mayıs maaşını alıyor muyum.Nezaman maaş bağlanır veya ek ödemem ne zaman görülür.

3WxTkH.jpg

Prim çoktan doldu günümün dolmasını bekliyorum 650 günüm kaldı.

3610 prim gün

şafak::::::::::::::::::::::::::::::::::122 gün başkada yok

19 yıldır devlet memruyum memuryide girişim 1998. Yüzde 40 la emekli olablirmıyım vergi indirimnden faydalanmıyorum

Üst Alt