Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 12 Temmuz 2008 Cumartesi: 3. Wattabe Etkinliği'nde buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fatma kahveci' Alıntı:
Yine 551 tane güzel teklif yapmışım, sarılır mı o kadar dolma :D yazıktır bu tembele.. :wink:

Di mi bizde fazla gaddar olmuşuz, neyse canım zeytinyağlı olsunda yarım olsun fark etmez :lol:

yenikapıdan yenibosnaya bin ordanda b.çekmeceye
daha sonrada atlarsın bi taksiye

Benim Servisi kullanacak arkadaşlar eger bir sorun olursa cumartesi yoldayken bile haber verebilirsiniz iyi olur hassasiyetinizi bekliyorum

3 Servis
Servise binecek kişiler ve duraklar: (50 kişi)
Alisamiyen Stadı karşısındaki eski benzincinin önü (Saat 10:00)
kemalcakir19 + Derya + Deniz + Halil
tarelif + bebiş + 4 kişi
sdy
yasemince + 1 kişi
Sevinc + 3 kişi
kardi20 + 1 kişi
Çiğdem Yüksel + halide + aysegul
delikanlibankaci
İLKNUR
mahmut Karadağ
eyup44
AsTeRuNyA

Halıcıoğlu Otobüs Durağı E-5
saltunbas + 1 kişi

CEVİZLİBAĞ E-5 (yaklaşık saat: 10:10)
Ritsos + 1 kişi
emrahdeniz

Eski Ömür yeni Starbucks kafenin önü
Sinan + 2 kişi

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ (E-5 önü) (yaklaşık saat: 10:25)
ayşegül52 + 3 kişi
fuat dönmez
Küçükçekmece Belediyesi'nden 10 kişi

vay be en son ben listeye girmişim son dakika golü olmuş tıpkı türkiye milli takımı gibi :p :twisted:

liste

Listedeki

354- Derviş Çelik + 2 kişi (Servisle gelecek - Kadıköy) den servisle gelecek arkadaşım olan derviş çelik in + 2 sini silermisiniz

Derviş Çelik yanlız gelecekmiş

Ani çıkan ve elimde olmayan özel bir nedenden dolayı katılamayacağımı %50 üzüntü %50 kızgınlık karışımıyla delirerek bildirmek istiyorum... GİDİN DELİ GİBİ EĞLENİN...

liste

AsTeRuNyA evet listenin en sonuna seni eklemişler ama sorun yok önce sonra fark etmez

mrb 3+1 dik şimdi 3+2 oldu sakıncası varmı?

Bülent Bey'den bugün hiç ses çıkmadı. Bilgisi olan arkadaşımız var mı?
Şu an itibari ile liste kesinleşmiş olacaktı ama halen kendisinden haber yok :(

Bilgisi olanların insanlık namına buraya haber vermeleri rica olunur :)

Bülent internete uzaydan bağlandığı için son aldığımız habere göre meteor çarpması sonucu mekiğinin lastiği patlamış geçici olarak servis dışı kalmıştır :lol: :lol:

Evet listenin son hali budur.

Melis 3+1 ini değiştiremiyoruz.

Ben bu saatten sonra takip edemeyeceğim
Lütfen beni listeden çıkarın
Size iyi eğlenceler

suskun 62+1kişi 4 servis (avcılar türksan durağı)

özür dilerim ama gelemiyorum.ablam doğum yapmış.lütfen kusura bakmayın
inşallah benim yerime birileri gider
umarım hoş vakit geçirirsiniz

selam benim yanımda gelecek engelli bir arkadaşımız ile annesini çıkartıp listeden, onların yerine başka iki kişiyi ekleyebilirsiniz gelemiceklermiş az evvel haberim oldu.
ben, ablam ve (2) iki refakatli gelecez kısmetse gelecez inş. :) :)
Teşekkürler
.

[size=5]bursa grubuyla toplu olarak gidecek hangi arkadaşlar var?? ben dışarda kaldım, ulaşamıyorum sonmez bey e, bursa grubuyla gidecek olan arkadaşlar nerde buluşucaklar sabah ve saat kaçta buluşacaklar? bilgilendirebilir misiniz? ortada kaldım, panik oldum [/size] :p

Arkadaşlar servis bilgileri netleşti. Servisle gelecek arkadaşlar servis başlığından bilgileri görebilirler.

Daylight sayınızda ve servis kullanacaksanız servis bilgilerinizde değişme yoksa sorun olmaz.

Pegasus' Alıntı:
Daylight sayınızda ve servis kullanacaksanız servis bilgilerinizde değişme yoksa sorun olmaz.

153 le gelecez pegasus sayımızda, iki engelli kardeşiz biz, birerde refakatçimiz olur 4 kişi oluruz gelecez inş...

diger bizimle gelecek iki kişi anne kız iptal oldular yani.

Re: liste

kemalcakir19' Alıntı:
AsTeRuNyA evet listenin en sonuna seni eklemişler ama sorun yok önce sonra fark etmez

kemal kardeş seni geçen görmüştüm tanmamıştın beni ama görüşecez yarın

az önce aradılar 2 arkadaş gelmiycekmiş sanırım ama tam belli değil biraz geç oldu banada yeni haber verdiler

Bu sene katılamıyorum..
Katılan arkadaşlar tadını çıkarın..
Tüm duygularımla yanınızdayım..
Herkese selam olsun..

Bu yıl ben de çok istedim fakat şartlar elvermedi...

herkese iyi eğlenceler

Katılan arkadaşlara İyi eğlenceler :)

3.WATTABE.ETKİNLİĞİ

EVET ARKADAŞLAR BENDE DİYARBAKIRDAN KATILMAYI DÜŞÜNDÜM ANCAK İMKANLARIM BENİ ARANIZA KATMADI MAALESEF AMA GÜZEL BİR GÜN OLACAĞINDAN EMİNİM SEVGİLERİMLE TÜM KATILIMCI VE EMEĞİ GECEN HARKESE TABİKİ SPONSORLULKALRIDA UNUTMAYALIM.

ALMANİ

Annemin rahatsızlığı nedeniyle ben ve sözlüm tugi de katılamadık :(
Eminimki şuan çok güzel vakit geçiriliyordur katılan arkadaşlara iyi eğlenceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt