Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Şafak 40 nasipse :)

Askerde bir gün bile şafak saymayan ben emeklilik için şafak sayıyorum :)

piriminizi derece ve kaç yıllık ken emekli oldugunuzu ayrıca ele geçen ve toplu tazminat kaç tl alındı şeklinde yazılırsa daha tatmin edici olur bende bekliyorum inş 8 ayım kaldı

Uzatmalarda Şafak 22....

Arkadaşlar kurumuma 16 ocak 2019 tarihinde emekli olcağım emekli dilekçemi cuma günü yazıp verdim.kurumumuzca oluşturulan bu matbu dilekçemizi ankara genel müdürlüğümüze ebays üzerinden gönderildi.evrağın aslı ise salı günü ellerinde olur..bundan sonra yazışmalar başlar..

Darısı başımızaa diyelim..raporum kabul edilse aslında 160 gün de çabuk gecer hatta doğum bprçlanması ile emekli olurum..[emoji120]rabbim büyük

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emekli olanlarda agız tadıyla paraları yemeniz dileğimle..

egemat1

Raporum var 45 oranında ama ben sosyal yardımlar için almıştım emeklilik işleri için sanırım kullanılmıyor [emoji22] herşeye yeniden başlamak zor..

denizmm...amin cümlemize inşallah..umarım siz de işlerinizi halleder olursunuz bir an önce kolay gelsin..

Niye emekli oluyosun daha çok erken çalıssaydın..artık işyerimdeki insanlara niye emekli olacağımı anlatmaktan sıkıldım ya..sağlık diyorum..hımmm öyle mi diyolar sonra iki dakka sonra bi daha sil baştan soruyolar.şunu anladım bizi anlamadıkları kesin

Sanırım bazı insanlar ölene kadar çalışmayı yada koltuğuyla beraber mezara gitmeyi hayatlarına şiar edinmişler

TEKYÜREKLER

Cidden haklısınız insanlara bişey anlatmak zor çünkü görünüşte bir sıkıntım yokken aslında yıllardır hem şeker hemde kalp rahatsızlığım var inanın artık insülün taşımaktan ve diğer ilaclarımla dolaşmaktan utanıyorum kimse inandırmak zorunda değilim ama hastanelerde günlerce bu yüzden yatan kişi kadar kimse bilemez ve ilaçlara bağımlı yaşamakk zorluğunu..
Ben emek verdim yıllarca ve gece gündüz vardıyalı çalıştım
sadece bana ait olanı istiyorum az yada çok..
Hakettiğimi düşünüyorum ..er yada gec bende ve benim gibi insanlarda umarım kazanırlar davalarını..

denizmm

Çok teşekkürler..size de geçmiş olsun..aslında utanması gereken bizi anlamayanlar..bizler hakettiğimi istiyoruz ne fazlasını ne eksiğini

Valla şafak 23 umarım sorunsuz bi şekilde emekli olurum. tek kafama takılan maaş ne çıkıcak ? 500-600 tl diye korkuyorum. :(

bizi anlamayanlar, herhalde erken emekli olarak milletin hakkını falan yediğimizi düşünüyorlar komik bir şekilde!?...keşke beyin kanaması geçirmeseydim de zamanında olsaydım ama allah ın ilahı taktiri yazımız böyleymiş...ki kaldıki haketmeyen yani hastalığı daha hafif olanlara da zaten emeklilik vermiyorlar,biz hak ettik ki olduk....zaten neyin hak edişi hastalık bu ya!

@selo_selo07
Amin ..
Tebrikler umarım maaşda beklentinize görede olur..

@HakanEs26
Cidden o kadar az mı yaa [emoji22] inanamıyorum resmen ölmeyin ama sürünün diyorlar..

@deathless

Allah korusun öyle demeyinde..sükür haketmişiniz emekliliği..

Ne demişler damdan düşenin halini..
Damdan düşen anlarmışş...

2008 öncesi engelli memur kadrosunda işe girmiştim 1999 yılında..hizmetim 19 yıl 7 ay oldu..memur emekli maaşım tahmini 2400/2600 tl arası diye hesapladım.derece kademem 1/1.. ve ek göstergem 2200 de.üniversite mezunuyum.bakalım emekli maaşım ne olcak bu rakamlardan arasında olcak

TEKYÜREKLER

İnşallahhh gönlünüzdeki olurr [emoji122][emoji120] vallaa 500 600 diyince korktum acıkcasıı ben 1000 en az diye düşünmüştüm [emoji2957]

denizmm

İnşaallah sizinde gönlünüze göre olur..ocak 16 da emekliyim bakalım kesin emekli maaşım ne kadar bağlancaksa burdan sizinle paylaşcam..tek dezavantajımız bizim diğer memurlar gibi hizmetimiz fazla deil...sizin emeklilik durumunuz nasıl..hizmetiniz kaç yıl..memur mu yada ssk lı mısınız yada

TEKYÜREKLER

Aminnn [emoji120]
Afiyetle yiyin paracıkları..
Ben 7 ay 1997 girişliyim
Ssk 3291
Bagkur 468 gün var
2 gündür çalışıyorum ssk başlandı
engel oranım 45..
Ben kisisel başvuru yaparak aldım sağlık raporunu..
Bu hafta içi kuruma giderek raporumun gecerli olup olmadığını sorgulayacam..
Artık ona görede bir yol çizerim diyorum..
Bu site sayesindee öğreniyorum herseyi allah razı olsun hepinizden..

Üst Alt