Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.biz'i nereden duydunuz ve üye oldunuz?

Bende; adres bölümüne, engellilerle ilgili ne varsa yazdım öyle buldum. Oturanboğa burayı nasıl buldu onu merak ettim. :lol: :lol:

google da engellilerle alakalı arama yaparken rasladım.

bır arkadas tavsiyesi ile buldum burayı .ii ki de bulmusum. burada olmak cok güzel, eglenceli...artı çok yönlü bir site.İnsanın zamanını hem eglenceli hem de işe yara kılıyor. velhasılı harıkulade.......

Erkek arkadaşım buraya üyeydi, bana da "Gir bir bak, yeni şeyler öğrenirsin, faydalı yazılar var." deyip duruyordu. Beş ay kulaklarımı tıkadım, sonra aklıma esti birgün açıp baktım ve hemen ilk görüşte aşık oldum. Ben, Barış Gürol'u yazdım ve o gün bugündür buradan ayrılmak istemiyorum. Sanırım pişman oldu beni burayla tanıştıran. :p

Ben ablam sayesinde üye oldum.İyiki de olmuşum.Seni seviyorum ablaaa...:)

ama çok iyi oldu

benmi bilirsin hemen hemen her gün duyarım engel kelimesini.ve sitesi de varmış dedim.ama çok çok iyi oldu eve nar getirdim bin dostum çıktı.

VALLA YANLIŞLIKLA DÜŞTÜM AYAĞIM KAYDI :D
ÇKIŞI BULAMADIM BİLEN VARMI :?:

Özürlülerin otomobil sahibi olabilmesi koşullarını google'da ararken buldum. Beklediğimin ötesinde yararlı bilgiler ve her konuda tartışma imkanı buldum. Bence site özellikle Forum sayfası çok faydalı.

siteyi nereden buldum

ben düşünüyordum engelli olarak nasıl iş bulurum diye engelliler.net yazdım karşıma burası çıktı inceledim itiraf ediyorum bu kadar iyi bir şey beklemiyordum ve internette sadece buraya takılıyorum zaten başkasına da gerek yok değil mi arkadaşlar... :wink: :wink: :wink:

arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oldum. iyikide olmuşum. bu siteyi ve sitedeki herkesi seviyorum.

Bende google dan arama yaparken gördüm adresi ve nasıl bir site olduğunu merak edip girdim. Şimdi hergün online olmasam bile mutlaka engelliler.net e bir göz gezdiriyorum. Sanırım fikir babası ve uygulayıcısı OTURAN BOĞA. Teşekkürler. :))

MRB

ben kanal 7 haberlerinden öğrendim

google arama motorunda engellilerin haklarını araştırıyordum ki bir de baktım :shock: arkadaşlar sizlerin arasındayım iyiki de burdayım ve sizlerleyim :D

İnternette gördüm. Sakatlık raporu ve emeklilikle ilgili yazı ararken. Hemen üye oldum. Bende bu aileden birisiyim.

İnternette sörf neyim yaparkene Tesadüfen buldum...
İyikide bulmuşum. :)

inanınki sörf yaparken kazara buldum iyi kide bulmuşum kendim gibi insanlarla aynı saflarda olmaktan mutluyum

walla tam hatırlamamakla beraber..interneten gezinirken ..gözüme çarptı..ve hemen üye oldum..ayrıca güzel bir tesadüf daha oldu...bir kaç gün sonra 19-28 Ağustos tarihleri arasında Van'da bulunan Alternative Kamp meselesi oldu..ve kampa gidecez:):):)

engelli arabası ile ilgili bilgi ararken google de burayı buldum
iyikide bulmuşum muptelası oldum

Ben, iki yıl kadar önce internette engellilerin otomobil edinebilme hakları ile ilgili arama yaparken buldum bu siteyi. Daha doğrusu diğer siteyi. Sonra gönlüm buraya kaydı :oops:

Engellilerle ilgili bi kaç web site daha var ve hiç biri boş değil. Gerçekten pek çok şey öğrenmek bi tarafa, insanın ruhu açılıyo paylaşmaktan ve paylaşılanları okumaktan. Bi kendini DERTLİ sanıyo insan başlarda ama buralarda gezindikçe ve insanları dinledikçe yalnız olmadığını anlıyo.

Bülent Beye (ve tabi hepimize) Allah beden ve zihin gücü versin.

SEVGİLER...

tanışma

internette rasladım size, iyide oldu , bazı raslantılar insanı mutlu eder

Bilgisayarımın arama motoru aşırı arama sonucunda yandı. :lol: :lol: :lol:

Ama ben çok uğraş sonucunda buldum. :lol: :lol:

Ben internette gezinirken ki oglumun gozuyle engellilerin yasami hakkinda bilgi edinebilirmiyim diye ve siteyle karsilastim cokta iyi ettigime inaniyorum cunku burada oglumu temsil ediyorum.

engellilerin emekli olması ile ilgili yasaları ararken buldum tesdüfen.

Sora sora bağdat bulunurmuş :) google bi gün engelliler yazdım karşıma çıkan sayfada ilk adrese tıkladım karşıma bu dünya çıktı iyikide tıklamışım
hatta hayatımda ilk defa forum denen şeyi bu sitede gördüm ben forum ne demek bilmiyodum :) ilk mesajımda yardım konusunda olmuştu şimdi maşşallah engeltanımayan olduk :D

bu siteyi barış özcan ın tavsiyesi üzerine üye oldum :roll:

engelliler sitesi

Ağustos ayı başlarında Özürlüler için ÖTVden muaf araç alımı ile ilgili Googleden arama yaparken tesadüfen sitesiyi buldum. İyi ki de bulmuşum, sanki kaybettiğim bir şey varmış da onu bulmuş gibi oldum. Buradan Siteye emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum. İnanın insan her konuda aradığını bulabiliyor bu sitede. Engelli ve özürlü olan ve olmayan tüm arkadaşlara Allahtan Hayırlı Şifalar diliyorum.
Sağlıcakla Kalın

Üst Alt