Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.biz'i nereden duydunuz ve üye oldunuz?

slm

takım ark boyle bir sitenin oldugunu soylediler suan burdayım ark tesekkur ederim bu guzel insanlar toplulugunu gosterdigi için

Üniversiteden arkadaşım olan Nazmiye GÜÇLÜ hanımefendiye ulaşmaya çalışırken siteyi gördüm ve üye kaydımı yaptırdım.

Google arama motorunda arama yaparken karşıma çıktı. İyiki de rastlamışım. Tabi daha önce Engelliler.net isminde idi.Çok güzel bir site. Daha fazla zaman ve emek harcayıp bulabileceğimiz bilgileri anında bulabiliyoruz sitemizde. Emeği geçen herkese çok teşekkür eder, Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

bende icim isdigim icin burdsyim..yoksa ucar giderim....hepinizi seviyorum...

Site üyeleri tarafından düzenlenen birkaç organizasyona +bir olarak katıldım daha tanıdığım birçok kişinin üye olduğunu öğrendim.Yeni arkadaşlarla tanışmış olmaktan hoşnıt oldum ve üye olmaya karar verdim.

ben googleden tesadufen baska bir yeri bulmuştum ordanda burayıda tavsiye etmişlerdi.o zamanlar sorun oldu uye olurken o yuzden şimdilerde uye oldum.

FİLORYADA ÖZÜRLÜLER KAMPINDA BİR ARKADAŞİM TAVSİYE ETTİ HEMEN ORADA İNTERNET KAFEDE SİTEYE ARKADAŞİMİNDA YARDIMIYLA ÜYE OLDUM İYİKIDE OLMUŞUM BURANIN SAYESİNDE BİR ÇOK ARKADAŞLA TANIŞMA FIRSATI BULDUM :p :p

Hatırlamıyorum.

Bir gece rüyama ak sakallı bir dede geldi.
Yüzü çok nurluydu.
Bu siteden bahsetti.....
Dermişim :D :D

Şaka bir yana
siteye nasıl ve nezaman üya olduğumu hiç hatırlamıyorum.
Sahi ya nerden buldum ben burayı?

bende google dan buldum bu siteyi engelliler hakkında arama yaparken iyi kide bulmuşum aranıza katılmak çok güzel.... :D

bende acaba bızlerle ılgılı bırsey varmı dıye google de arastırırken burayı buldum .ıyıkıde bulmusum :lol:

1. engeller kaldırılsın isimli kampanyasıyla tempo dergisi

2.google(nadiren adam gibi siteleri de önümüze getiriyor meret)

Bu siteyi bana benim gibi engelli olan bir arkadaşım tavsiye etti.
İyiki tavsiye etmiş,Hem aradığım bilgiye kolayca ulaşıyorum hemde yanlız olmadığımı anlıyorum.Sizinle olmaktan mutluyum yani...

Benimde çok sevdiğim bir dostum tavsiye etmişti.

Arkadaşlara kurban olunmaz mı
Benim de arkadaşımın tavsiyesi bu siteye üye olmamı sağladı...

ARAMA MOTORUNDAN BULDUM ÇOK TA İYİ OLMUŞ BULDUĞUM

ABALI

bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oldum
iyikide üye olmuşum teşekkürler....

Bende daha önce Engelliler.Biz sitesine üye olan bir arkadaşım tarafından bu siteyi bana önermesiyle üye oldum :)

Google da araştırma yaparken buldum dikkatimi çekti iyikide bulmuşum burda olmaktan mutluyum.TEŞEKKÜRLEER..

arkadaşım really nin tavsiyesi üzerine buradayım...
ama yeni yeni faaliyyet gösteriyorum..

ben arkadaş kurbanıyım bende bağımlılık yaptı tedaviside yokmuş

Ben de arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye üye oldum :)
İyiki de olmuşum...Burda olmaktan çok mutluyum çünkü :wink:

KADEŞİM GOOGL BULDU İYİKİDE BULMUŞ İYİKİDE BURDAYIM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tesadüfen bir araştırma sonucu buldum ve üye olmak istedim gerçekten güzel bir site insanları aydınlatıyor.
Teşekkürler...

Arkadaşlarımdan duydum. Uzun bir süre, siteye üye olup olmamak konusunda kendimle mücade ettim... :)) Ama bu mücadelenin sonunda ben kazandım. Ödülümde sizlersiniz.

Üst Alt