Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Vergi indirimini iptal etsem emeklilik dolma süresi değişimi acil yardım lütfen

Taseronum kadroya geçiş yapacam yıl ve prim doldu yaş 35 çok sıkıntı dayım

2348 ssk + 1125 em.san =3473 PRİM GÜNÜ

ş a f a k .........265 GÜN

An itibariyle tahsis talep beyan formunu verip emekliliğe ilk adımı atmış bulunmaktayım siteye kayıt oldugumgunden bu güne yol gösteren bilgilendiren yardımlarını esirgemeyen başta forum yöneticilerimiz olmak üzere tüm arkadaslarima çok çok çok teşekkür ederim sağolun varolun.hep buradayım burada olacağım sormak istediğiniz ne varsa hazırım Allah hepinizden razı olsun

Hayırlı olsun inşallah Allah iyi günlerde harcamayı nasip etsin darısı bizim başımıza

Şafak 51

Peki arkadaşlar emekli olup düşük maaş almak doğrumu hakkımız nolcak 700_800tl maaş diyorlar bununla gecinilirmi

İlerde bi kanun değişirse çalışmamız faydalı olur inşallah yoksa zor

2350 ssk + 1125 em.san =3475 PRİM GÜNÜ

ş a f a k .........263 GÜN

Merhaba değerli arkadaşlar,2.5 ay sonra emeklilik için müracaat edeceğim.aylık ne kadar maaş alacağım bilgi verirseniz sevinirim.

Sadece kimlik fotokopisi verdim ben 1 ay önce den dosya larimi toplattim maliye ile yazışmaları yaptıkları için sadece iş tahsis talep formuna kalıyor oda 5 dakika sürüyor

2354 ssk + 1125 em.san =3479 PRİM GÜNÜ

ş a f a k .........259 GÜN

AYDINYAVUZ

Ne zaman emekli olabilirim müracaatı yapın onlar hem farklı illerden girişleriniz bagkur girişlerini toplayıp maliye ile yazismayida yapıyorlar gününüz geldiğinde bunlar dosyanizda hazır oluyor

AYDINYAVUZ

Evet var emeklilik servisine kimlik fotokopisi ve vergi indirim belgesi yazısıyla başvurun onlar gerekli işlemleri yapıyorlar

2361 ssk + 1125 em.san =3486 PRİM GÜNÜ

ş a f a k .........252 GÜN

Aydın yavuz calisiyormusun bekliyorsun sigortalı calisiyirmusun

Şafak 003 allah kısmet ederse 31.01.2018 tarihinde tahsis talep formunu dolduracağım...

Üst Alt