Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

2001ssk girisliyim 62gun oradan, 2004 ocaktan bu yana bagkurluyum 4100 oradan var prim olarak tamam %50 rapor la 2017 ocakta inşaAllah basvurumu yapacagim.
Şafak 360

Arkadaşlar biraz sakin.
Emekli maaşı hesabında hata yok. Devlet temmuz 2015 te seyyanen zam vermişti emekli olanlar bu haktan faydalandı. Benim gibi olamayanlar ise maaşları tekrar eski statüye döndü. Devlet Ocak itibari ilen tekrar seyyanen zam verdi. Emekli maaşları yattıktan sonra bakın gene bir yükselme görüceksiniz ama oda bu yıllık 2017 emekli olucaklar gene faydalanamıcak.

Yıl hesabında ise hata var. Edevlet tekrar hizmet dökümünde değişikliğe gitti. İlk işe giriş en üssteydi onu en alta aldı son yatan pirim en alttaydı en üste aldı. emekli-maasi.com sitesinin kodlaması tekrar düzeltilmesi gerekli. Yıl olarak sorun yok yani önceki emeklilik yılınız neyse o tarih geçerli.

teşekkürler ümit kardeş baya bi sıkıntı yapmıştım sgk sitesinde 1120 çıkıyordu emekli com da 1275 tl çıkıyordu yılbaşından 1 gün önce şimdi duruma bakılırsa bu çıkanların altındamı alırım pirim 5530 kazanç 275000 tl emeklilik tarihi 21,08,2016

biraz önce sgk sitesine baktım yılbaşı öncesi 1100tl di bu rakam birkaç gündür 893 tl di şimdi 931 tl olmuş bu düzeltilmiş halimi öyleyse çok büyük zararımız var 170 tl gibi bir rakam var ortada bukadar zam verilmedi bu kesilen mebla fazla deilmi OTURAN BOĞA yorumlarsan çok sevinirim

Bu sgk emekli maaşı hesaplamada rakamlar hala düşük çıkıyor bu rakamlar normale bu ay içerisinde dönermi bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa seviniriz

Ümit Kurtuluş

Umit Selam,Benim emekliligim dolduguicin sormak istiyorum bu seyyanen zam durumu ben bu yil emekli oldugumda alqbilirim ancak 2017 de bu verilen tutari benden geri alamqzlardegil mi? Emekli olmazsambututargeri alinir diye anliyorum?

mustafa0205

Selam Mustafa,
Hayır senden geri alma durumu olmıcak. Sırf senden değil, emekli olan ve aylığı bağlanan hiç kimseden geri alınmıcak.

merhabalar

06.01.2016 tarihi itibariyle ( bugün ) emekliliğin ilk günü Rabbim herkese nasip etsin

Ali Çeliker hayirli olsun ve diğer arkadaşlarım lütfen emekli olduktan sonra
SGK başlangicini pirim gününü toplam kazançlarinizi ve pirim gün dönemlerinizi ilgili bölüme yazarsaniz
Bizler için çok iyi olur şimdiden teşekkürler.☺

şükürler olsun ki 1000 den düştük.
Allah herkese hayırlısıyla nasip etmesi dileğiyle.

2615 SSK + 450 askerlik = 3065
[SIZE=5]ŞAFAK
998[/SIZE]

[FONT=sans-serif]herkese selam arkadaşlar.ben 13/11/2015 te dilekçemiverdim 01/12/2015 tarihi itibariyleemekli oldum ilk maaşımocak 23 te.benim maaş bağlanma oranları sırasıyla 60-65-35.76 6435 gün prim ve 201.000 civarında toplam kazanç görünüyordu.gelen yazıda net maaş 1.027.00 tl diyor.ocakta ne kadar zam verecekler bilmiyorum.emekli maaşı hesapla sitesi hemen hemen gerçek rakamları vermektedir.darısı tüm bekleyen arkadaslarımın başına.bu arada ssk başlangıcım 01/11/1997 [/FONT]

Bende dun dilekcemi verdim bizde seyyanen zamdan faydalanacakmiyiz

merhaba arkadaşlar,

allahım nasip ederse 01/03/2016 evrakları vereceğim.
bakalım maaş ne kadar olacak ))

Arkadaşlar emeklimaaşı.com emekli maaşı hesaplama sitesi normale dönmüş , sgk nın emekli maaşı hesaplama siteside emekli maaşı artışından dolayı çalışmalar devam ediyor mesajı veriyor bilginize

emeklimaaşı com normale gene dönmemiş çünkü e devletten bilgileri kopyalayınca önce askerlik borçlanmasınıda kapsıyordu günü geri çekiyordu şimdi borçlanmayı görmüyor yani gene eksik hesap yapıyor

merhaba

bende oradan hesaplama yaptım benim prim günlerim doldu engelli olarak şuan 22.10.2017 senesini bekliyorum ama emekli maaşı hesaplama tablosunda son 2 aydır toplam alacağım maaş ta düşüş var bu neden acaba emekli tarihine kadar her ay azalırsa elimize hiç bir şey geçmeyecek çalışmak ta zorundayım çocuklarım için

arkadaşlar bir sorum olacak şu an çalışmaktayım ama sağlık nedenlerinden dolayı 2 hafta sonra kıdem taz. alıp çıkacam iş yerimle konuştum sorum şu rapor oranım 51 vergi ind.58 ve sürekli emeklilik tarihim 21,08,2016 ben işten ayrıldığımda emekli olmamda günümden önce ayrıldığım için sorun olurmu ,pirim lerim dolu 8, ayı beklemen şart deil dediler doğrumu

Offffffff şafak offffffff ne zaman bitecek ki.
şükürler olsun ki 1000 den düştük.
Allah herkese hayırlısıyla nasip etmesi dileğiyle.

2619 SSK + 450 askerlik = 3069
[SIZE=5]ŞAFAK
994[/SIZE]

Arkadaşlar, emeklimaasi.com dan hesaplama yapamıyorum, e devletten kopyaladığım ssk prim dökümanını uygun bulmuyor.Bilgisi olan varmı?

merhaba 57 % raporla emekli oldum. eski işyerimde tekrar çalışmaya başlayacağım. fakat ssk girişi yapılırsa maaşım düşermi . işyeri muhasebecimiz ssk girişi yapılınca maaşımın tamamının kesileceğini söylüyor. ilgili forum sayfasını bulamadığım için bu sayfadan yardımlaınızı bekliyorum

Üst Alt