Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

2018 mart 1 emeklilik dilekçe si vereceğim şafak 08

Devlet memuru olarak SGK dan engelli erken emekli olup olamayacagim ile ilgili kurumuma dilekçe verdim.kac günde cevap geliyor bilen var mı?

Yardimci olursaniz sevinirim benim koldan %57 raporum var biryildirda seker hastayim vergi indiriminden faydalaniyorum...emeklilik icin basvuru yapsam olumlu olurmu...yani %80 lere yukseliyor raporum bu oran ankarada erken emeklilik icin dusurulurmu

2389 ssk + 1125 em.san =3514 PRİM GÜNÜ

EKSİK PRİM GÜNÜ:::::::::::::86 GÜN EKSİK.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::219 GÜN BAŞKADA YOK.

Emeklilik çok güzel bir duygu fakat maaş çok az Engellinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla biraz daha iyileştirme yapılsa gerçekten iyi olacak

Emekli olan arkadaşlar lütfen ne kadar maaş alıyorum formuna pirim günleri, sgk başlangıcını ve maaşlarını yazarlar ise emekli olacak arkadaşlar için çok faydalı olacaktır teşekkür ediyorum...

2392 ssk + 1125 em.san =3517 PRİM GÜNÜ

EKSİK PRİM GÜNÜ:::::::::::::83 GÜN EKSİK.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::216 GÜN BAŞKADA YOK.

İş hayatımda tam 18 yıl geçti,bu 1 gün 18 yıl gibi geçiyor:D

saynz...öncelikle hayırlı olsun..erkenmi normal emeklilikmi?..son gün derken yarınmı müracat edeceksiniz emeklilik için?

2396 ssk + 1125 em.san =3521 PRİM GÜNÜ

EKSİK PRİM GÜNÜ:::::::::::::79 GÜN EKSİK.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::214 GÜN BAŞKADA YOK.

Teşekkür ederim vergi indirimi ile emeklilik 18 yıllık çalısma sürem doluyor primlerim dolu zaten hemen emeklilik için múracat etmiycem bu ay sonu başvurmayı düşünüyorum.

2401 ssk + 1125 em.san =3526 PRİM GÜNÜ

EKSİK PRİM GÜNÜ:::::::::::::79 GÜN EKSİK.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::209 GÜN BAŞKADA YOK.

2405 ssk + 1125 em.san =3530 PRİM GÜNÜ

EKSİK PRİM GÜNÜ:::::::::::::70 GÜN EKSİK.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::204 GÜN BAŞKADA YOK.

2412 ssk + 1125 em.san =3537 PRİM GÜN

EKSİK PRİM:::::::::::::63 GÜN.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::197 GÜN BAŞKADA YOK.

bir kaç gün içinde belli olacak, malulen emeklilik red veya kabul.

hayırlısı neyse o olsun...

malulen olmazsa engelli emekliliğe başvuracağım, orda 720 gün prim eksiğim var, isteğe bağlı ile eksik primleri ödemeyi düşünüyorum, yani B planım var, geç olsa da her kapı emekliliğe çıkıyor.

Emeklilik icin gün sayıcamda ben,sonradan engelli oldum nasıl hesaplanıyor bilmiyorum!!!!!!! internetde sağlıklı bir şey bulamadım.

internetten sgk sayfasından veya sgk uzmanlarından öğrenebilirsin, en iyisi sgk ya gidip uzmanından sormak.

2416 ssk + 1125 em.san =3541 PRİM GÜN

EKSİK PRİM:::::::::::::59 GÜN.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::193 GÜN BAŞKADA YOK.

2425 ssk + 1125 em.san =3550 PRİM GÜN

EKSİK PRİM:::::::::::::50 GÜN.

ŞAFAK::::::::::::::::::::::::::::::::::183 GÜN BAŞKADA YOK.

Üst Alt