Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En Son Hangi Kitabı Okudunuz ?

geaAdam.jpg

Kristin Hannah-Bülbül,
Kristin Hannah-Eğer inanırsan,

KARA MELEK ..LİNDA HOWARD
Başları biraz erotik ama güzel bir kitap,
konusu ;bir katil ve fahişe nin başından geçenler

Pembe fili düşünme-Zeynep Selvili ÇARMIKLI, panik atak üzerine yazarın kişisel deneyimlerinden ve aldığı eğitimden yola çıkarak yazdığı ve öz farkındalık,kabulleniş temelinde panik atağı kabullenip onun varlığıyla,varlığına rağmen nasıl hayatınızı daha iyi yaşayabilirsiniz üzerine sade,anlaşılır ve akıcı dille yazdığı bir kitap,beğendim,

Genç prens'in dönüşü-Alejandro Guillermo Rommers, Küçük prens büyüseydi ve tekrar dünyamıza dönseydi ne olurdu ? yu merak edenler için bence okunabilir hatta ben okurken bolca altını çizdiğim kilit cümleler de bulduğum başarılı bir kitap olmuş diyebilirim.Küçük Prens'i okuyup sevenler bunu da okuyup sever kanımca :)

R. J. Palacio - mucize
Içinizi ısıtacak bir kitap , kitapdan alıntı yapılarak oluşturulmuş film de ayrı güzel.

Dr.Serkan Karaismailoğlu- Mikrobiyota, ikinci beynimiz bağırsaklar diyarına bir fizyolog gözüyle fantastik, eğlenceli bir yolculuk akabinde probiyotik almaya başlamış bulunmaktayım kitabın tavsiyesi diil tamamen mide ve bağırsak sistemimin uyarısı üzerine diyelim, günde 10 milyar baktericik yutuyorum,uppp,şifa olsun,amin:)

Sabahattin Ali kürk mantolo madonna ve Peyami Safa dokuzuncu hariciye koğuşu

Ustumuzde gokyuzu altimizda deniz okuyan bilen var mi acaba?

Dr.Ayşegül Çoruhlu, Sirkadiyen beslenme:p çok lezizdi,bayıldım

Üst Alt