Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Arkadaslar emekli oluncada yuzde kac oranla ne kadar maas baglandigini yazar insallah buraya :)

Surec hakkinda bilgi verirmisiniz arkadaş lar..emeklilik gelince sirasiyla ne yapiyoruz..once is yerine bilditecegiz

zaman geçiyor gibi ama beklemekle gün gün saymakla da geçmiyor gibi şafak 488

arkadaşlar torba yasası çıktığında tarım sigortası ödeyenler emekli olacak mı babam için soruyorum

sgk evrak kayıt sıstemınden öğrendığım kadarıyla maaş servısıne evraklarım gitmiş önumuzdekı ayın 25 den sonra maaş bağlanacakmış görevlı memurun söyledığı kadarıyla uzun bekleme suresıne 1 ay daha eklendı hayırlısıyla o bu gunlerde geçer ALLAHIM herkese nasip eylesın

bügün dilelçemi verdim .benden hiç bişey istemedile. memura sordum vergiindirimi dilekçemi koyayımmı diye mumur hanımefendi fotokobisi vere bilirsin dedi hepsi bu. işallah hayırlısı olur

hayırlısı olsun..işyeirnden herhangi bir evrak istedilermi..peki..sadece sgk daki dilekceyımı doldurdun arkadasım...bende 10 gün sonra başvuracam.

:confused:ugur hayırlısı olur işallah. musabeçi arkadaşla gittim. sedeçe işten çıkışımı verdim hepsi bu.başkada bişey vermediler.şimdi ben nerden takip edebilirim

tesekkurler tez zmaanda sonuclanır ınsallah

Merhabalar
30/09/2014 sabahı emeklilik müracaatımı başlatıyorum
Allah herkese nasip etsin dileklerimle.

Peki bu işyerinden çıkış alınca tazminatımızı nasıl alacağız?

Sigorta size bir kağıt veriyor ugir emekli olur tazninatını almaya hak kazanmıştır diye, bunu işyerinize teslim ediyorsunuz, ikramiyeniz ödeniyor.

Dilekçenizi verdiğiniz gün memura söyleyin size yardımcı olacaktır.

30/09/2014 tarıhı ıtıbarı ıle ssk ya emeklılığım ıçın muracat ettım allah herkese nasıp etsın aynı ışyerındede çalışmaya devam edıyorum çok mutluyum

emeklılık ışlemlerım 1,5-2 ay surer dedıler bakalım hayırlısı. :rolleyes:

Hayırlısı korkut benim 27 gün sürdü işlemler :)

:)hayırlı olsun arkadaşlar .çalışmayı düşünmüyorum biraz dinleneçem

e devlete baktığımda maaş bağlanma oranı ne zaman bağlandığı yazıyor ama ne kadar maaş alacağım ne zaman alacağım görünmüyor acaba nedendır ..

son 7 ...ama malesef biraz daha uzayacak bayramdan sonra hastaneye yatacagım ne kadar kalacagım bılmıyorum.Artık cıktıktan sonra basvurumu yaparım.

e devlette maaş bağlandı olarak gözükuyor ama ne kadar olduğunu belırtmıyor ek ödeme tutarı 153.13 01 /7/2014 tarıhınde başlamış maaş çekme tarıhı ayın 18 olarak gözükuyor tahmınen ne kadar maaş bağlanır arkadaşlar maaş bağlanma oranı %60

2005 Nisan girişliyim yasaya göre 4400 gün benim de 3460 olmuş. Kaldı 10 sene geçer mi bilmiyorum :))

Üst Alt